Характер людини по його нігтям

Характер людини по його нігтям

Існує безліч способів зрозуміти яким людина є за характером, дізнавшись лише тільки його зовнішні ознаки. Наука "физиогномика" допомагає розібратися в цьому. Вважається, що можна дізнатися багато про себе, звернувшись з цим до хіромантів.
"Про що нам можуть розповісти нігті?" – можуть задатися питанням багато. Лікарі ж вважають, що господиня є ретельно стежить за собою, якщо охайні і доглянуті її руки. Також можна дізнатися у них про стан свого здоров'я, давши подивитися їм тільки на свої нігті.

Але все ж хіроманти здатні розповісти нам про людину набагато доступніше, ніж хтось інший. Вони давно зрозуміли, що в світі існує 4 типи нігтів, які надають нам допомогу в визначеннях характеристик людей. За допомогою цієї виконану роботу, ми може відрізняти людей за їх особистими якостями. Але не варто забувати про такий потрібному факторі, як довжина нігтя. Він також здатний розповісти про особу багато.

Натури людей по їх нігтям

Нігті овальної форми середньої довжини найчастіше належать людям з романтичним темпераментом, у яких світ помітно відрізняється від справжнього своєї прекраснодушністю і безконфліктністю.Люблячі чесність і правду в усьому. Вони безперервно мріють і володіють акторським талантом. Володарі дуже коротких овальних формою нігтів говорить про його постійної нервозності і тязі до меланхолії. Вони гуманні і поважають тварин. Не бачать сенсу в жорстокості цього світу і завжди готові підтримати слабкого. Найчастіше такий овальною формою нігтів мають творчі люди.

Наступним типом нігтів є квадратна її форма. Господарі такого виду байдужі до всього і спокійні. Багато людей думають, що вони холоднокровні і їм все одно на все, що відбувається тільки через їх стриманості. Але таке судження можна вважати невірним, так як всередині вирують шалені пристрасті. Квадратні нігті середньої довжини говорять про те, що їх власник розважливий і відповідально ставиться до грошових коштів. Вони дуже люблять свободу і є лідерами з дитинства. Завдяки їх флегматичності вони вміють без паніки осмислювати ситуації. Таких людей можна зустріти на відповідальних посадах.

Існує і прямокутна форма нігтів. Даний вид належить природженим новаторам. Вони люблять подорожувати, знаходячи на цьому світі щось таємне і незвідане.Працьовитість і чуйність – головні риси характеру. Вони люблять доводити все до самого кінця. Вони ідеалізують оточуючих і довіряють їм на все 100 відсотків, тим самим не домагаються чогось величезного в життя, хоча дієздатність у них на висоті. Таких людей часто обманюють і зраджують, а також користуються їх наївністю і довірливістю.

Укладає цей список є трапецієвидна форма нігтя. Вважається, що люди з таким типом дуже пишні та кожен чваниться. Наперекір цьому, вони знають ціну всьому навколо того, що відбувається і тверезо дивляться на всі життєві ситуації. Вони кмітливі і відрізняються довготривалою пам'яттю. Таку форму можна помітити у аналітиків і професорів. Що стосується культурної сфери, то люди з трапецієподібної формою нігтів зустрічаються там зрідка, хоча і вважаються креативними особистостями. У них завжди багато ідей і найчастіше їх можна зустріти в будь-небудь творчих місцях. Вони також мрійливі, як і власники овальної форми нігтів, але у них є така риса, як суворість.

Колір нігтів має значення

До всього вищесказаного хочеться додати, що колір нігтів також може розповісти небагато про людину.Здебільшого це говорить про здоров'я людини.

Про хворобу бронхів або ж легких можна дізнатися, подивившись на підстави нігтів. Якщо вони синюваті, то варто звернутися до лікаря, щоб вилікувати захворювання.
Багато хто вважає, що жовті нігті свідчать тільки про те, що людина має згубні звички, як куріння і прийняття алкоголю, але це не так. Вони можуть допомогти виявити в людині брехливу особистість. Є припущення, що також говорить про азартність і сміливості цієї людини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: