Культура догляду за нігтями в Азії

Культура догляду за нігтями в Азії

Сьогодні в Європі красуня прагнуть бути красивими і модними, навіть на шкоду здоров'ю. Жінки безстрашно користуються хімічними лаками, користуються гелем, акрилом, практично отруйними засобами для зняття лаку. Рідкісна європейка вибирає виключно безпечні засоби по догляду за нігтями. Краса вимагає жертв – це приказкою виправдають свою недбалість представниці слабкої статі. Звичайно можливо серйозної шкоди здоров'ю більшість коштів для сучасного європейського манікюру не приносить, проте хімія є хімія …
Японія
В Азії ставлення до здоров'я більш трепетне навіть у найвідчайдушніших модниць. Засоби для прикраси нігтів націлені на поліпшення здоров'я і зміцнення, а не тільки на зовнішні ефекти. Наприклад, японки дуже люблять всілякі процедури для оздоровлення, маски і лосьйони нігтів, більшість з яких на основі морських водоростей. Звичайно японські дівчата користуються і класичними варіантами манікюру, популярні у них і французький манікюр, і всілякі лаки.

Японки відстежують і користуються європейськими новинками і стилями, проте лідерство залишається за древнім способом догляду за нігтями.Традиційний японський манікюр – це ціла система по догляду за нігтями на основі корисних засобів із застосуванням спеціальної пасти яка робить нігті ультраблестящімі. Японський манікюр не має на увазі фарбування, нігті просто поліруються до дивовижного блиску. Сьогодні цей манікюр набирає популярність і на європейському континенті.

Китай
У Китаї завжди цінувалися довгі нігті. У давнину нігті фарбували натуральними фарбами. Довгі гарно оздоблені нігті були ознакою багатого положення у древніх китаянок. Навіть чоловіка в старі часи відпускали довгі нігті. Довгі нігті і сьогодні хвилюють серця китайців, вважається, що довгі нігтики приносять удачу. Довгий час в Китаї було популярним прикрасою були золоті і срібні наконечники. Сьогодні в модних фото сесіях ми і зараз можемо побачити це унікальне прикраса у китайських знаменитостей.

А прості китаянки божеволіють по наращённим нігтям, і використовують в основному готові тіпси. Тіпси використовуються навіть для весільного манікюру. У Китаї величезна кількість салонів краси, серед них величезна конкуренція, і криворуких майстрів серед них, повірте мало.Манікюр в Китаї роблять віртуозно, але крім звичайних процедур прийнято ще робити масаж з корисними оліями. Китайські дівчата дуже люблять бачити квіткові принти на своїх нігтики. Справжні сади дивовижної краси і промальовування розпускаються на довгих нігтях китайських красунь. Довгі нігті і раніше утримують першість в китайській моді.

Південна Корея
У Кореї модниці дуже люблять оригінальні варіанти манікюру. Дуже популярні різні наклейки для нігтів, і прикраси. Існує цілі компанії, які займаються розробкою унікальних наклейок, стразів, камінців, ланцюжків та інших спеціальних прикрас. Оригінальні малюнки, різнокольорові лаки, автоматизовані способи для нанесення манікюру, все це органічно процвітає в Південній Кореї. Також не дивно, що модний сьогодні у всьому світі скляний манікюр винайшли саме в корейському салоні. Спеціальні наклейки створюють приголомшливий ефект "скла", і ця новинка впевнено підкорює серця всіх дівчат.

В цілому можна сказати, що азіатські майстри манікюру можуть багато чому навчити своїх європейських колег. І хоча фантазії вистачає і європейцям, все-таки в засобах для оздоровлення нігтів, в спа-процедурах, і натуральній косметиці є відставання.Втім, прогрес не стоїть на місці, тому обмін досвідом і розробками йде регулярно. Так, що сьогодні і в Росії ви можете знайти послуги з японського манікюру, і корейським спа-процедур для рук і нігтів і т. Д.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: