Манікюр-градієнт. Або що це таке?

Манікюр-градієнт. Або що це таке?

Градієнт – один з видів манікюру, популярного у сучасних модниць. Так само такий варіант манікюру відомий під назвою "омбре" або "шелак-омбре". Принцип, на якому заснований градієнт (омбре) – розмиті межі, що утворюють плавне перетікання одного кольору в інший. При цьому можна використовувати як різні відтінки одного кольору, так і більш сміливу палітру.

Гель-лак завойовує все більшу популярність у жінок. На відміну від інших лаків – гель-лак одночасно виконує подвійну функцію – лаку і гелі. Нещодавно модні довгі акрилові або гелеві нігті вже не користуються популярністю. Зате гель-лак користується все більшим попитом.

Техніка накладення градієнта з використанням гелю-лаку

Поверхня нігтя потрібно очистити і знежирити. Для цього після миття рук з милом, або гелем – нігті протираються спиртом. Далі – наноситься праймер. Наступним етапом – нанесення бази (основи.) Після нанесення потрібно закріпити основу за допомогою впливу лампи, в перебігу двох хвилин. Завершивши підготовчі процедури – переходимо до найцікавішого – нанесення кольору. Спочатку наноситься світлий тон, який займає приблизно половину нігтьової пластини від кутикули. потім від середини нігтя -другий тон.Що б забезпечити розмиту кордон переходу одного відтінку в інший – потрібно скористатися пензликом "нульовку". У процесі потрібно очищати кисть за допомогою спонжа або паперової серветки.

Якщо цього не робити, то тон буде виглядати брудним. Ще раз закріпити покриття за допомогою лампи протягом півтора-двох хвилин. Заключним етапом – нігті покриваються топ-емаллю. І ще раз просушуються під лампою. Після нанесення кольору і просушування – потрібно визначитися, чи влаштовує вас вийшов результат. Якщо на вашу думку тон недостатньо насичений – провести процедуру покриття тоном ще раз, до нанесення топ-емалі.

Ще один спосіб градієнта гелем-лаком – спонжевий спосіб, який виконується за допомогою губок-спонжів. Такий метод більш простий, і результати можуть бути різними, в залежності від пористості спонжа. для виконання градієнта (омбре) спонжевим методом – невелика кількість лаку гелю наноситься на гладку, що не поглинає поверхня з пластмаси. Так само можна використовувати фольгу, або пластикові палітри для шкільного малювання, з заглибленнями. Потрібно акуратно змочити в лаку невеликий спонж, і провести тест на аркуші паперу.Далі промаківая, нанести колір на ніготь, починаючи з його кінчика. Ближче до кінчика колір повинен бути більш насиченим. Обробка під лампою і покриття топової емаллю робиться так само як і при виконанні градієнта за допомогою кисті. Після обробки заключного шару топ-ковера під лампою, потрібно обробити нігті клінера. З домашніх засобів його можна замінити розведеним спиртом, в пропорції на три до семи. Такий склад не вплине на стан покриття, не змусить його помутніти, або змінити колір, як нерозведеним спирт.

Комплект для роботи з лаком-гелем

Для ефективного використання і отримання хорошого результату, бажано використовувати всі компоненти однієї марки. У звичайний набір входить:

 • Палички з дерева апельсина для кутикули;
 • Спеціальний засіб розчиняє кутикулу;
 • Дезінфектор (як показує практика – для цієї мети підходить звичайний спирт);
 • Праймер;
 • Набір гелевих лаків;
 • Рідина для зняття лакового покриття;
 • Серветки (не залишають ворсинок);
 • Фольга (годиться звичайна харчова);
 • Ультрафіолетова лампа:
 1. Додаткові кошти –
 2. Спонж, набір пензликів різного розміру;

Якщо ви тільки починаєте працювати з гелевими лаками – краще купити готовий набір корисних компонентів. У будь-якому випадку покупка набору виправдає себе, і обійдеться набагато дешевше, ніж якби ви робили процедуру в салоні. Не потрібно набирати багато квітів. Справа в тому, що у лаків теж є термін придатності, а ще – можна значно збагатити палітру шляхом експерименту зі змішуванням різних кольорів.

При виборі компонентів для градієнта гелем-лаком-краще купувати засоби відомих брендів. Дешеві аналоги зазвичай не дозволяють досягти блискучих результатів, більш того – вони складніше піддаються зняттю за допомогою звичайних засобів, і доводиться сточувати частина покриття, і тільки потім розчиняти його, що несприятливо впливає на стан нігтів і їх фортеця. Використання якісних засобів практично нешкідливий, і навіть навпаки – сприяє зміцненню ламких нігтів і дозволяє зберігати манікюр без відколів покриття та інших неприємних моментів, протягом двох-трьох тижнів, що не досяжною при застосуванні звичайних лаків, або лаків-гелів низької якості.

Важливий нюанс – якщо ви хочете зберегти градієнт гель-лаком на можливо максимальний термін – в першу добу після нанесення потрібно уникати занурення рук в гарячу воду і користування миючими засобами.В крайньому випадку – потрібно користуватися гумовими рукавичками.

Градієнт гель-лаком дозволяє створювати найрізноманітніші види дизайну нігтів і втілити найсміливіші фантазії. Різні поєднання кольору, зворотний градієнт – коли тон наноситься не від світлого до темного, а навпаки. Поєднання теплих і холодних відтінків, а так же вертикальний і діагональний градієнт.

Єдиний негативний момент користування гель-лаком – це індивідуальна непереносимість компонентів, яка, втім зустрічається рідко. Не рекомендується наносити гель-лак і на пошкоджені нігті, з чутливою, або травмованої кутикулою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: