Макіяж Крістен Стюарт на прем'єрі фільму

Крістен Стюарт на прем'єрі фільму в Нью-Йорку

Як повторити сміливий образ у стилі молодого Девіда Боуї?

Змішайте тональний крем з рідким хайлайтер в пропорції 2: 1 і нанесіть на все обличчя, обробіть зону під очима консилером.

Нанесіть праймер для очей, по рухомому століття розподіліть матові сіро-коричневі тіні, їх же додайте під нижні вії (розподіляти засіб потрібно широким пензлем).

Уздовж лінії росту верхніх вій пройдіться чорним олівцем, відступивши від внутрішнього куточка ока на 1/3.

Холодні рожеві матові тіні нанесіть широким пензлем над складкою і добре розтушуйте до брів, залишивши під нею місце для «відблиску». Цю зону заповніть рожевими перламутровими тінями.

Рожеві матові ж тіні нанесіть під нижні вії, починаючи від зовнішнього куточка ока, розтушуйте їх у напрямку до центру очі.

Срібні тіні з шіммери нанесіть на рухому повіку, розтушуйте в складку і над нею, ними ж проведіть під нижніми віями.

Верхні вії накрасьте чорною тушшю і наклейте лінію об'ємних накладних вій.

Рожеві холодні рум'яна під колір тіней густо нанесіть на вилиці і на скроневу зону, розтушуйте в сторону бокової лінії росту волосся.

Брови акуратно підкресліть олівцем, проводячи лінію по верхньому краю. Надайте бровам більш округлу форму, продовжите «хвостик» і виведіть його в тонку лінію.

Уздовж верхньої губи розподіліть хайлайтер, накрасьте губи рожевою зволожуючою помадою з перламутровим відливом. На центр губ нанесіть рожеву помаду трохи більше теплого і світлого відтінку.

Вийшло повторити? Поділіться своєю думкою в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: