Макіяж в стилі твігглі: фото і покрокова інструкція

Макіяж в стилі Твіггі: ФОТОінструкція

Густі вії і акцент на складку століття: повторюємо макіяж однією з найбільш впізнаваних манекенниць 60-х років

Макіяж в стилі Твіггі, з густими віями і акцентом на складку, візуально збільшує очі і робить погляд виразнішим. Щоб він вийшов не надто яскравим, використовуйте замість чорного відтінку олівця більш «спокійний» – сірий або коричневий.

крок №1

Нанесіть праймер для повік і тіні тілесного відтінку.

крок №2

Щоб лінія вийшла потрібної форми, трохи вище складки століття, стійким олівцем проставте допоміжні точки – в послідовності, як на фото. Лінія не «спотвориться», якщо в цей момент ви будете дивитися прямо перед собою.

крок №3

Добре заточите олівець, потім з'єднайте намальовані точки.

крок №4

Цим же олівцем підведіть очі по лінії росту вій, а потім розтушуйте його межі, щоб стрілка вийшла м'якою.

крок №5

Подкрутите вії керлеров і, для більшої довжини і об'єму, фарбуйте тушшю з мікроволокнами – наприклад, Double Stacked від NYX Professional Makeup (про те, як правильно її наносити, ми вже розповідали). Завдяки цьому трюку можна не використовувати накладні вії.

крок №6

Щоб на нижніх віях створити характерний для макіяжу Твіггі ефект лапок павука, при нанесенні другого шару туші об'єднуйте вії в пучки, профарбовуючи їх кінцем щіточки.

крок №7

Олівцем намалюйте точки під нижніми віями – так вони будуть виглядати гущі. Ефект повинен вийти таким, ніби вії відкидають тінь.

Макіяж готовий!

Вийшло повторити? Залиште коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: