Коректор для обличчя

Коректор

У чому різниця між консилером і коректором?

Консилери вирівнюють тон шкіри і маскують проблемні ділянки, в той час як коректори здатні справлятися з більш глобальними завданнями. Отже, згадуємо шкільні уроки образотворчого мистецтва і колірний круг. Зелений нейтралізує червоний, так що якщо ви страждаєте від почервоніння і дрібних прищиків, підберіть коректор більш холодного відтінку. Сьогодні випускають і зелені коректори (такі шукайте, наприклад, у NYX). Після того, як усунете червоність, можна наносити тональний засіб.

Для володарів темної шкіри або любителів сильного засмаги підійдуть коректори відтінків, близьких до помаранчевого.

Якщо у вас тьмяна шкіра землистого кольору, так і хочеться намазати її чимось карамельно-персиковим, але цього робити не варто. Щоб шкіра виглядала свіжіше, потрібен коректор бузкового відтінку. Лавандовий колір буквально підсвітить шкіру зсередини, і хвороблива сірість зійде на «ні».

Пам'ятайте, що палітри більшості виробників косметики розраховані на власників всіх кольорів шкіри. Точно так само як жовтий мало пігментований для того, щоб прибрати темні кола під очима темношкірої дівчини, теплі персикові і коричневі відтінки не створять ефекту легкого загару на обличчі світлошкірий.Коректор завжди починає працювати тільки в тому випадку, якщо ідеально поєднується з вашою шкірою.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: