Кисті для контурінга: огляд кращих кистей

Кращі кисті для контурінга

Для виразного контурінга потрібні не тільки бронзер і хайлайтер: правильно підібрані кисті – половина успіху

Для роботи в різних техніках потрібні різні кисті, і контурінг в цьому сенсі – не виняток. Які базові кисті можна використовувати для скульптування особи?

скошена кисть

Такий пухнастим пензлем зі скошеним зрізом зазвичай наносять рум'яна. Але для контурінга вона теж потрібна – тим, хто за допомогою бронзера робить акцент на вилиці. Такий пензлем зручно розподіляти бронзер з пудровий текстурою під виличної кісткою. Вона дозволяє і рівномірно нанести засіб, і ретельно його розтушувати, щоб на шкірі не залишилося різких ліній.

Кабукі з прямим зрізом

Кабукі підійде для контурирования скул рідким або кремовим бронзерів. Наносите його вбиває рухами, використовуючи прямий зріз кабукі. Це зробить контурінг, по-перше, максимально виразним, по-друге, дуже стійким. Також цією кистю ви зможете як слід розтушувати засіб так, щоб межі його нанесення не було видно з боку.

віялова кисть

Об'ємна і пухнаста віялова кисть – те, що потрібно для нанесення хайлайтера без надлишків.Засіб потрібно набрати в невеликій кількості: це дозволить уникнути неприродного результату. Цією пензлем розподіліть хайлайтер по «виступу» виличної кістки, над бровою і під нею.

Плоска кисть для тіней

Якщо віяловій пензлем акуратно нанести хайлайтер не виходить, беріться за плоску кисть для макіяжу очей зі злегка загостреним зрізом. Наберіть трохи хайлайтера і нанесіть його на спинку носа, на «галочку» над губою, над і під бровою, на підборіддя і інші виступаючі ділянки обличчя, які, згідно зі схемами по скульптування особи, потрібно висвітлюються. Завдяки цій кисті нанесення буде дуже точним. Крім того, цією ж пензлем ви можете затемнити шкіру на носі з боків і на кінчику, використовуючи для цієї мети бронзер. При корекції форми носа потрібно діяти обережно – це тонка робота. І така кисть для неї ідеально підійде.

А якими кистями для скульптування особи користуєтеся ви? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: