Гель-лак кракелюр, як наносити, відео та огляд

Гель лак з ефектом кракелюр від TNL

Лаки з ефектом кракелюр свого часу наробили чимало шуму в нейл арте, і ось тепер кракелюр є і у вигляді гель-лаку. Цю новинку представила торгова марка TNL (Tatnail). Для створення тріскається ефекту за допомогою гель-лаку випущена спеціальна колекція квітів та підкладок під них. Нижче я покажу приклад використання і деякі нюанси.

До речі кажучи, ефект кракелюра на гель-лаку можна створити і без спеціального гель-лаку. Про це я писала і показувала в відео уроці тут.

Гель-лак кракелюр працює таким же чином, як і лак з аналогічним властивістю. Ефект розтріскування з'являється завдяки використанню спеціальної кольорової підкладки під кракелюр і безпосередньо самого гель-лаку Crack Effect. У міру висихання на поверхні нігтя утворюються тріщини, причому на кожному нігті вони неповторні! Чим товстіший шар кракелюра, тим об'ємніше будуть тріщинки, і навпаки, чим він тонше, тим вони будуть дрібніше.

Спосіб нанесення гель-лаку кракелюр

З технікою покриття гель-лаку з ефектом кракелюр від TNL ви можете ознайомитися на відео:

Вам буде потрібно:

 • База і топ для гель-лаку,
 • Кольорова підкладка під гель-лак (у мене TNL Professional Silver Base Crack Effect),
 • Гель-лак Crack Effect (я використовувала колір TNL Professional Crack Effect №22 – Баклажан),
 • Матеріали і інструменти для створення довгострокового покриття.

Техніка нанесення тріскається гель-лаку покроково

 1. Готуємо нігті до створення покриття: відсуваємо кутикулу, знімаємо натуральний глянець з нігтів за допомогою пилки і знежирюємо нігтьову пластину спеціальним засобом.
 2. Наносимо базу під гель-лак і відправляємо полимеризоваться в лампі на 2 хвилини.
 3. Покриваємо нігті кольоровим гель-лаком – підкладкою під кракеллюр, який також сушимо в ультрафіолетовій 2 хвилини. Я завдала свій срібний колір в два шари, так як один здавався занадто тьмяним.
 4. Тепер найцікавіше. Не знімаючи липкого шару (обов'язково!), Наносимо на підкладку гель-лак Crack Effect і сушимо його на повітрі близько 3 хвилин. У цей час можна спостерігати, як він красиво розтріскується!
 5. Далі наносимо топ для гель-лаку і сушимо його в лампі 2 хвилини. Знімаємо липкий шар і споглядаємо красу на нігтях!

Такий дизайн дуже простий у виконанні і при цьому виглядає неймовірно!

Підкладка під кракелюр

Підкладка для гель-лаку з ефектом кракеллюр від TNL може бути використана і в якості самостійного кольорового покриття.Це гарний сріблястий колір з великою кількістю дрібного шиммера, іскристо мерехтливого на світлі. Наносити його краще в 2-3 шари для створення щільного покриття. Має липкий шар.

Наноситься він зручно, лягає тонким шаром і нікуди не затікає – проблем зі створенням покриття у мене ніяких не виникло.

У колекції TNL можна знайти 4 кольори для підкладки: білий, срібний, золотий і прозоро-перламутровий.

Гель-лак кракелюр TNL

Квітів для ефекту кракелюр більше – їх 36. У мене це Баклажан – яскравий і насичений синьо-фіолетового відтінку без блискіток і перламутру. При нанесенні він трохи просвічує і здається желейні, але при висиханні це зникає, мабуть, за рахунок стиснення гель-лаку. У колірному поєднанні з підкладкою він виглядає шикарно! Втім, всі кольори підкладок TNL зроблені таким чином, що будуть поєднуватися практично з будь-яким кольором кракелюра.

Сам гель-лак при нанесенні здається трохи рідкуватий, але це дозволяє розподілити його тонким шаром по поверхні нігтя і отримати красиві дрібні тріщини. А висихає він миттєво – освіту малюнка відбувається на очах. Зрозуміти, що вже можна наносити топ, не пошкодивши малюнок, можна по тому, що він втратив повністю свій глянець.

На макро видно, як через тоненький шар гель-лаку просвічує срібляста підкладка:

Обсяг флакона підкладки і кракелюра TNL – 10ml
Вартість – по 210 руб.

експерименти

В інструкції з нанесення гель-лаку великий акцент робиться на те, що найкращим чином ефект розтріскування проявляється в тому випадку, коли з підкладки не знімається липкий шар. Я вирішила перевірити, чи працюватиме ефект, якщо зняти липкий шар і якщо використовувати в якості підкладки будь-який інший гель-лак з липким шаром. В результаті отримала наступне:

 1. Без липкого шару ніяких тріщин не вийшло (ліва тіпса).
 2. На гель-лаку з липким шаром іншого виробника кракелюр проявився також добре, як і на рідній спеціальній підкладці (права тіпса), а значить, купувати їх в комплекті зовсім не обов'язково!

Я вирішила піти далі. Так як кракелюр TNL сохне на повітрі, я подумала, а чи не можна його використовувати на звичайному лаку і навпаки, чи можна використовувати лак-кракелюр на гель-лаку. Разом:

 1. Кракелюр від TNL і на звичайному лаку добре розтріскується і висихає (права тіпса).
 2. А ось звичайний лак кракелюр (використовувала від Dance Legend) на гель-лаку ніяк не виявився, тільки став матовим (ліва тіпса).

Сподіваюся, мій огляд був корисний. Спасибі, що дочитали до кінця :)

Гель-лаки надані на огляд інтернет-магазином KrasotkaPro.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: