Косметика Карт - безпечний педикюр при вагітності

Косметика Карт – безпечний педикюр при вагітності

В даний час безліч забобонів про те, як повинна вести себе жінка в період вагітності канули в Лету, в тому числі і ті, які забороняли багато косметичні процедури. Серед них не останню роль відіграє гігієнічний педикюр, який дозволяє з одного боку полегшити тягар в ногах, що виникає при вагітності, а з іншого боку доставити масу приємних відчуттів. Звичайно, є певні обмеження, про які ми поговоримо в даній статті.

Педикюр під час вагітності – це заборонено?

Звичайно, однозначну відповідь на це питання може дати тільки Ваш лікар. Але, перш, ніж звертатися до нього за цим питанням, Ви повинні уявляти, які небезпеки можуть очікувати Вас під час цієї процедури. В даний час найбільш поширені два види педикюру – так званий класичний, коли ноги обробляються за допомогою ріжучих інструментів, і апаратний, при якому обробка ороговілих ділянок шкіри проводиться з використанням швидко обертаються абразивних наконечників. Обидва ці способу не гарантують деяких неприємних відчуттів і ненавмисного пошкодження шкіри.Крім того, будь-яка з цих процедур вимагає попереднього розм'якшення шкіри ніг, для чого їх занурюють в гарячу воду. Все це може несприятливо позначитися на самопочутті вагітної жінки. Так що ж – відмовлятися від приємної процедури? Ні в якому разі! Просто необхідно дотримуватися певних правил.

Якщо це не шкідливо, то як зробити педикюр правильно

Ось кілька порад для майбутніх мам, які хочуть стежити за собою і які відчувають потребу в педикюрі.

– Головна заповідь в цей період – узгоджувати всі свої дії в лікарем, який Вас веде. Йому видніше, як відіб'ється на Вас та чи інша процедура.

– Якщо дозвіл отримано, то необхідно знайти досвідченого майстра "нігтьового сервісу", який розуміє, як треба з Вами звертатися. Не приховуйте від нього свого становища, а, навпаки, зайвий раз обговоріть з ним майбутню процедуру.

– Прийшовши в підкорений кабінет, обов'язково зверніть увагу на крісло, в якому Ви будете сидіти. Воно повинно бути максимально зручним, для того, щоб Ви могли розслабитися.

– Робіть процедуру з ранку, коли Ви ще не втомилися і Ваші ноги не набрякли.

– І тепер найголовніше – погоджуйтеся тільки на так званий кислотний манікюр. Це страшне назву не приховує в собі нічого небезпечного. Кислотний манікюр найбільш щадна процедура при обробці стоп. Її назва виникла через самого процесу. Замість того, щоб ноги нещадно шкребти і чистити, їх просто покривають спеціально розробленою речовиною, до складу якого входять розм'якшуючі шкіру кислоти. Зазвичай це фруктова кислота, до якої додають іноді молочну кислоту. Потім розм'якшення за допомогою цих кислот шкіра дуже легко видаляється.

– Однак і в цьому прекрасному способі є свої підводні камені, про які Вам необхідно подумати. По-перше, алергія. Це питання необхідно обговорити з майстром до того, як Ви почнете процедуру. По-друге, у Вас на ногах не повинно бути ніяких пошкоджень шкіри, тріщин, і, звичайно, грибка. При їх наявності у Вас почнеться сильне печіння.

Косметична лінійка Карт – краще для педикюру при вагітності

Безліч косметичних кампаній працюють над препаратами, використовуваними для педикюру, намагаючись звести нанівець зазначені вище їх негативні властивості.Тому для проведення кислотного педикюру необхідно вибрати наиболе е ефективну і безпечну косметику. До таких косметичних продуктів відноситься косметична лінійка ізраїльської фірми Карт, яка використовує натуральні високоефективні компоненти, які сприяють швидкому відновленню обмінних процесів шкіри. Набір різних препаратів дозволяє успішно приводити в порядок стопи, що знаходяться далеко не в блискучому стані. На відміну від інших засобів, які, як говорилося вище, не люблять тріщин і грибка на ногах, Карт дозволяє боротися з грибком і видаляти тріщин и. Тому одночасно з процесом педикюру, використовуючи спеціальну методику, можна при необхідності протягом декількох відвідувань провести і спеціальне лікування. Форма гарантує, що її препарати, забезпечуючи щадний і дбайливий догляд за ногами, безвре дни як для вагітних жінок, так і для хворих на цукровий діабет.

Як використовувати Карт в домашніх умовах

Зробити педикюр за допомогою препаратів Карт безсумнівно дуже приваблива перспектива не тільки для жінок в цікавому положенні, але і для безлічі інших жінок, які в цьому положенні не перебувають.Якщо для вагітних жінок це однозначно означає відвідування педікюрного кабінету, що дозволяє уникнути зайвих ризиків при застосуванні препаратів, та й згинатися для проведення процедури досить складно, то інші жінки можуть спокійно привести ВОІ ноги в порядок і вдома. Але для цього в першу чергу необхідно познайомитися з косметичної лінійкою Карт і вибрати те, що необхідно. Інтернет надає для цього всі можливості. Препарати Карт для педикюру також не є поодинокими продуктами, складають цілий комплекс. По – перше, це препарат для розм'якшення шкіри – кислотний пілінг, основний препарат для даного виду педикюру. По-друге, Корнекс гель для знищення мозолів. По – третє, це препарат для знищення грибкових захворювань Нью Мокопіл. Але цей необхідний тільки при наявності грибка. По – четверте, розм'якчувач кутикул для знищення шкіри навколо нігтів. І, нарешті, останнє – спеціальний тупий скальпель для зняття розм'якшеної шкіри. Якщо це все у Вас є в наявності, можна приступати до домашнього манікюру. Сам процес складається з декількох етапів.

  1. Протерти ноги теплою водою, використовуючи при цьому рідке мило.Після цього висушити їх за допомогою серветок.
  2. М'якими руху не масажуючи нанести пілінг на всю поверхню стоп, а на мозолі – спеціальний гель для знищення мозолів і обернути ноги плівкою. Почнеться процес розм'якшення шкіри, що супроводжується посиленим розігріванням.
  3. Через 15 – 20 минути зняти плівку і за допомогою тупого скальпеля видалити змертвілу шкіру.
  4. Видалити мозолі, капнути на ці місця Корнекс гелем, почекати, поки він висохне, потім заклеїти місця, де були мозолі, пластиром.
  5. Також обробити спеціальним препаратом місця, уражені грибком, і заклеїти їх пластиром місця.
  6. Нанести навколо нігтів розм'якчувач кутикул і потім спеціальною паличкою відсунути шкіру.
  7. Останній штрих – змастити стопи кремом для ніг.

Препарати Карт можна використовувати тільки для видалення мозолів або грибкових уражень. Для цього треба протягом 6 днів наносити відповідні препарати на проблемні місця, дати їм висохнути і потім заклеїти пластиром.

Якщо залишилося щось незрозуміле в нашому викладі, подивіться, будь ласка, по інтернету відеофільм про проведення кислотного педикюру за допомогою препаратів Карт і будьте здорові і красиві.

Це важливо знати про електричні наборах для манікюру

Для кожної люблячої себе дівчата важливий її зовнішній вигляд. Всі, без винятку, прагнуть до краси. А одним з найважливіших ознак краси є доглянутість. Особливу увагу потрібно приділити стану нігтів і рук. Так як не завжди знаходиться випадок звернутися до професіонала, більшість процедур дівчата роблять вдома. За останній час прекрасна половина все більше віддає перевагу апаратного манікюру. Адже це значно економить час і спрощує завдання. Головна особливість апаратного манікюру – відсутність необхідності перед початком размягчать шкіру, тобто можна не обтяжувати себе розпарюванням рук, ваннами і іншими нудними діями. За допомогою цього приладу, у вас з'явиться можливість швидко і безболісно надати нігтям потрібну форму, обробити бічні валики і видалити кутикули. Великим плюсом апаратного манікюру, є те, що він дуже простий у використанні.
Про те як безпомилково підібрати апарат для манікюру і як його використовувати, щоб не завдати шкоди вашим нігтям і шкірі пальців і піде мова в нашій статті.

Що з себе являє електричний набір для манікюру

Спочатку, давайте розберемося, що з себе представляє професійний апарат для манікюру. Це переносний електричний прилад, з декількома режимами швидкостей і численною кількістю змінних насадок призначений для шліфування, полірування, абразивної обробки шкіри та інших операцій по догляду за вашими нігтями. Зусиль при цьому витрачається мінімум, а ефективність значно підвищується.
Професійні фрезери, так ще називають цей апарат, відрізняються від домашнього фрезера, перш за все концепцією своєї будови і розмірами. Кількість насадок, значно впливає на функціональність приладу, але для домашнього використання цілком підходить побутової фрезер, який налічує близько десяти змінних насадок.
Також деякі моделі манікюрного апарату порадували своїми додатковими функціями, а саме: вмонтована ультрафіолетова лампа і вентилятор для сушки лаку.

Переваги використання фрезера

З вищевикладеного, кожна дівчина вже розуміє, наскільки корисна ця річ в домашньому жіночому арсеналі і як сильно вона економить час, гроші,а також позитивно впливає на моральний стан, адже якісний манікюр за такий короткий термін – межа всіх мрій, які, як виявилося, цілком реальні маючи під рукою манікюрний апарат.
Перш ніж перейти до того, як все-таки вибрати манікюрний апарат, зберемо всі переваги фрезера:

1. Для використання фрезера немає необхідності проводить розм'якшуючі процедури перед використанням, при цьому можна не боятися травмувати суху шкіру.
2. Його можна використовувати як на натуральних нігтях, так і на штучних.
3.Отлічная профілактика виникнення задирок.
4. Очищення шкіри і вирівнювання нігтьової пластини.
5. Фрезер досить простий у використанні, а спеціальні насадки зроблять велику частину роботи за вас, що неодмінно відрізняє його від використання пилок для нігтів. Вам потрібно лише дотримуватися правил експлуатації.
6. Даний інструмент досить універсальний, адже він годиться не тільки для манікюру, але також і для педикюру.

Однак манікюрний апарат варто розглядати індивідуально для кожного. Адже він може підійти далеко не всім. Так, що перш ніж купувати дану чудо-техніку, має сенс випробувати апаратний манікюр у професіонала.Зверніть увагу, на реакцію шкіри при використанні апарату, переважно це відноситься до тих у кого чутлива шкіра.
Якщо ж ви переконалися, що вам підходить апарат і ви маєте намір його придбати саме час перейти до того, як же все-таки вибрати для себе відповідний фрезер.

На що слід звернути увагу при виборі манікюрного апарату

Відповідний для себе апарат для манікюру вибрати зовсім нескладно, для цього достатньо знати основні їх технічні параметри та особливості експлуатації кожного типу.
Ось ряд порад, які, безсумнівно, посприяють вам зробити правильний вибір:
1. Тут важливо пам'ятати, що економити на собі не можна і це варто взяти за правило. Адже в більшості випадків ціна прямо пропорційна якості. Що стосується фрезера це правило є непорушним. Адже купуючи дешевший апарат, якщо дивитися в перспективі, ви не економите абсолютно. Для початку тому, що в його комплектацію повинні входити якісні матеріали. Як приклад можна взяти насадки для полірування з алмазним напиленням або ж силіконовим складом, які вже самі по собі не можуть коштувати дешево.Купуючи ж економ-варіант, насадки з інших матеріалів, дуже швидко стануть непридатними до використання. Якщо ж ви хочете, щоб апарат прослужив вам тривалий термін в пріоритет поставте якість продукції.
2.Немаловажной є комплектація фрезера. Уважно вивчайте комплектацію. Комплектація повинна відповідати всім етапам манікюру.
Оптимальним варіантом буде наявність насадок для корекції, підпилювання, полірування і шліфування, а також абразивної обробки шкіри. Якщо все це присутнє, то можна забути про застосування додаткових інструментів.
І пам'ятайте про можливість додаткової комплектації аксесуарами.
3. Зарядка. Нестаціонарні апарати для виконання манікюру функціонують на акумуляторах або ж батарейках. Прилади на акумуляторах вважаються більш виграшними на тлі апаратів, що на батарейках. Вони слабші, бо не розраховані на тривале використання. В акумуляторних ж, безперечно, сильною стороною є можливість зарядити апарат при необхідності. Для тих же, кому манікюрний апарат потрібен для використання тільки в домашніх умовах, можна придбати агрегат, що працює від мережі.
4. Також не варто знімати з розгляду потужність при виборі фрезера.Потужність манікюрного апарату обчислюється у ВАТ або ж в кількості оборотів в хвилину. Професійний портативний апарат для манікюру
від 60 до 100 ват і не більше 35 000 оборотів. Якщо ви хочете, щоб ваш фрезер був розрахований не тільки на натуральні нігті, але і на роботу з більш грубим матеріалом, вибирайте апарат з потужністю понад 5 000 оборотів.

На закінчення звертаємо вашу увагу на рекомендації, які дають майстри, щодо застосування електричного манікюрного набору для зручного і безпечного користування

1. Перед початком рекомендується продезінфікувати руки.
2. Тримати фрезер потрібно під кутом 45⁰, точно так же, як ми тримаємо кулькову ручку.
3. Не рекомендується затримувати фрезу на одній ділянці тривалий період, це вбереже апарат і ваш ніготь від нагрівання, яке відбувається в процесі тертя.
4. Кутикула віддаляється за допомогою конусоподібної насадки, при цьому уважно стежте, щоб насадка ні зачіпала нігтьову пластину, а рухалася тільки по шкірі.
5. Після апаратного манікюру нанесіть на шкіру рук зволожуючий крем, а в області кутикули поживне масло.

За допомогою електронного манікюрного набору ви зможете забути про тривалі процедури, а ваші нігті придбають здоровий і доглянутий вигляд, що є важливим кроком на шляху до краси.А час, який заощадили ви можете витратити на створення неповторного дизайну своїх нігтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: