Guerlain випустив колекцію косметики в доповнення до парфуму

Guerlain випустив колекцію косметики в доповнення до парфуму

За даними інтернет-видання Fashionmag, Французький парфумерний будинок Guerlain представив нову колекцію косметики, виконаної в якості доповнення до аромату La Petite Robe Noire.

Лінійка складається з 20 відтінків помади і декількох лаків для нігтів, що включають в себе мерехтливий рожевий і помаранчевий колір, а також соковитий відтінок фуксії.

Колекція створювалася за участю креативного директора компанії Olivier Echaudemaison. На полицях магазинів лінійка з'явиться вже в лютому цього року, середня вартість лаку складе 23 євро, а помади – 29,5 євро.

Парфумерний будинок Guerlain був заснований в 1828 році П'єром Франсуа Паскалем Герленом і є однією з найстаріших парфумерних компаній в світі. За час свого існування бренд випустив уже кілька сотень ароматів, гідно оцінені багатьма професіоналами парфумерного справи, а також знаменитостями по всьому світу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: