У чому різниця консілера і коректора: 8 відмінностей

Головні відмінності консілера від коректора

В магазинах косметики покупці часто плутають консилер з коректором. Розповідаємо, в чому різниця, і які недоліки краще маскувати кожним з них

Спочатку розберемося, як наносять ці кошти, а потім поговоримо про різницю між ними.

як відрізняються консилер і коректор за способом нанесення?

  • Консилер слід наносити після тонального крему. Щоб він не підкреслював зморшки і не забивався в складки, засіб можна змішати з праймером або сироваткою – так воно ляже рівніше.
  • Коректор, навпаки, використовують до тонального засобу. Спектр відтінків в цій категорії ширше, так як деякі бренди випускають вузькоспрямовані кошти, вирішальні конкретні проблеми. Якщо у вас з'явилися прищі або почервоніння, то їх маскують за допомогою зеленого коректора, а потім наносять тональну основу. Фіолетовий коректор позбавить від тьмяного кольору обличчя, тому його розподіляють по обличчю як тональний крем. Жовтий та рожевий нейтралізують фіолетовий і синій кольори – коректори цих відтінків при необхідності використовують, як і консилер, під очима.

Відмінність консілера від коректора за результатами

Головне призначення консілера – легка маскування недосконалостей.Темні кола під очима – основна арена діяльності цього засобу. Крім того, консілером можна виділити контур губ (завдяки цьому помада не буде розтікатися) або замаскувати похибки, допущені в макіяжі очей – при створенні смоки айс або малюванні стрілок.

Коректор підійде для маскування більш серйозних проблем зі шкірою: прищиків, пігментних плям і почервонінь. У нього більш щільна текстура, тому він краще приховує недосконалості. Рідкий коректор може похвалитися ще однією властивістю: він допомагає домогтися візуального ліфтинг-ефекту. Для цього його слід нанести під очі, на спинку носа, куточки рота і галочку над верхньою губою. Використовуйте засіб на кілька тонів світліше вашого кольору шкіри.

Різниця між консилером і коректором за формою випуску та складу

Коректори бувають декількох форматів. Найпопулярніший – рідкий. У комплекті, як правило, йде пензлик, якою зручно наносити засіб. Випускають коректори як в нейтральному бежевому відтінку, так і в кольорах, які вирішують конкретні проблеми. Наприклад, зелений коректор від NYX Professional Makeup успішно приховує почервоніння.

Для подорожі підійдуть коректори в формі стіки. Їх зручно брати з собою, не побоюючись, що вони розтечуться.

Для власниць жирної шкіри підійде матирующий коректор-олівець з сухою текстурою. До складу зазвичай входять антибактеріальні компоненти. Є також кремові коректори і тональні (вони замінять вам тональний крем).

Консилери мало відрізняються від коректорів в плані формату. Багато брендів і самі не розділяють поняття «консилер» і «коректор», тому часто можна зустріти палетки кольорових консилеров і нейтральні бежеві коректори. Чим користуватися – вирішувати вам. Але в особистому б'юті-арсеналі краще мати і той, і інший.

Макіяж з консілером і коректором

Правила застосування консілера досить прості. Вище ми вже говорили про те, що його розподіляють на зоні під очима. Бежевий коректор можна використовувати точно так же, як консилер. А ось з кольоровими слід бути гранично акуратними. Наочно показуємо, куди і як слід наносити кожен відтінок.

зелений

Безпосередньо на почервоніння перед нанесенням тонального крему.

фіолетовий

На все обличчя, якщо у вас тьмяний колір шкіри, або точково – на пігментні плями.

жовтий

Як консилер, на зону під очима. А також точково – на темні шрами і сліди постакне.

рожевий

Майже універсальний. Приховає весь спектр небажаних відтінків, крім червоного. Його можна використовувати для маскування судинної сіточки у крил носа, синців під очима і пігментних плям.

помаранчевий

Можна задіяти в контурінге, а власницям темної шкіри не забороняється маскувати їм кола під очима.

Щоб вам було простіше запам'ятати, як наносити кольорові коректори, подивіться наше навчальне відео.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: