Макіяж для опуклих очей з навислими століттями: крок за кроком з фото

Макіяж для опуклих очей: поради та фото

Якщо у вас круглі опуклі очі, дотримуйтесь цих порад – вони допоможуть підкреслити достоїнства і приховати недоліки. А в якості прикладів використовуйте фото

Для макіяжу опуклих очей необхідно правильно використовувати декоративні засоби. Великі очі не вимагають ретельної промальовування контуру – їм необхідно лише надати глибину і створити м'яке плавне обрамлення.

  • Головне завдання макіяжу – візуально витягнути опуклі очі. Малюйте акуратні стрілки і розтушовуйте їх кінчик у напрямку вгору. Легко підводите нижню повіку, але відмовтеся від жирних олівців – краще використовуйте м'які тіні.
  • На рухливе віко наносите найсвітліший відтінок, а більш темним опрацьовуйте складку, растушевивая тіні вгору до брів.
  • Будьте обережні з тушшю – наносите її в один шар по всій довжині, а зовнішні куточки опрацьовуйте додатково (такий трюк допоможе «витягнути» очі).
  • Дівчатам з великими очима рідко йдуть драматичні smoky eyes і перевантажений, насичений макіяж. Використовуйте легкі текстури засобів і намагайтеся малювати плавні лінії. А замість підводки – олівець: він допоможе створити м'які акценти.
  • Будьте акуратними з навислим століттям: уникайте тіней з модним зараз «вологим» ефектом, великих блискіток і Гліттера, а також графічні стрілок. Ідеальний варіант для вас – матові тіні.
  • Світлий пігмент наносите на кісточку під бровою: так ви підкреслите брови, поставивши на них додатковий акцент.

В фото нижче – покрокові поради.Не знаєте з чого почати? Подивіться наше навчальне відео:

Сподобалася статті? Напиши свій коментар нижче!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: