Що потрібно для макіяжу особи: список засобів для ідеального макіяжу

Головне, що потрібно для створення макіяжу

Базові засоби, якісні інструменти і модні must have'и – розповідаємо, що повинно бути присутнім в косметичці для створення професійного макіяжу

Ідеальний макіяж – це не тільки професіоналізм того, хто працює над образом. Це ще і хороша косметика, яка забезпечує якість результату, а також інструменти – спонж, кисті, щіточки, що дозволяють отримати найкраще, точне нанесення. Якщо складати список, що потрібно для макіяжу особи, то він вийде довгим. Але, маючи все найнеобхідніше, можна буде не турбуватися за красу своїх образів.

Що потрібно для макіяжу особи: список

Тональний крем

Це – основа основ: від зовнішнього вигляду шкіри безпосередньо залежить враження, яке створить у оточуючих ваш макіяж.

  • Вибирайте обов'язково той, який підходить під ваш тип шкіри: нормальний, жирний, сухий або комбінований. Завдяки цьому покриття буде добре «лежати» і триматися протягом дня.
  • Практичний варіант – замість класичного тонального крему використовувати трендовий BB- або CC-крем. Ці засоби містять тональні пігменти в достатній концентрації, щоб якісно замаскувати недоліки шкіри, але в той же час формула їх насичена доглядають компонентами – декоративний ефект поєднується з користю для здоров'я шкіри.

рум'яна

Щоб обличчя не виглядало, по-перше, «плоским», по-друге, болісно блідим, потрібні рум'яна.

  • Причому вони можуть служити багатофункціональним засобом: легке напівпрозоре покриття на «яблучка» щік створюють для самого природного ефекту рум'янцю, в той же час більш інтенсивне нанесення допоможе підкреслити вилиці.

пудра

По-перше, уникнути жирного блиску шкіри, по-друге, закріпити макіяж допоможе пудра.

  • Вибрати можна як засіб з пігментами, так і безбарвне (таке, як De-Slick від Urban Decay – ця прозора пудра заодно вбирає себум, так що про появу маслянистої плівки на шкірі можна не турбуватися).

тіні

Палітра тіней найбільш універсальних відтінків, серед яких – чорний, сірий, коричневий, бежевий, білий, дозволяє створити повноцінний макіяж очей, що б ви не захотіли зробити: смоки айс або стрілки.

  • Завдані вологим способом, вони можуть послужити підведенням, розтушовані по-сухому – легким серпанком.

туш

Якою має бути універсальна туш?

  • Здатної надавати обсяг і довжину, але без драматичного ефекту. Hypnôse Volume à Porter, яку пропонує Lancôme, – як раз з числа таких. Вії завдяки їй стають виразнішими, але макіяж залишається відповідним для повсякденності.

помада

Для акценту на губи ідеально підходить помада.

  • Тим більше що багато брендів пропонують кошти, що дозволяють створити покриття різної щільності. Наприклад, Infaillible Sexy Balm від L'Oréal Paris виглядає яскраво, як глянцева помада, якщо нанести кілька шарів, але може бути і ніжним, якщо розподілити його по губах подушечками пальців.

Інструменти

Якщо з косметикою все індивідуально, то при виборі кистей слід тримати в голові головне правило: натуральний ворс має властивість вбирати вологу через пористості волосків, тому підходить тільки для нанесення пудрових коштів, а ось синтетика якраз – для кремів і флюїдів.

Кисть для тону

Кабукі, відповідна тим, кому потрібно щільний тон, або дуофібра – кисть і з натуральним, і з синтетичним ворсом, яка розподіляє тональний крем легко? Кожен вибирає під свої потреби.

Кисть для рум'ян

Це невеликі пухнасті кисті зі скошеним краєм.

  • Такими наносять як рум'яна, так і, наприклад, бронзер.
  • Форма такої кисті дозволяє виконувати корекцію форми обличчя.

Кисть для точкової корекції

Довгасті, тонкі кисті з загостреним кінцем дозволяють наносити консилер якомога точніше і за цей рахунок краще максіровать недоліки шкіри.

Кисть для нанесення тіней

Щільна округла пензлик з «боками» ідеально розподіляє тіні по віку, а також підходить для розтушовування і пом'якшення ліній.

Кисть для підводки

Плоска скошена кисть або ж тонка, із загостренням – є різні інструменти для малювання стрілок; до кожної з форм доводиться звикати. До якої пристосуватися – таку і залишайте в своїй косметичці для ідеального макіяжу.

А вам – що потрібно для макіяжу? Напишіть коментар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: