Історія створення манікюру

Історія створення манікюру

У 21 столітті манікюр став настільки буденною процедурою, що про його історії практично ніхто нічого не чув. Пора – це виправити. Справа в тому, що догляд за кистями рук і нігтями бере початок ще з давнини, тому буде корисно знати кілька незвичайних фактів про манікюр і нігтях в цілому.

Яка історія без згадки про Стародавньому Єгипті. Тоді вважалося, що довжина нігтів сприяла кращій зв'язком між людиною і богами. Це вважалося символом особливої ​​мудрості. Красиві і довгі нігті дозволялося мати тільки знаті, а раби зобов'язані були коротко остригати. Від кольору залежало, яке положення людина займає в суспільстві. Чим яскравіше відтінок, тим вище статус. Всіма відома Клеопатра фарбувала свої нігтики хною, яка робила їх кольору теракота.

Існує такий факт, що чим довше пальці, тим швидше на них ростуть нігтики. Також прийнято вважати, що у людей з тонкими пальцями, нігтьова пластина набагато товщі і міцніше.

У Китаї нігті великої довжини мали не тільки жінки, а й чоловіки! Для прекрасних дам це було ознакою статусу і стану, а також доказом того, що вони ніколи не працювали. Для чоловіків це символізувало мужність.Дуже довгий час улюбленими відтінками фарби були золотий і срібний, але після, під час правління відомої династії Мін, їх замінили на чорний з червоним. Саме в Стародавньому Китаї створили перший прототип нарощування. Вони робили нігті довше за допомогою наконечників з срібла.

Для багатьох не секрет, що пластина відростає швидше на робочій руці. Тобто у правші – на правій, а у лівші – на лівій.

У Римі використовували такий же відмітний знак, що в Єгипті: чим яскравіше нігті і головне довше, тим вище статус в суспільстві.

У XVII столітті в Європі існувала традиція не стукали в двері, а дряпати нігтями. В цей же час у Франції у чоловіків було в моді не стригти ніготь тільки на мізинці.

Багато хто стверджує, що нігті у вагітних ростуть набагато швидше.

На Сході існувала неприємна процедура, коли барвники кололи відразу в основу нігтьової пластини, з чого виходило, що вони відростало вже кольоровими.

Був помічений такий факт, що під час відновлення організму після хвороби, нігті починають рости швидше. Значить під час хвороби зростання сповільнюється.

Світовий рекорд по довжині нігтів поставив, як не дивно, чоловік. Він не стриг їх 25 років!
На швидкість росту нагідок впливає пору року і час доби. Влітку вони відростають швидше, ніж взимку. І вночі процес зростання прискорюється, тому що людина не зайнята активною діяльністю, як днем.
У 1830 році з'явилася апельсинова паличка, якою її знають всі дівчата.

Багато дівчат помічали невеликі білі плями на нігтях, роблячи висновок, що це недолік кальцію в організмі. Це не так. Такі плями говорять про те, що була пошкоджена нігтьова пластина, тому манікюр потрібно робити дуже акуратно.

У 1917 році доктор корону створив засіб для зняття кутикули. Так і з'явився європейський манікюр.
Для гарного росту нігтів необхідна кров, так само, як і для інших органів в нашому організмі. Саме з неї вони отримують харчування і корисні речовини.

Всім любителькам манікюру варто сказати спасибі Чарльзу Лешману. Саме він придумав найперший лак в 1932 року, який мав яскраво-червоний колір.

Для тих, хто палко бажає відростити міцні і довгі нігті, рекомендується уникати стресу. Вважається, що саме він є основною причиною ламкості і поганого росту.

Існує дві версії появи акрилового нарощування.За однією з них американський стоматолог, в 60-і роки, зробив його, так як сильно травмував палець і це заважало йому працювати, за іншою версією таким способом він сподівався змусити дружину кинути огидну звичку гризти нігті.

Таким чином виходить, що манікюр має свою цікаву і довгу історію, як і будь-який інший предмет, улюблений усіма представницями прекрасної статі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: