Коректор для великого пальця ноги і його види для виправлення вальгусной деформації великого пальця

Коректор для великого пальця ноги: принцип дії і показання до застосування

Носіння незручного взуття, проведення цілого дня на високих підборах, надмірна метушня робочих буднів – все це провокує виникнення вальгусной деформації великого пальця ноги у жінок. Це дуже неприємна хвороба, яку непросто вилікувати. Однак якщо захворювання знаходиться на початковій стадії, то проблему дозволить вирішити спеціальний коректор для великого пальця. Більшість жінок не з чуток знайомі з появою "шишки" на нозі.

Це утворення викликає дискомфорт при русі. Крім того, підбір взуття стає великою проблемою. Вальгусна деформація великого пальця з'являється, зокрема, через регулярного носіння незручного взуття. Великий палець починає відхилятися убік, при цьому відбувається викривлення суглоба. Виступаюча частина починає запалюватися, завдаючи біль і дискомфорт при ходьбі. Варто зазначити, що до цього захворювання більше схильні жінки, чоловіки майже ніколи не знаходяться в групі ризику.

Справитися з хворобою на перших етапах допоможе спеціальний пристрій – коректор для великого пальця ноги. Випрямляч зможе зафіксувати палець в правильному положенні, запобігаючи розвитку викривлення.Викривлення пальця виникає внаслідок відхилення в бік. Захворювання прогресує зі зміщенням суглоба у власній суглобової сумці. Через це починає розвиватися захворювання бурсит, тобто запальні процеси в суглобової сумці.

Випирає "шишка" постійно стикається зі стінками взуття, в результаті на стопах з'являються мозолі. На початкових етапах хвороби рекомендується застосовувати коректор для пальців ніг. Мета його використання – надійна фіксація випирає кістки в правильному положенні. Якщо хвороба розвивається слабо, а випрямляч використовується регулярно, то через кілька тижнів можна помітити терапевтичний ефект. Однак не варто сподіватися, що пристрій в 100% випадків допомагає позбутися від небезпечної хвороби.

Якщо захворювання знаходиться на 2-3 стадії, то коректор для великого пальця ноги може лише трохи поліпшити стан, ліквідувавши неприємні відчуття. Однак для того, щоб вправити суглоб в такому випадку, буде потрібно вдатися до хірургічного втручання. Численні дослідження сприяли вдосконаленню пристрою. Сьогодні кожен хворий зможе без зусиль знайти той варіант, який підійде саме йому. Коректори прийнято розділяти на денні та нічні.

У разі останніх застосовуються найбільш радикальні методи фіксації. Нічні випрямлячі виготовлені з міцних матеріалів, які дозволяють фіксувати палець в потрібному положенні. При цьому палець позбавляється можливості вільного руху. Подібні випрямлячі оснащені широкої шиною, яка накладається на викривляється суглоб, верхня частина пристрою при цьому кріпиться на пальці.

Що стосується денних коректорів, то їх дія є більш м'яким. Їх виготовляють з пластичних матеріалів (силікон або гель). При цьому досягається не дуже жорстка фіксація. Коректор для великого пальця ноги можна без труднощів носити в вільної взуття. Однак ефективність від лікування випрямлячем нижче.

Вальгусний коректор для великого пальця: як користуватися

Силіконові коректори для стопи є якийсь фіксатор, виготовлений зі спеціального ортопедичного гелю.

Даний компонент відрізняється м'якістю і еластичністю, при цьому він може щільно прилягати до області ноги. Готовий виріб на дотик і зовні нагадує силікон.

Основне призначення даного коректора полягає в усуненні больових відчуттів в момент здійснення рухів, а саме ходьби.Крім цього, він вважається відмінним засобом для профілактики деформування великого пальця стопи. Що стосується відгуків медичних фахівців, то вони виключно позитивні, так як коректор не здатний викликати появи будь-яких проблем з-за гипоаллергенности матеріалу, при цьому він легко піддається миттю (що вкрай необхідно для підтримки гігієни), та й погіршень після використання в медичній практиці виявлено не було.

Принцип використання досить простий. Коректор повинен одягатися на великий палець стопи таким чином, щоб подовжений ділянку міг щільно зафіксуватися на випирає кісточці. В області між пальців розташовується так звана перегородка, що дозволяє виробу утримуватися навіть в момент руху.

Як правило, застосовувати Вальгусний коректор для великого пальця рекомендується не більше 10 годин на день, а на ніч краще знімати. Найбільш затребуваним вважається коректор Вальгус Про. Вартість виробу – близько однієї тисячі рублів. Купувати його краще в спеціалізованому інтернет-магазині.

Ще однією досить відомою вважається шарнірна шина, проте це виріб має найбільш складною структурою.За своєю суттю – це певна кількість складових, одягання яких здійснюється черговості, після чого всі вони з'єднуються за допомогою спеціального пристосування на шарнірі.

Саме він дає можливість пацієнту пересуватися, що дозволяє використовувати коректор великого пальця ноги навіть в денний час. Даного роду вироби допомагають відновити здоровий стан ступні і запобігають прогресування процесу видозміни великого пальця. Шина розподіляє навантаження по стопі однаково, а трансверсального супінатор відповідає за приведення в норму поперечного зводу стопи.

Багато пацієнтів запитують, як же одягається даний пристрій? Відповідь досить проста і представлений в інструкції, що додається. Навіть слідуючи логічно, можна прийти до висновку, що малий бандаж слід одягати на великий палець ноги, а великий – на стопу ноги. Після здійснення цього етапу слід злегка їх підтягнути і зафіксувати в залежності від розміру нижньої кінцівки.

Як правило, шарнірні шини універсальні, так як підходять для будь-якого розміру, починаючи від 33-його і закінчуючи чоловічим 46-им.Слід зазначити, що тривалість експлуатації безпосередньо залежить від правильності використання та догляду, тому краще, якщо коректор буде одягатися на капронову носок.

Це дозволить запобігти появі зайвих забруднень, та й самої нозі таким способом комфортніше (даний фактор доведений численними коментарями покупців). Ортопедичне шина – це найкращий варіант для тих, хто пройшов операційне лікування щодо усунення вальгуса. Таким чином, використання шини дозволить значно прискорити процес відновлення і усуне поява рецидивів. Варто виділити найбільш затребуваний варіант – це вальгусная шина марки Hallufix.

Вартість даного варіанту в межах 2500 рублів. Існують і бюджетні варіанти, однак гарантії їх оригінальності немає. Особливою популярністю і зручністю відрізняються моделі для використання в нічний час доби, тобто дія здійснюється в момент відпочинку людини.

Цей різновид допомагає зафіксувати суставное з'єднання без появи дискомфортних відчуттів. Це багато в чому пов'язано з тим фактором, що як така навантаження відсутнє.Ефективність в даному випадку максимальна, так як робота приладу здійснюється на м'язи в розслабленому стані.

Після всього лише тижні (за умови щоденного використання бандажа) спостерігаються такі результати:

  • зменшення больових відчуттів в денний і нічний час доби;
  • зниження запального процесу, позбавлення від набряків в області шишечки;
  • поліпшення ходи і повне усунення неприємних відчуттів в момент рухів;
  • приведення в норму процесу кровообігу і лімфообігу в області стопи.

Використовувати виріб досить просто. Принцип одягання аналогічний попередньому варіанту.

Зв'язуються вони за допомогою спеціальної перегородки, що забезпечує необхідний тиск, отже, кісточка не має можливості випирати назовні. При акуратному використанні бандаж може прослужити тривалий час. Не варто забувати про гігієну і своєчасної його чищенні.

Найвідомішим варіантом вважається Hav Sprint. Вартість його набагато нижче, причому це пов'язано з відсутністю шарніра. Ціна приблизно 1200 рублів. Важливо відзначити, що даний варіант підходить для обох ніг одночасно.Багато пацієнтів запитують, з якої причини подібних бандажів немає в продажу в звичайних аптечних пунктах? І де його можна придбати? Придбати товар можна через інтернет-магазин.

Основною причиною відсутності товару в аптеці вважається знижена потреба в ньому. Багато хто не розглядають дане відхилення як захворювання, тому не вважають за необхідне витрачати кошти для усунення подібного недуги і купувати коректор великого пальця ноги. Взагалі, вибір такого товару краще здійснювати спільно з ортопедом.

Для запобігання утворенню різних захворювань нижніх кінцівок слід окрему увагу приділити профілактичним заходам. Для початку подбайте про якість взуття (вона повинна бути максимально зручною). Для зменшення навантаження краще використовувати спеціальні ортопедичні устілки, які можна без проблем придбати в будь-якій аптеці.

Менше носите взуття на високих підборах, так як це одна з основних причин спотворення суглобових з'єднань. За необхідності можна самостійно виконувати масаж, при відсутності такої можливості можна замінити його на прогулянки по піску, гальці або звичайною траві, але виключно голими ногами.Не варто забувати про своєчасну турботі про ваших ногах, так як саме це допоможе запобігти появі недуг і надовго допоможе зберегти ходу ідеальною.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: