Лампа для нарощування нігтів: ультрафіолетова (УФ) і светоідная.

Лампи для нарощування нігтів.

Активний розвиток світового прогресу і поява нових технологій в сфері косметології вимагає наявність нового обладнання. Незамінним сьогодні обладнанням кожного салону краси є лампи для нарощування нігтів, Які сприяють швидкому відкидання використовуваного матеріалу, а також досягненню кращої якості. Виділяють два типи ламп, що застосовуються для нарощування нігтів: ультрафіолетові і світлодіодні.

Ультрафіолетова лампа для нарощування нігтів.

ультрафіолетові лампи в останні роки стали дуже часто використовуватися в косметології. Наприклад, для отримання штучної засмаги або для нарощування нігтів. Ультрафіолетова лампа в процедурі нарощування нігтів виконує наступні основні функції:

  • оберігає жіночі нігті від виникнення і розвитку різних грибкових захворювань
  • сприяє кращому відкидання гелю, який є основним матеріалом для виконання даної косметичної процедури.
конструкція таких ламп дуже проста: закритий корпус, який захищає очі від УФ променів, і отвори для рук. У закритому корпусі і знаходиться сама УФ лампа.Робочий простір всередині корпусу виготовляється з фольги, що тільки сприяє ультрафіолетового випромінювання. Косметична процедура по нарощуванню нігтів відбувається наступним чином: гель наноситься на нігті, а руки вставляються в спеціальні отвори, після чого лампа включається. Процес отвердененія гелю буде відбуватися швидше і рівномірніше в тому випадку, якщо прилад буде мати кілька ультрафіолетових ламп. Ультрафіолетові лампи, призначені для нарощування нігтів, можуть мати різний спектр випромінювання. Від цього залежить швидкість затвердіння гелю.

Ультрафіолетові лампи буваютьдвох типів:

  • лампи для використання в домашніх умовах
  • лампи для професійного застосування.

Оскільки від ультрафіолетової лампи залежить не тільки успіх самої косметичної процедури, але і здоров'я жіночих рук, то до її якості пред'являються особливі вимоги. У такій лампі обов'язково використовується скло, яке строго пропускає певний спектр випромінювання. Такі запобіжні заходи сприяють захисту шкіри рук. При покупці ультрафіолетової лампи для нарощування нігтів необхідно обов'язково перевірити наявність сертифікату, що підтверджує її якість. Також слід відразу придбати запасні лампи, так як вони потребують постійної заміни.

Светоідние лампи.

Світлодіодні лампи для нарощування нігтів є лампами нового покоління. Головними перевагами світлодіодних ламп є їх безпеку і довговічність. Виробники таких ламп дають гарантії того, що вони будуть працювати на протязі 35000 годин. А це близько 4-х років безперервної роботи і близько 10 років роботи в звичайному режимі. Світлодіодні лампи вважаються екологічно чистими і більш безпечними, ніж ультрафіолетові лампи, так як світлодіоди не можуть сприяти виникненню ракових захворювань. До того ж такі лампи не мають покриттів з шкідливих речовин, відповідно їх утилізація не може принести ніякої шкоди навколишньому середовищу. Світлодіодна лампа є дуже хорошим помічником для будь-якого майстра, так як з її допомогою час його роботи може скоротитися втричі. Під час застосування в процедурі нарощування нігтів світлодіодних ламп істотно скорочується час затвердіння гелю.Крім цього, для світлодіодних ламп підійде будь-який гель, який має достатню кількість фотоініціатора. Світлодіодні лампи є практично вічними і безпечними, тому їх застосування – це відмінна перспектива для подальшого успіху косметологічної індустрії.

Впринципі на сьогодні все, з приводу даного інструменту, проте поспішаю поділитися з Вами декількома новинами з життя блогу:

  1. Зліва посерідіне з'явилася чарівна кнопочка"Відгуки та пропозиції", Натиснувши на яку, з'явитися невелика форма з пропозицією залишити відгук / ідею / побажання / зауваження. Вообщем пишемо все, що накипіло з приводу блогу "Манікюр в домашніх услових від Танюши!" :). Також можна всі свої побажання залишити перейшовши за посиланням //moi-manikur.reformal.ru/.
  2. Справа, після підписки на блог, з'явився новий модуль "Манікюр на Яндексі!". Коротка його суть: після натискання кнопочки "Додати на Яндекс" на головній сторінці пошукової системи з'явиться блок з 5-10 останніх статей блогу. Дуже зручно для прихильниць манікюру та пошукової системи Яндекс 🙂
  3. Не за горами черговий конкурс блогу, рекомендую підписатися на оновлення, щоб не пропустити анонс конкурсу.

Ми намагаємося розвивати блог і задовольняти всі потреби наших читачів, робити сайт більш зручним і корисним. Не соромтеся висловлювати свої думки і побажання – для нас важлива думка кожного відвідувача.

Тепер точно на сьогодні все 🙂 Всім удачі в боротьбі за красиві ногтікі і незрівнянний манікюрчік!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: