Як зробити манікюр Космос (космічний манікюр)

Космічний дизайн нігтів

Всім привіт! Впевнена на 99%, ви не раз в мережі зустрічали такий дизайн нігтів, який називається "космічний манікюр" або просто "космос" (можна зустріти також назви "галактичний манікюр" або galaxy nails). І я його не раз згадувала у трендах дизайну нігтів останніх сезонів. Манікюр отримав таку назву тому що насправді нагадує галактику: велика кількість сузір'їв, скупчень, космічного пилу, планети, зірки, місяць, чорні діри, туманності – все це лише деякі елементи Всесвіту, які можна зобразити в дизайні нігтів на цю тему. Найдивовижніше те, що у виконанні дизайн "Космос" навіть в домашніх умовах неймовірно простий, і впоратися з ним зможе навіть новачок.

Основними кольорами для виконання космічного манікюру є темно-сині, темно-фіолетовий, бліді і темно-жовті, сірі і білі для зірок і центру скупчень. Для фону найкраще використовувати чорний колір або темно-синій, добре, якщо в ньому містяться додатково блискітки або невеликий шіммер для додання блиску, як у справжньому Космосі. Далі я продемонструю, як зробити галактичний манікюр покроково в домашніх умовах.

Для дизайну "Космос" знадобиться:

  • Чорний, синій, фіолетовий, білий і блакитний лаки для нігтів
  • Біла акрилова фарба (можна і білий лак)
  • Тонка кисть для дизайну
  • Дотс
  • Губка або спонж

На нігтях в такому дизайні можна намалювати будь-які елементи космосу або просто зробити зоряне небо в однакових кольорах, проте виконати кожен ніготь однаково намагатися не варто, так як, по-перше це буде зовсім нереалістично, а по-друге, різноманітні елементи допоможуть уявити на нігтях справжню Всесвіт!

Манікюр "Космос" поетапно

1 – Після того, як нігті підготовлені до виконання дизайну, наноситься чорний лак для нігтів в один або два шари, в залежності від його консистенції. Чекаємо його повного висихання.

2 – Далі на губку наносимо три кольори: блакитний ближче до краю, поруч з ним синій і фіолетовий. Друкується на нігтях лаки, обертаючи губку по колу, щоб у нас виходила "туманність" овальної або круглої форми зі світлим центром.

Якщо складно це виконати, то можна розділити процес на два етапи: спочатку використовувати тільки синій колір і віддрукувати його губкою, а після його висихання всередині віддрукувати фіолетовий і білий колір. Можна просто "провести" так косу смугу, яка буде нагадувати, наприклад, пояс астероїдів або слід від руху комети.В даному випадку не обов'язково, щоб виходило ідеально рівно – в цьому і є вся принадність космічного дизайну. Недбалі мазки і зернистість тут виступають не як недоробка, а як натуральність і природність космосу, його об'ємність.

3 – Далі білою акриловою фарбою і тонкої пензлем для дизайну нігтів малюємо зірки звичайними пересічними в центрі лініями. Кількість решт зірок можна робити різними. Дрібні (далекі) зірочки у вигляді точок зручно ставити ДОТС.

4 – На вказівному пальці і мізинці я намалювала планети за допомогою акрилових фарб і тонкої кисті. Тут важливо передати відблиски по контуру планет від світіння зірок.

5 – На завершення покриваємо дизайн прозорим лаком-закріплювачем. Додаткового блиску можна надати, покривши його прозорим лаком з дрібними блискітками. Космічний дизайн готовий!

Фото космічного манікюр в загальному плані і макро:

По-моєму, такий дизайн виглядає просто шикарно: реалістично, блискуче і яскраво, а виконати його дуже просто як на довгих, так і на коротких нігтях. Я сподіваюся, що мій фото урок вам допоможе в цьому. Настійно закликаю підписуватися на оновлення блогу (форма праворуч), щоб завжди бути в курсі модних новинок манікюру! З любов'ю, ваша Танюша!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: