Ламкість нігтів. Рішення проблеми

Ламкість нігтів. Рішення проблеми

Практично кожна жінка мріє про акуратні і красивих нігтях, але через деякий кількість часу зустрічається з проблемою їх сухості і шарування. Багато з них не з'ясовуючи причину ламкості нігтів, починають просто нарощувати довжину і форму, але незабаром ситуація може погіршитися і відобразитися на нігтях не кращим чином. Але також є і дами, які надають перевагу своїм натуральним нігтям. Але досада в тому, що рідні нігті не завжди є міцними.

Основні причини шарування нігтів

 1. Куріння. Хто ще не знає про абсолютно негативний вплив куріння на організм? Навіть діти щосили голосять, що курити погано. Ось і нігті встигають псуватися при цій згубній звичці.
 2. Різні отрутохімікати, тобто миючі та чистячі засоби шкідливі для нашого стану нігтів, та й взагалі для шкіри рук. Щоб вирішити дану проблему, слід придбати рукавички для рук і використовувати їх при необхідності.
 3. У наш час більшість дівчат використовують рідину для зняття лаку, в складі якої використовується чимале число розчинників, в тому числі і ацетон. Він дуже агресивний по відношенню до нігтьової пластини, а саме залишає нігті без натурального блиску, робить їх сухими і ламкими.Слід зазначити, що також провокує онкологічні захворювання, так як є канцерогенною речовиною. Зараз же можна знайти на магазинних полицях безлічі засобів для видалення лаку з нігтів без ацетону, причому не тільки в спеціалізованих косметичних магазинах, але і в звичайних супермаркетах. Просто зверніть увагу на склад.
 4. Проблема шарування нігтів може бути викликана і використанням неправильної пилочки. Чи не радиться купувати пилку з металевою основою, потрібно вибирати пилку з високою абразивністю. Чим вона вища, тим вона м'якша для нігтя. Також важливо пам'ятати про процедуру розпарювання нігтів перед їх тирсою. Важливо пам'ятати про розпарюванні нігтів перед їх тирсою або ж нанесення масла для кутикул.
  5. Всесвітньо відомо, що нестача кальцію є однією з причин шарування нігтів. Але не варто забувати, що нігті – відображення роботи нашого організму. Стрес, незбалансоване харчування, гормональний збій, а також і інші порушення здатні призвести до плачевного стану наші нігті.

Поради по догляду за нігтями

 • Робити манікюр не частіше, ніж раз на два тижні.
 • Як сказано раніше, викинути зі своєї косметички пилки з металевими основами, а придбати керамічну або ж пісочну з високою абразивністю.
 • Існує безліч різних марок, які виробляють масла для кутикул. Наносите його масажними рухами в будь-який час доби.
 • Користуватися господарськими рукавичками під час контакту з різними миючими засобами.
 • Наливати і балувати свої ручки різними ваннами для нігтів. Наприклад, з морською сіллю або ж желатином. Рекомендується поробляти їх мінімум раз в тиждень і тримати близько 15 хвилин. Але варто уникати соди.
 • Перестати робити манікюр на суху шкіру, тобто попередньо НЕ розпарити її.
 • За допомогою лимона можна позбутися від жовтизни на нігтики. Досить натерти їх лимоном.
 • Також можна зміцнювати пластину нігтів зсередини. Для цього потрібно їсти продукти, які багаті вітаміном А і В. Вони відповідають за ріст і зміцнення нігтів. Містяться в багатьох овочах, м'ясі, крупах. Також можна пропити курс даних вітамінів окремо.
 • Не слід допускати того, щоб нігті були постійно під шарами лаку. Це велике навантаження для них.Рекомендується змивати його щоночі, але можна дозволити собі проносити його днів 5, а потім відпочити мінімум 2 доби.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: