Макіяж для близько посаджених очей і маленьких: покрокове фото

Макіяж для близько посаджених очей: головні поради

Як за допомогою макіяжу скорегувати недоліки і як правильно фарбувати близько посаджені очі – в нашій статті

Ідеальні пропорції особи диктують: відстань між очима має дорівнювати одному оці. Якщо у вас не так, то спробуйте макіяж для близько посаджених очей: він візуально збільшує відстань між ними, тому вчіться грамотно розставляти акценти. Фото і важливі поради – нижче.

  • Світлі тіні з палітри наносите на внутрішню частину ока, розтушовувавши до середини століття. Від середини століття починайте наносити більш темний відтінок.
  • М'яким кайалом підкресліть слизову верхньої повіки, намалюйте невелику стрілку. Стрілку починайте не з самого краю, а від середини століття. Такий трюк допоможе візуально збільшити відстань між очима. Товщають її ближче до зовнішнього куточка.
  • Туш наносите в один шар по всіх віям і додатково пройдіться щіточкою в куточках очей. Можна використовувати і пучки накладних вій, наклеюючи їх під зовнішні куточки очей.
  • У фіналі нанесіть самий світлий відтінок тіней у внутрішній куточок ока. Для цієї ж мети можна використовувати і білий олівець. Це не тільки допоможе візуально збільшити відстань між очима, а й додасть погляду свіжості.
  • Особливу увагу приділіть формі брів.Чи не намагайтеся створити модний макіяж брів і строго пряму форму. Просто підкресліть вигин, зачешіте волоски наверх і закріпіть за допомогою гелю. Кісточку під бровою виділіть світлими тінями.

А ось фотоприклади, в яких ви знайдете подробиці нашої інструкції.Сподобалася стаття? Чекаємо на ваші коментарі!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: