Макіяж для блондинок - поради з фото по мейкапу

Макіяж для блондинок: 5 порад

Звичайно, в сучасному макіяжі більше винятків, ніж правил. Але все ж базові пункти ніхто не відміняв

Один акцент в макіяжі

Цього принципу слід дотримуватися дівчатам з будь-яким кольором волосся. Але блондинкам особливо! Не забувайте, що виділяти можна або очі, або губи. Такий варіант макіяжу буде виглядати одночасно ошатно і природно, як, наприклад, на фото. Виняток допустимо тільки в тому випадку, якщо ви робите макіяж на вечір.

Краще менше, та краще

Правило, безпосередньо випливає з попереднього: макіяж для блондинок не варто робити занадто яскравим. Швидше за все, такий макіяж буде виглядати неприродно, якщо від природи у вас світле волосся, брови і очі.

правильний тон

На світлій шкірі недоліки шкіри більш помітні, ніж на смаглявою. Тому не варто нехтувати легким тональним кремом і консілером. При цьому вибирайте золотисті відтінки коштів. Вони додадуть особі свіжий і відпочив вигляд, тоді як рожевий подтон тонального крему в поєднанні зі світлим волоссям може, навпаки, зробить особа втомленим.

стримані кольори

У макіяжі очей краще віддавати перевагу ніжним відтінкам і м'якою розтушовуванні.Намагайтеся уникати різких ліній і чітких контурів. Для цього можна замінити чорну підводку на коричневу або розтушовувати хвостик стрілки.

Те ж саме відноситься і до брів: не варто малювати графічні темні брови. Краще підібрати м'який світло-коричневий або сірий олівець і лише злегка заповнити їм брову. Зробити брови густими, зберігши їх природний вигляд, допоможе спеціальна туш або гель для брів. Детальніше про те, як підібрати колір брів для блондинок, ми розповідали тут.

Нюдовая помада – must have

Щоб домогтися чуттєвих губ, блондинкам варто вибирати нюдовие відтінки, на один-два тони темніше природного кольору губ. Щоб домогтися максимального ефекту, поєднуйте відразу два відтінки помади або олівця: контур і куточки губ виділіть більш темним, а центр зафарбуйте світлим. Це зробить їх більш об'ємними і виразними.

Як, на вашу думку, повинен виглядати макіяж для блондинок? Поділіться своєю думкою в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: