Дизайн нігтів маки

Малюємо маки на нігтях

Маки часто зображуються на творіннях відомих художників, також ці квіти стали широко застосовуватися в дизайні інтер'єру, а ось зараз справа дійшла і до манікюру. Ці трепетні рослини стали ошатним прикрасою на нігтях багатьох модниць. І в сьогоднішньому навчальному відео уроці, ви навчитеся правильно малювати маки на нігтях.

В цілому подібний дизайн нігтів легкий у виконанні. Звичайно, може бути, з першого разу у вас не вийде правдоподібно намалювати маки, але після декількох тренувань ви станете професіоналом в зображенні червоних квітів на нігтях.

Для манікюру знадобиться основний лак, лак білого кольору, акрилові фарби чорного і червоного відтінку, закріплювач, тоненька пензлик, голка. Також знадобляться серветки, ватяна паличка і ацетон. Перед цим приведіть руки і нігті в порядок, видаліть кутикулу.

Перш за все, нанесіть на нігті основний прозорий лак. Наступний шар – білий лак. Потім візьміть тоненьку пензлик і намалюйте на поверхні нігтя кілька стебел. Використовуйте обов'язково чорну акрилову фарбу. На парі стебел повинні красуватися чорні бутони.

На третьому стеблі малюйте червона квітка.Для цього береться спеціальна пензлик, одна сторона якої забарвлюється в червоний колір, а друга сторона в чорний. Далі встановіть пензлик біля основи стебла чорною фарбою. Рухайте пензлик таким чином, щоб вийшов в результаті пелюстка. Як тільки малюнок буде готовий, зафіксуйте все прозорим лаком.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: