Кольорова туш для вій

Кольорова туш

Вдала альтернатива тіням і підводках для повік

Додати погляду виразність і глибину допоможуть не тільки олівці і тіні для повік, а й кольорова туш. Розповідаємо, який відтінок вибрати, як правильно нанести засіб і як поєднувати його з іншими косметичними продуктами.

Тренд на кольорову туш задала Пет Макграт: на осінньо-зимовому показі Stella McCartney 2012 року візажист запропонувала моделям синю туш. Цей відтінок універсальний, підходить всім, але найбільше до лиця блондинкам. Синя туш здатна додати очам виразності і зробити їх яскравішими. Відтінки кобальт і індиго носите взимку, а ультрамарин і бірюзу вибирайте на літо.

Фіолетова туш – альтернатива тіням або олівців для повік, вона додасть яскравості і кольору, але не дасть макіяжу перейти в категорію «клоунського».

Якщо у вас карі або сірі очі, віддавайте перевагу салатовому або смарагдового відтінкам, блакитнооким і зеленооким дівчатам підійде неоновий червоний. Дівчатам зі смаглявою шкірою можна сміливо купувати жовту туш.

Перш ніж наносити туш, підкрутити вії керлеров і нанесіть прозору базу, щоб вії не склеювалися.Темні відтінки розподіляйте по всій довжині, а яскраві – тільки на нижні вії і кінчики верхніх. У другому випадку спочатку покрийте вії чорною тушшю.

Як правильно поєднувати кольорову туш з тінями? Головне правило – відтінки повинні бути контрастними. Насичені сині наносите в «комплекті» з ясно-рожевими, блакитні – з мідними: один відтінок повинен виділятися на тлі іншого. Синю і блакитну туш вибирайте для створення повсякденного способу, але в цьому випадку не перевантажуйте макіяж підведенням або олівцем для повік. На вечір підійдуть смоки айс в поєднанні з синьою або фіолетовою тушшю.

Якщо ви спробували, напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: