Дизайн овальних нігтів: фото манікюру

Кращі ідеї дизайну для нігтів овальної форми

Сезон 2017 nail сфері ознаменувався тенденцією поступового відходження від чітких геометричних ліній в формі нігтів. Вектор інтересу nail дизайнерів змістився до м'яким контурах. І хоча фаворитом сезону названа форма "пуанти" або як її ще називають "балерина", але і вона швидше є ознакою потепління, що курсу відходу від паралельних граней і прямих кутів. Все частіше в портфоліо nail майстрів можна побачити роботи по дизайну нігтів на округлих обрисах "мигдалю", круглій формі і "овалі".

Саме дизайну овальних нігтів і буде присвячений черговий огляд "Ідеального манікюру". Як завжди, вас чекають тільки свіжі ідеї і безліч яскравих фото. Отже, дизайн нігтів на овальні нігті.

Дизайн нігтів "овал": поговоримо про особливості форми

"Овал" – природна форма нігтя. Своїми обтічними контурами вона повторює лінію кутикули, тільки виглядає м'якше і має більш рівні обриси. Незважаючи на природність форм, "овал" досить складний у виконанні і вимагає від майстра дотримання правил симетрії і гармонії. "Овал" ідеально лягає на будь-які природні форми нігтів, але на широких пластинах слід грамотно його "витягнути" і "дисциплінувати" напрямок бічних граней на трапецієподібних нігтях.

Овальна форма відмінно виглядає на будь-якій довжині.Короткі нігтики овальної форми виглядають надзвичайно зворушливо і мило. Такий варіант манікюру відмінно підійде юним дівчатам і дорослим жінкам. Крім того, короткі овальні нігтики одні з найбезпечніших. Саме такий варіант нігтів вибирають люди специфічних професій – медики, кухарі, масажисти і т.п. Також короткі овальні нігті відмінно підійдуть тим, хто активно займається спортом і молодим мамам. Такий варіант манікюру не заподіє шкоди ні самим власницям, ні оточуючим.

"Овал" на середній довжині виглядає елегантно і жіночно. Саме така довга і форма подобається більшості чоловіків. А якщо ще і підібраний ефектний дизайн на овальні нігті середньої довжини, то їх володарка точно не залишиться без уваги.

Довгі овальні нігті – надзвичайно зухвалий варіант, втім, як і всі нігті подібного розміру. Але, тим не менш, "овал" на довгих нігтях виглядає не настільки епатажно, як скажімо на трикутній формі. Але і тут знову-таки багато що залежить від правильно підібраного дизайну нігтів на овальну форму.

важливо. Довжина – це вже сама по собі яскрава деталь манікюру і занадто довгі нігті, навіть такий м'якої форми як овал, не слід перевантажувати зайвою декором.Навпаки, короткі нігтики, навіть при яскравому колірному оформленні, відмінно поєднуються з яскравим декором.

"Овал", незважаючи на складність його створення, досить шкарпетках і стійка форма. Вона відмінно тримається як на штучних пластинах, так і на натуральних нігтях. Іншими словами, "овал" – універсальний варіант форми для нігтів будь-якої довжини і міцності.

Актуальні тенденції манікюру на овальні нігті: фото дизайну

Створення ефектного манікюру не в останню чергу залежить від його дизайну. "Овал" – благодатний грунт для творення. М'які межі і обриси вільного кінчика нігтя не відволікають від змісту дизайнерської роботи. Не випадково саме овальну форму вибирають nail майстра для найскладніших декоративних рішень.

У різний час, в залежності від актуальності того чи іншого дизайну, в фаворі були різні покриття і наповнення декору. Деякі з них безнадійно застаріли, якісь виглядають відверто без смаку, а щось переходить з сезону в сезон, будучи так званої класикою nail дизайну. Природно жоден сезон не обходиться без новинок. Розглянемо найактуальніші варіанти дизайну нігтів овальної форми з Фотоприклад до них.

  • Темна колірна палітра. Колись вона виглядала досить зухвало, але тепер темні відтінки лаків – бордо, винний, темно-синій і навіть чорний – виглядають благородно і витончено, причому як в тотальному наповненні всього манікюру, так і в акценті декількох нагідок, або ж в декоративному оформленні будь-якого елементу. Варто відзначити, що овальна форма одна з найбезпечніших для темних лаків – через відсутність чітких ліній і кутів при нанесенні темних пігментів не кидаються огріхи у виконанні форми.
  • На противагу з темної колірній палітрі зовсім недавно в моду увійшли нюдовие відтінки. Втім, для "овалу" манікюр в тотальному нюдовом вирішенні досить підступний – створюється ілюзія розмитості кордонів. А ось нюд, розцвічений яскравими акцентами, виглядає досить гармонійно.
  • Оксамитова текстура в варіанті матового покриття, або ж в дизайні з декоративним піском обіцяє стати новою класикою. Все більше і більше варіантів подібного оформлення нігтів можна зустріти в портфоліо майстрів, а відвідувачки манікюрних салонів все частіше, вибираючи темну палітру лаку, зупиняються на матовому покритті.Оксамитовий дизайн нігтів овальної форми однаково гармонійно виглядає як в цілісному наповненні, так і в акцентуванні. Але, мабуть, найоригінальнішим рішенням є створення декоративного малюнка у вигляді оксамитового візерунка на глянці як в однотонному, так і в контрастному кольорі.
  • Надзвичайно популярний об'ємний манікюр з яскравими квітами або візерунками, або в так званому "светрі" – малюнку, рельєф якого нагадує в'язку. Для такого дизайну найкраще підходять саме м'які обриси нігтів, в тому числі і "овал".
  • Короткі нігті. Нехай стилісти невпинно повторюють, що "коротуна" в нинішньому сезоні не в моді. Безліч свіжих рішень дизайну на короткі овальні нігті говорять про зворотне. До того ж короткі нігті "терплять" будь-які, часом найнесподіваніші експерименти в оформленні, тим більше в такій "толерантною" формі як "овал".
  • Гліттер обіцяє стати хітом нинішнього сезону. Всілякі блискітки – від яскравих і великих, що створюють ефект битого скла, до ледь вловимих, своїм делікатним мерехтінням більш походящих на перламутр – все це дуже добре виглядає на нігтях овальної форми.
  • До речі, перламутрові нігтики, незважаючи на їх згаслу популярність, саме в овальному варіанті виглядають свіжо і оригінально. Мабуть, ця єдина форма, де перламутр виглядає не тільки не застарілим, а й остромодним. Головне – знайти гарного відтінку, який відповідає модним віянням сезону.
  • Розпис нігтів, своїм забарвленням і візерунком нагадує фарфор – новинка сезону. Причому новинка, яка поки пробується виключно на овальної форми. Невідомо чи буде подібний дизайн нової класикою, але точно одним з хітів нинішнього сезону.

На замітку!. Якщо ви тільки починаєте пробувати свої сили в декоруванні нігтів, то починайте своїх nail експерименти саме з овальної форми. Вона пом'якшить все огріхи невдалого малюнка або асиметричного розташування аксесуарів для декору.

Варіанти дизайну нігтів на овальні нігті

Крім актуальних рішень оформлення нігтів, варто подивитися, як дана форма заломлюється в найяскравіших і затребуваних дизайнерських рішеннях манікюру. Розглянемо кожен варіант дизайну на нігтях овальної форми.

Овальні нігті зі стразами

Овал вимагає м'яких обрисів.А тому на такій формі дивно красиво виглядають не просто страза, а стрази, збудовані в м'які лінії, що повторюють контури і природні вигини кутикули і овального кінчика.

Однак і цілісне наповнення нігтьової пластини стразами не забороняється. Але в даному випадку – акцент строго на 1 – 2 нігтики, не більше.

"Овал" з об'ємним малюнком

Незважаючи на те, що овал терпляче відноситься до експериментів у вигляді ліпнини і об'ємного декору, для повсякденності, краще все ж вибирати більш м'які варіанти рельєфу – малюнок підкреслений оксамитовим піском або новим рішенням у вигляді фетру. Непогано буде виглядати і легкий рельєф, виконаний прозорим гелем або акрилом і потім покритий декоративним гель-лаком.

Френч-дизайн на овальних нігтях (фото)

Френч на нігтях овальної форми вимагає ретельного і продуманого підходу. З одного боку м'які обриси, вимагають схожих ліній посмішки, але з іншого – однакові лінії виглядають нудно. М'яка посмішка найкраще виглядає на "квадраті". Щоб "овал" виглядав також ефектно, слід звернути увагу на незвичайні рішення посмішки, наприклад, такі варіанти дизайну, де контрастні лінії обіграють у вигляді битого скла, викладеного в м'яку лінію, уздовж кінчика нігтя.

Цікаво буде виглядати і комбінований френч – класика на всіх нігтях і місячний варіант на одному-двох пальчиках, виконаний контрастним відтінком або ж за допомогою аксесуарів або страз.

Навіть на дуже коротких овальних нігтях френч буде витягати пластини, головне підібрати правильний дизайн. Для короткого "овалу" найкраще вибирати місячний варіант френча. Кольори краще темні.

Незграбні контури френча на овальної форми найкраще розташовувати біля основи нігтя. Якщо їх розташувати на кінчиках, то створиться дисонанс між м'якими обрисами вільного краю і геометричною формою посмішки.

Мінімалістичний дизайн нігтів овальної форми (фото)

Для жінок, що віддають перевагу класику, багато nail майстри сьогодні пропонують рішення манікюру в мінімалістичному вирішенні. Один – два кольори і більше нічого.

Але подібне рішення добре на яскравих лаках. Нюдовие відтінки, як ви пам'ятаєте, вимагають невеликого акценту. Однак, є цікаве рішення – плавне омбре, в нюдових відтінках з поступовим переходам кольору від найсвітлішого нюда на одному пальці до найтемнішого на іншому.Таке рішення пожвавить мінімалістіку, але при цьому буде виглядати стримано і елегантно.

Варіанти манікюру на "овал" з глітером і блиском

Блискітки і гліттер – досить популярне рішення. Головне – не переборщити. Якщо вибрали глиттер, то блискітки краще не брати. А можна зупинитися на варіанті легкої розсипи блиску і акценті у вигляді контрастного малюнка на одному з нагідок.

Також роль блиску може на себе взяти сріблястий або золотавий гель-лак, за допомогою якого промальовується декоративні деталі малюнка.

Омбр на нігтях овальної форми

Обмре цілком завоювало серця прихильниць манікюру. Nail майстри пропонують своїм клієнтам різні варіанти від яскравих контрастних рішень до м'яких, едав вловимих переходів колірного акценту, від горизонтальних напрямків колірного зростання, до вертикальних переборовши відтінків. Від повного охоплення всіх нігтів, до акценту на одному пальчику з ледь вловимими колірними плямами. У будь-якому випадку, омбре – рішення яке зробить будь-які нігтики ефектними і пожвавить навіть таку, здавалося б, спокійну форму як "овал".

Овальні нігті з малюнком

Варіант, який надає широке поле для фантазії, тим більше на овальної форми.Тут можна поєднувати різні рішення покриття і кольору, аксесуари і ефектні лінії і все це доповнювати малюнком, як виконаним від руки, так і у варіанті слайдеров, або і того і іншого разом узятих.

Іншими словами, м'який і впізнаваний "овал" з різним дизайнерським оформленням кожен раз буде виглядати по-новому – він може бути спокійним, практично непомітним і зухвалим, майже зухвалим; надзвичайно ніжним і романтичним і стримано-строгим; сміливим і екстравагантним і витримано елегантним … все залежить від обраного дизайну. При цьому "овал" терпляче відноситься до різних експериментів. Парадокс, але така складна в техніці виконання форма, як "овал" дуже легко уживається з різними варіантами дизайну.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: