Як зробити димчастий макіяж очей: покрокова інструкція

Макіяж очей з ефектом «димки»

Димчастий макіяж очей – це дуже красиво і досить просто. Ви з легкістю зможете повторити його самі: дотримуйтесь нашої покрокової інструкції

нанесіть рум'яна

Для м'якого сатинового ефекту наберіть їх на пензлик, а потім на неї ж – пудру. Подумки проведіть паралельну лінію від зіниці вниз до рівня носа. Рухайте пензлик в сторону (в ліву або в праву) від цієї точки, немов малюючи дугу під оком. Подивіться в дзеркало: ваша шкіра виглядає більш свіжої.

Переходьте до макіяжу очей

  • Візьміть палетку тіней в сіро-синьо-чорній гамі (підійде палетка для смокі айс). Наберіть на маленьку пензлик тіні відтінку «сірий бетон». Растушуйте від внутрішнього куточка ока у напрямку до зовнішнього. На зовнішній куточок нанесіть ще один шар і розтушуйте в сторону до скроні.
  • На рухливе віко нанесіть срібні тіні: від внутрішнього куточка ока до середини століття. Растушуйте кордон між світлими і темними тінями.
  • Нижню повіку накрасьте срібними тінями, а потім підведіть тінями відтінку «сірий бетон», починаючи від зовнішнього куточка ока і до середини лінії росту вій. Для пом'якшення лінії ще раз нанесіть поверх підводки світлі тіні.
  • Візьміть тонкий чорний олівець і підведіть їм рухоме віко, заповнюючи при цьому межреснічного простір. Потім подовжити форму очі, продовживши лінію підводки.
  • Останній штрих в макіяжі очей – подовжує і підкручує туш.

Додайте акцент на губи

Доповніть образ ніжної помадою блідо-рожевого кольору або нюд. У центр губ нанесіть трохи срібного блиску для додання їм обсягу.

А вам подобається димчастий макіяж очей?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: