Кришталеві нігті - технологія нарощування

Кришталеве нарощування нігтів

C зростанням популярності нарощених нігтів з'являється все більше і більше нових і незвичайних способів це зробити. Недавній винахід – кришталеві нігті. Це унікальний спосіб нарощування. Він може проводитися як гелем, так і акрилом, на формах або на типсах – вибір за майстром, хто чим краще володіє. Цей спосіб нарощування іноді також називають кришталевий манікюр, Так як при правильному його виконанні спеціальні багатогранні форми і рельєфний малюнок нагадують справжній кришталь, який також красиво грає квітами на світлі. Нижче описано кілька технік створення кришталевих нігтів, а також особливості їх корекції і зняття.

Техніка кришталевого нарощування нігтів

Існує три різні техніки нарощування кришталевих нігтів:

Перший – використовувати вже готові тіпси. На таких типсах вже нанесена спеціальна гравірування для моделювання ефекту кришталю. Тому техніка нарощування таких нігтів нічим не відрізняється від вже відомого нарощування на типсах. Малюнок на типсах можна вибрати різний, в залежності від цього виходять різні грані.

Другий – використовувати фольгу з рифленим трафаретом. Спеціальна рифлена фольга вирізається під форму нігтя, поверх нігтів накладається моделює матеріали (на ваш вибір гель або акрил), далі процедура аналогічна нарощування гелем (або, відповідно, акрилом). По завершенні через матеріал буде видно межі.

Третій – надання форми вже в процесі нарощування. Таким способом можна зробити нестандартний візерунок і проявити трохи фантазії. Для більшого контрасту іноді використовуються кольорові гелі.

В цілому процес створення кришталевих нігтів можна описати наступними кроками (в даному випадку розглянуто нарощування на форми):

1. Насамперед нігті необхідно якісно підготувати для нарощування. Для цього їм надають округлу форму, рівняють за допомогою м'якої пилки, видаляють кутикулу. Довжина вільного краю нігтя повинна бути близько 2 міліметрів.

2. Наступним кроком йде підготовка самої форми, підбір під нігті. Якщо на неї не нанесена гравірування, то можна зробити об'ємні візерунки самостійно за допомогою камуфлирующего акрилу або гелю.

3. Далі форма наноситься на ніготь і поміщається під УФ-лампу для затвердіння.

4. При необхідності ніготь продовжується, для чого використовується обраний для моделювання матеріал.

5. Далі виконується кришталевий дизайн. Для цього на ніготь наноситься гель, який поміщається під лампу, або акрил, який висихає самостійно.

6. Після висихання матеріалу, ніготь покривається прозорим лаком або наноситься бажаний візерунок.

Корекція кришталевих нігтів

Недолік кришталевих нігтів в тому, що в корекції вони потребують частіше, ніж звичайні нарощені нігті, так як навіть трохи відросло ніготь виглядає вже не так. Стандартним способом відновити відросла частина нігтя не вийде: їх необхідно зняти, підкоригувати нігтьову пластину, а потім нанести знову. Техніку цю можна описати таким чином:

  • Відросло ніготь видаляють пилкою для нігтів до необхідної довжини.
  • Верхній шар матеріалу (гелю або акрилу) видаляється.
  • На ніготь наноситься форма і акуратно вирівнюється перехід між шарами обраним матеріалом.

Як зняти кришталеві нігті?

Зняття кришталевих нігтів відрізняється в залежності від використаного при моделюванні матеріалу, але самостійно робити це не рекомендується, краще піти в салон або майстра, де буде використано спеціальні розчини.

Кришталевий ефект на нігтях виглядає красиво і незвично, тому якщо вам набридли звичайні нарощені нігті і ви хочете експериментів, раджу обов'язково спробувати цей спосіб. На цьому у мене все, до зустрічі!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: