Лак для нігтів Вінілюкс (CND Vinylux), суперстойкoе покриття - Манікюр і макіяж

Лак для нігтів Вінілюкс (CND Vinylux), суперстойкoе покриття

Процедура проведення декоративного манікюру знайома кожній дівчині, яка стежитиме за своєю зовнішністю. Наводячи свої нігтики в порядок, будь-яка представниця прекрасної статі мріє про те, що б покриття трималося максимально довго, а дизайн залишався в яскравих насичених відтінках.

Для вирішення таких проблем виробники відомих марок продукції для нігтів систематично розробляють і випускають у продаж склади, міцно утримуються на нігтях. Компанія Shellac була джерелом появи в б'юті індустрії перманентних гель-лаків.

На сьогоднішній день співробітники фірми розробили новий склад декоративного покриття, інноваційна формула якого, забезпечує міцне утримання на нігтях тривалий час.

Vinylux: основні поняття і характеристика

Лак Вінілюкс – це міцне двухкомпонентное покриття для нігтьових пластин, яке утримується протягом тижня. Серед аналогічної продукції вважається найбільш поширеним брендом. Компанія CND створили тижневий лак за демократичними цінами, що дозволяє використовувати його, як в салонах краси, так і самостійно вдома.

Покриття для нігтів Вінілюкс складається з:

 • Лак Vinylux Color.
 • CND Vinylux Weekly Top Coa.

За рахунок здатності покриття з часом кристалізуватися і ставати ще більш міцним, при його тривалому використанні виключається можливість наявності відколів і тріщин. Процес застигання лаку відбувається природним шляхом під впливом світла і повітря. Інноваційна формула складу Вінілюкс забезпечує утримання яскравого, стійкого покриття на весь періоду носіння.

Витрата лаку досить економний і при обсязі флакона 15 мл, використовується по 0,45 мл на декорування одного манікюру. Склад Вінілюкса відповідає сучасним вимогам, а наявність маркування 3Free виключає зміст таких шкідливих компонентів як дібутілбензол, формальдегід і метилбензол.

Колірна палітра продукції CND Vinylux Color

На сьогоднішній день палітра лаків Vinylux становить 73 відтінку. Систематичне оновлення та поповнення колекції новими квітами, актуальними в наступаючому сезоні, дозволяє лакам Вінілюкс перебувати завжди на піку популярності і утримувати пальму першості в цій галузі нігтьового сервісу.

Останні новомодні колекції 2015 року:

 • Flora & Fauna Collection.
 • Garden Muse Collection.
 • CND Vinylux Contradictions.

Вся продукція лаків Вінілюкс розділяється на блоки, які характеризуються насиченістю відтінків,наявністю додаткових ефектів і орієнтир на різну цільову аудиторію.

Залежно від відтінків можна виділити наступні:

 • Ультрамодні спокійні відтінки для офісу та відпочинку.
 • Помітні і темні відтінки, як для монотонного покриття, так і для використання в нейл-арте.
 • Яскраві, насичені креативні кольору, використовувані для декоративного манікюру молоді.
 • З додатковими ефектами: шіммер, лак-хамелеон, матове покриття, емалеві та мерехтливі.

Велике розмаїття кольорів дозволяє використовувати лак Вінілюкс для підготовки до різних заходів і нарядам і при цьому завжди залишатися красивою, модною і з доглянутими руками. А як відомо руки – це візитна картка кожної жінки.

Позитивні сторони лаків Vinylux

Створюючи Вінілюкс престижний бренд, вирахував всі тонкощі і особливості формули, що забезпечує бездоганний вигляд манікюру на весь період носіння.

Незаперечні позитивні сторони лаків Вінілюкс:

 • При строгому дотриманні правил нанесення покриття забезпечено його утримання протягом 7 днів.
 • Зберігає первозданний колір і блиск декоративного манікюру.
 • Двокомпонентна структура покриття виключає використання базової основи під лак.
 • При нанесенні на нігтьову пластину матеріал лягати рівномірно і ідеально рівно.
 • Широка палітра кольорів продукції дозволяє вибрати будь-який тон для створення будь-якого манікюру. Палітра лаків складається з 73 відтінків лаків різних фактур і ефектів, які систематично поповнюються трендовими кольорами, актуальними в майбутньому сезоні.
 • Використання технології ProLigh обумовлює наявність фотоініціаторів, поступово підвищують міцність покриття.
 • Допускається використання в домашніх умовах без професійного навчання майстерності нейл-арту.
 • Зняття покриття здійснюється при використанні стандартного засобу для зняття лаку. Єдина умова, обов'язковий вміст ацетону в складі препарату.

Основною перевагою такого виду покриття є той факт, що після нанесення на нігті вони виглядають природними і тонкими. Так, що єдиний недолік висока вартість товару, блякне від ряду очевидних позитивних сторін використання Вінілюкса.

Лак Vinylux широко застосовується не тільки для декорування манікюру, але і педикюру.Якісний склад покриття не тільки допоможе створити гарний дизайн нігтів, але також захистить їх поверхню від різних пошкоджень.

Що може бути поганого у декоративного покриття CND Vinylux Color

Нічого немає в світі досконального і вдосконаленого на сто відсотків. Так ось лаки Vinylux компанії CND тому не виключення. Незважаючи на те, що інноваційні формули при приготуванні лаків забезпечили даному виду безліч переваг, залишилося кілька неприємних моментів.

мінуси:

 • Обов'язкове комплексне використання строго з топовим покриттям. Саме за рахунок його використання продовжується термін експлуатації даного виду декоративного манікюру. Відповідно відносно низька вартість лаку, істотно зростає за рахунок придбання спеціальний топ CND Vinylux Weekly Top Coat.
 • У зв'язку з недавнім появою лаків на ринку нігтьових матеріалів, незважаючи на наявність 73 відтінків, колірна гамма продукції бажає залишатися краще.
 • Існують випадки фарбування натуральних пластин після зняття покриття Вінілюкс, яке на додачу проблематично усувається. Виробники стверджують, що при дотриманні правил покриття нігтьових пластин лаком Вінілюкс, таке виникнути не може.Такого роду проблема могла виникнути виключно в разі поганого початкового стану нігтів: тонкі, пухкі.
 • Існують скарги на те, що лак Вінілюкс дуже важко і незручно наносити на нігті. Такий дискомфорт може виникнути, при первинному використанні продукції компанії CND, з характерними пензликами виключно для даного виробника.

Недоліки лаків Вінілюкс є незначними в порівнянні з перевагами. Але, навіть при їх наявності покриття CND Vinylux Color користується великою популярністю серед представниць прекрасної статі, які систематично стежать за своєю зовнішністю і новими модними тенденціями.

Стандартний набір для професійного моделювання нігтів за допомогою Vinylux

Для проведення якісного манікюру в найкоротші терміни варто заздалегідь все продумати і підготувати всі необхідні інструменти і матеріали.

До них варто віднести:

 • Манікюрний набір.
 • Пилки.
 • Баф.
 • Професійний обезжириватель.
 • Vinylux Color.
 • Спеціальний топ CND Vinylux Weekly Top Coat.
 • При необхідності додаткові дизайнерські аксесуари.

З метою створення професійного манікюру з покриттям Вінілюкс, необхідно грамотно і якісно підготувати руки і нігті.

Секрети відмінного манікюру:

 1. Проведення гігієнічного манікюру.
 2. Моделювання нігтьових пластин таким чином, щоб вони були ідеально рівними, однієї форми і довжини.
 3. Отшліфованності нігтів.
 4. Використання спеціального препарату, що підвищує адгезію структури нігтьових пластин з декоративним покриттям.
 5. Лак Вінілюкс наноситься виключно плавними рухами у напрямку зверху вниз.
 6. Для того щоб основний колір виглядав насичене, рекомендується проводити подвійне нанесення Color. При цьому необхідно кожному шару давати посохнуть.

Суворе дотримання правил обробки і підготовки нігтів буде сприяти тому, що в кінцевому результаті на ваших ручках з'явитися професійний манікюр.

Технологія нанесення лаку Vinylux

Декоративне покриття Вінілюкс від компанії CND зобов'язує суворе дотримання певної технології його нанесення, від якості якого буде, залежить краса ваших рук. Для того, щоб манікюр вийшов бездоганним, професіонали нігтьового сервісу рекомендують використовувати всі необхідні матеріали і препарати однієї торгової марки.

Основні етапи покриття нігтів лаком CND Vinylux:

 1. Виконавши стандартний гігієнічний манікюр і змоделювавши нігтьові пластини необхідної форми і розміру варто підготувати їх поверхню до покриття Вінілюкс.Для цього слід за допомогою пилки зняти верхній жировий шар з кожного нігтики, далі використовуючи баф, здійснюємо процес їх шліфування.
 2. Для підвищення адгезії натуральної пластини і складу лаку слід обробити нігті знежирювачем. Для цього можна скористатися Праймером або бондери. Оптимальний варіант засіб CND Scrubfresh.
 3. Нанесення першого шару Вінілюкс. Можуть виникнути смуги або розлучення, це нічого страшного. Це виникає внаслідок того, що на даному етапі структура лаку, як би розшаровується, де одна його частина виконує функції базової основи, а інша основного кольорового покриття. Даємо висохнути пару хвилин, і приступаємо до наступного етапу.
 4. Повторне фарбування лаком з остаточної просушкой під впливом природного світла зробить покриття рівномірним і гладким.
 5. Нанесення топа CND Vinylux Weekly Top Coat, забезпечить тривалий ефект покриття. Обов'язковою умовою є запечатування торця кожного нігтя, запобігаючи тим самим можливість утворення відколів лаку. Тривалість його висихання становить 10 хвилин
 6. На кутикули наноситься спеціальне вітамінізоване масло, а на кисті рук живильний крем.Манікюр з лаком Вінілюкс готовий.

Фото робіт майстрів нейл-арту лаками Vinylux

Завдяки своїй якісній структурі і складу декоративні Vinylux дивовижно виглядають на нігтях будь-якої довжини і форми, тільки звичайно при наявності проведення гігієнічного манікюру. Насиченість відтінків, пропонованих в палітрі продукції, дозволяє створювати, як монотонне покриття в стилі nude, актуальне в сезоні 2015-2016 року, так і яскраві, глибокі дизайни з використанням додаткових дизайнерських елементів. Ознайомитися з деякими ідеями і утвердитися в правдивості наших слів, можна переглянувши наступні роботи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: