Китайські шкарпетки для педикюру: застосування, склад і протипоказання

Китайські шкарпетки для педикюру: опис, властивості і протипоказання

У повсякденному житті наших ніг, напевно, доводиться складніше за все. Тісне взуття, зіткнення з різними поверхнями призводять до мозолів, натоптишів, огрубілим п'ятах.

Японські косметологи придумали нову технологію, завдяки якій немає необхідності витрачати на улюблені ноги багато часу, але при цьому можна позбутися від усіх проблем в області стопи.

Технологія виявився нескладною, досить зручною в застосуванні і головне нетрудозатратной. Це всього лише два поліетиленових шкарпетки зі спеціальною рідиною.

Вони допоможуть вам позбавитися від проблем зі шкірою стоп, а саме від мозолів, натоптишів, зняти загрубілі шар шкіри, від дрібних тріщин, набряків і грибкових інфекцій.

Застосування китайських шкарпеток

Використовувати китайські шкарпетки для педикюру достатньо просто. Потрібно тільки:

 • помити ноги водою, не використовуючи засобів (тільки вода);
 • насухо витерти рушником;
 • одягнути ці диво носочки і закріпити липучкою;
 • почекати час, вказане в інструкції по застосуванню (зазвичай близько 2 годин), зняти і викинути.

Якщо все зроблено правильно, то через деякий час згрубла шкіра буде поступово відходити, а замість неї з'явиться нова і свіжа.

Запам'ятайте, навіть якщо не терпиться позбутися від старих шарів шкіри, віддирати їх не слід, можна занести інфекцію.

Основні властивості шкарпеток для педикюру:

 • збільшення активності клітин;
 • гарне антисептичну дію;
 • зменшення набряків і зняття втоми в області стоп;
 • нормалізація діяльності сальних залоз;
 • поліпшення шкіри ніг.

З чого складаються китайські шкарпетки для педикюру

Основа рідини гелю, який знаходиться всередині шкарпеток для педикюру – це кислота фруктова або молочна. Іноді вони використовуються разом і ще близько 15 натуральних компонентів, більша частина з яких – це різні масла і екстракти, які надають антисептичні і пом'якшувальні дії. Ефект схожий на результат застосування кислоти для педикюру.

Майте на увазі, якщо шкарпетки для педикюру використовувати більше за часом, то може з'явитися свербіж, неприємне почервоніння і навіть можливий опік. Тому будьте уважні. Не варто забувати і про індивідуальну непереносимість компонентів для конкретної людини.

Протипоказання:

 • не використовувати в період вагітності та лактації;
 • не використовувати при наявності відкритих ран будь-якої складності.

У чому ж різниця між японськими, китайськими та корейськими носками для педикюру?

Вартість. Китайські шкарпетки для педикюру коштують набагато дешевше від оригіналу. В середньому японські шкарпетки коштують близько 1500 рублів, корейські трохи дешевше, в той час як їх китайський прототип коштує 150 рублів. Звичайно, багато виберуть дешевий еквівалент.

Зміст. При покупці китайських шкарпеток для педикюру може не бути інструкції російською або англійською мовою, а тільки китайське опис товару. Але в той же час навіть в китайській інструкції буде можливість розібратися, використовуючи схеми і картинки.

Запах. На жаль, 90% китайського товару мають досить неприємним запахом і китайські шкарпетки для педикюру винятком не є.

Якість. Як не дивно, саме шкарпетки для педикюру часто підробляють. Тому купувати краще відомі і перевірені марки. Сьогодні відомі кілька фірм випускають непогану продукцію – це Silky Foot і Foot Mask. Також варто звернути увагу на місця, де збираєтеся купувати китайські шкарпетки для педикюру, краще якщо будуть аптеки, а не інтернет магазини.

Час дії китайських шкарпеток для педикюру трохи довше, ніж у їх оригіналу. Зазвичай близько 2-3 тижнів.

Китайські шкарпетки обмежені в розмірах, Максимальний вважається 40, в той час як японські вважаються безрозмірними.

Є кілька рекомендацій при використанні китайських шкарпеток для педикюру.

 • При виникненні відчуття опухлости не варто лякатися – це нормальне явище.
 • Оновлення шкіри залежить тільки від вашого організму і може затягнутися до місяця.
 • Ніколи не використовуйте китайські шкарпетки для педикюру повторно – це призведе до негативних наслідків.
 • Бажано вибрати для процедури спокійний час і не ходити в шкарпетках по дому, так як вони слизькі. Можна використовувати тапочки.

Сьогодні китайські шкарпетки для педикюру вважаються досить ефективною заміною пілінгу ніг. Тому всім, хто прагне до краси і не боїться використовувати нові технології, варто спробувати цей метод. Багато жінок підтвердять його ефективність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: