База для гель лаку - яка краще

Краща база для гель лаку – топ-5 від нейл-майстрів

Вибір правильної бази для гель-лаку складний процес, як для майстра, так і для домашнього застосування.

щоб база під гель лак ідеально підходила треба перевіряти дослідним шляхом. У професійних нейл-майстрів часто накопичується кілька флакончиків баз під різні нігті і різні потреби.

Ми створили огляд найпопулярніших у майстрів манікюру основ різної консистенції і цінового діапазону.

База для гель-лаку – яка краще


  • UNO Rubber Base UV / LED

Покриття входить в топ улюблених баз багатьох майстрів. Самовирівнюючий склад середньої густини, з досить не різким запахом.

Ідеальна для нерівних нагідок вимагають вирівнювання. Пензлик коротка, середньої жорсткості зручна, що важливо. Не дає усадку при сушінні в лампі. Додаткові плюси хороша несучість.

До речі, щодо звичайної бази цього ж бренду такі ж хороші відгуки і багато майстрів тримають два різних флакона під різні нігті.

Вартість за 15 мл від 650 рублів.

  • Kodi Rubber base (UV)

Легендарний продукт і незмінний помічник у вирівнюванні нігтів у майстрів манікюру. Вже довгий час не покидає лідируючих позицій.

Має густу консистенцію і відмінні адгезійні властивості – носиться до зняття без отслоек і відколів.До безперечних плюсів бази Kodi відносять хороші приклеюючі властивості – на ній тримаються будь-які прикраси для нігтів, а в суміші з акрилом навіть 3D інкрустація стразами.

Вартість в залежності від обсягу флакона (8, 12, 14 мл) від 500 до 700 рублів.

  • Beautix Каучукова база Royal Base (UV)

густа відмінно вирівнює база. У фаворі у багатьох нейл-адептів. Нікуди не затікає. Запах схожий на Kodi. Загалом просто відмінний матеріал для роботи.

З труднощів важко розтягувати по нігтя, щоб досягти ідеальних відблисків, потрібно пристосуватися, але результат приголомшливий. Це той самий випадок, коли база сама за себе говорить: чому вона так дорого коштує.

Вартість за 15 мл від 1000 рублів.

  • NeoNail Base Extra Strong (UV / LED)

База на всі випадки життя. За допомогою неї можна робити все: донаращівать невелику довжину, вирівнювати або зміцнювати нігтьову пластину, навіть стрази будь-якого розміру їй по зубах.

Кисть коротка пряма – дуже зручна.

База має середньої густини консистенцію, добре самаовиравнівается і не сильно пахне. До плюсів також можна віднести зручність роботи з будь-якими нігтями. Носиться без сколів і відшарувань 1-2 тижні.

Вартість за 14 мл від 1700 рублів.

  • InGarden So Naturally Каучукова база Ідеальні нігті

Є нейл-продукти, які подобаються всім, або багатьом.Це той самий випадок. Густа каучукова база, дозволяє робити вирівнювання з першого шару (якщо пристосуватися). Відноситься до менш пекущаяся складам.

З мінусів можна виділити жовтуватий відтінок, який при запіканні не пропадає, а значить стрази на таку основу не посадити.

Вартість за 11 і 30 мл від 600 рублів і 1000 рублів відповідно до об'єму.

Також в списках майстрів можна зустріти:

  1. Grattol IQ Rubber Base Gel.
  2. Gelish Foundation.
  3. Dance Legend Flexy Base.

ВІДЕО ОГЛЯД

Ці склади не менш зручні в роботі і складають робочий набір майстрів з великим наборів баз для гель лаку під різних клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: