Люмінайзери (хайлайтери): що це?

Люмінайзери

Що відрізняє люмінайзери і як їх використовувати?

Люмінайзери – це ті ж іллюмінайзери, ШАЙНЕР, Брайтер, хайлайтери. Незалежно від назви, яке вважає за краще та чи інша марка, цю категорію засобів макіяжу об'єднує єдина мета – зробити шкіру світиться. Виробництво люмінайзеров тісно пов'язане з винаходом перламутру.

Найдрібніші синтетичні частинки з ефектом атласної світіння надають шкірі природне сяйво.

На кожен день вибирайте люмінайзери з дрібними світяться частками – вони виглядають ненав'язливо. Засоби з великим шіммери гарні для вечірок, їх також можна наносити на тіло: сяючі ключиці додадуть образу сексуальності. Але пам'ятайте, що ефект сяйва підкреслює навіть дрібні недоліки, тому замаскуйте консилером дрібні дефекти і синці під очима.

Кращі друзі люмінайзеров – крем, база під макіяж і легкий тональний флюїд з ефектом сяйва. Після нанесення цих засобів пройдіться люмінайзером по вилицях і контуру обличчя, підсвітите область під бровами. На повіки нанесіть перламутрові тіні бежевого або пісочного відтінку.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: