Індійський макіяж: 20 фото макіяжу індійських дівчат і покрокова інструкція

Індійський макіяж

Чи готові до б'юті-експериментів? Спробуйте макіяж в східному стилі. Його елементи можна включати і в повсякденний образ

Бажаючим спробувати щось нове і по-справжньому незвичайне слід в пошуках б'юті-натхнення звернути свої погляди на Схід. Арабська, корейський або, скажімо, індійський макіяж можуть стати в нагоді в тому випадку, якщо класика набридла, а варіанти з подіумів вже не дивують. У цьому матеріалі ми розповімо про правила індійського макіяжу, про те, яку техніку в ньому використовують і в чому полягають основні особливості індійського макіяжу очей і губ.

Правила індійського макіяжу

У індійського макіяжу багато характерних особливостей, однак впізнаваним його робить використання дуже яскравих кольорів.

  • Важливо при цьому, щоб кольори були природними, без неонової яскравості.
  • У макіяжі індійських дівчат гармонійно поєднуються акценти на очі і губи; мало того – особлива увага приділяється ще й промальовування брів з виділенням їх контуру.
  • А ще індійський макіяж неможливо уявити без такого виразного елемента, як бінді – це яскрава точка, яку найчастіше «ставлять» між брів. Зараз бінді – це скоріше декоративний елемент, який не несе особливого смислового навантаження,але спочатку в Індії таку деталь в свій образ додавали незаміжні дівчата.

Техніки індійського макіяжу очей

Якщо ви володієте основними макіяж-техніками, то зробити макіяж в індійському стилі для вас не складе особливих труднощів. У макіяжі очей важливо врахувати два пункти: він повинен бути дійсно дуже яскравим і візуально збільшувати очі (не трохи, а гротескно).


Індійський макіяж очей включає, як правило, такі елементи:

  • Стрілки. Звичайно потрібно намалювати класичні графічні чорні стрілки з загостреним кінчиком. Тому краще використовувати не тіні, а рідку підводку або, наприклад, лайнер-фломастер на кшталт SuperLiner Perfect Slim від L'OréalParis.

Щоб намалювати ідеальні чорні стрілки, дивіться наше покрокове відео!

  • Підводка внутрішнього контуру. Одних тільки стрілок в індійському макіяжі недостатньо. Щоб ще сильніше акцентувати очі, індійські дівчата також підводять слизову кайалом – причому використовують або той же чорний відтінок, або більш яскравий, наприклад смарагдовий. Підведення потрібно виконати по всьому контуру, а не тільки знизу.

  • Смокі айс. Ефект смоки доповнить стрілки і виділення контуру.Тут також важливо передбачити загострення області димки в зовнішнього куточка, щоб в результаті макіяж очей придбав форму краплі. Для цього зручно використовувати рідкі тіні на кшталт EyeTint від Giorgio Armani.
  • Світлі мерехтливі тіні (Наприклад, кольору шампанського) потрібно нанести на внутрішню сторону, а зовнішню частину вік, навпаки, треба затемнити. Темний відтінок тіней потрібно буде «покласти» і в складку – цей прийом завжди візуально збільшує очі. Приділіть увагу розтушовуванні, щоб переходи кольорів були м'якими, плавними.

  • Вії. Якщо ви не прихильниця накладних вій, скористайтеся тушшю з драма-ефектом, яка одночасно подовжує вії, додає їм обсягу і надає витончений вигин. Зверніть увагу, наприклад, на Monsieur Big від Lancôme.

Макіяж губ в індійському стилі

У макіяжі губ, якщо виконувати його, як індійські дівчата, є різні варіанти. Перший – залишити їх нейтральними, скориставшись помадою з палітри nude або прозорим бальзамом. Однак не буде помилкою нафарбувати губи не менш яскраво, ніж очі, – червоним кольором, наприклад. Головне – вибирати відтінок, який буде гармонійно поєднуватися з макіяжем очей і кольоровою гамою одягу.


Макіяж в індійському стилі поетапно

Вирівняйте тон шкіри. З огляду на той факт, що у індійських дівчат смаглява шкіра, вибирайте тональний крем трохи темніше звичного.

Скорегуйте риси обличчя, виконавши контурінг, якщо це необхідно. На вилиці нанесіть бронзери «теплого» відтінку – підійде теракотовий.

Потім займіться бровами. Приділіть увагу їх формі і контуру. Не бійтеся виділити їх більш чітко, ніж зазвичай, проте не переборщіть, щоб уникнути ефекту брів, намальованих по трафарету.

Нанесіть праймер для повік (такий, як Eyeshadow Primer Potion від Urban Decay). Потім створіть smoky eyes за правилами індійського макіяжу – з загостренням в дусі cat eye у зовнішніх куточків і помітним затемненням складки століття. Потім намалюйте графічні чорні стрілки і підведіть слизову за допомогою кайала. У фіналі нанесіть туш для вій або наклейте накладні.

Визначтеся з макіяжем губ – або накрасьте їх нейтральним відтінком, або нанесіть на них яскраву помаду.

Додайте бінді, орієнтуючись на середину перенісся і лінію брів. При бажанні доповніть образ об'ємними прикрасами.

Варіанти макіяжу в індійському стилі: фотоА ви готові спробувати зробити індійський макіяж самостійно? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: