Гель лак Котяче око Patrisa Nail + дизайн і відео урок

Гель-лак Котяче око Patrisa Nail

Гель-лак Котяче око – це, по суті, магнітний гель-лак, за допомогою якого створюються унікальні переливи кольору, що нагадують блиск напівкоштовних каменів. Таким чином, технологія магнітних лаків, коли за допомогою спеціальних магнітів і дрібних металевих частинок в складі лаків можна створювати витончені візерунки, які просто неможливо повторити художнім розписом, поширилася і на гель-лаки.

Ефект котячого ока гель-лаком, безсумнівно, став хітом 2015 року, і така продукція з'явилася у багатьох виробників: Kodi, Masura, TNL, Patrisa Nail тощо. Тут я розповім про неї докладніше на прикладі гель-лаків Patrisa Nail.

Колекція гель-лаків Котяче око від Patrisa Nail – це трифазна система, тому для створення довгострокового покриття потрібно база і топ (я використовувала 2 в 1 цього ж виробника). Зараз в неї входить 12 кольору гель-лаку Котяче око, кожен з яких імітує свій напівдорогоцінне каміння та має відповідну назву: рожевий кварц, сапфір, смарагд і т.д.

Флакончик гель-лаку має непрозорий чорний матовий колір і обсяг в 8 ml, проте відтінок можна визначити по наклейці на кришечці пляшки.Нумерація цієї серії специфічна і починається з букви К.

Ціна гель-лаків Котяче око анітрохи не відрізняється від інших гель-лаків цього бренду. Магніт для створення ефекту котячого ока потрібно купити окремо. Ну і не забудьте про необхідність придбання бази і топа, якщо їх у вас немає.

Отже, для створення довгострокового покриття з ефектом котячого ока потрібно:

 • Баффі,
 • Засіб для знежирення нігтів,
 • База під гель-лак,
 • Гель-лак Котяче око,
 • Магніт для гель-лаку Котяче око,
 • Топ для гель-лаку,
 • Засіб для зняття липкого шару,
 • Безворсовиє серветки.

Як наносити гель-лак Котяче око

Нанесення гель-лаку котяче око по техніці вельми схоже на створення звичайного довгострокового покриття, за винятком того, що потрібно використовувати магніт, а це трохи збільшує час на процедуру. Пропоную вам короткий відео з техніки нанесення гель-лаку котяче око Patrisa Nail. Тут можна більш наочно розглянути переливи гель-лаку в глянсовому і матовому варіанті.

По кроках це виглядає так:

 1. Насамперед нігті готуються до процедури довготривалого покриття: відсувається кутикула, поверхня нігтів зашліфовивается бафом або мелкоабразівной пилою.
 2. Знежирюємо нігтьову пластину спеціальним засобом (праймер, бондер).
 3. Наносимо на нігті тонким шаром прозору базу під гель-лак і сушимо в ультрафіолетовій лампі 1-2 хвилини.
 4. Наносимо гель-лак котяче око і підносимо до нього магніт. Тримати його можна під різним кутом в залежності від того, який ефект ви хочете отримати, по часу достатньо 5-10 секунд. Сушимо нігті в лампі 2 хвилини.
 5. Аналогічно першому, покриваємо нігті другим шаром гель-лаку котяче око, який також тримаємо під магнітом і сушимо в лампі.
 6. Якщо не передбачається дизайну, покриваємо нігті фінішним топом і сушимо його в лампі 2 хвилини. При необхідності знімаємо липкий шар спеціальним засобом. Покриття готове!

Кілька корисних порад і секретів нанесення:

 • Перемішайте вміст флакона перед нанесенням – від цього залежить яскравість і чіткість майбутнього покриття.
 • Чим більша кількість шарів гель-лаку з ефектом котячого очі наносити, ніж більш красивий, чіткий і яскравий ефект виходить.
 • Найяскравіший колір ви отримаєте, якщо наносити гель-лак котяче око на чорну підкладку (Звичайний чорний гель-лак, який обов'язково потрібно просушити, інші темні кольори будуть впливати відтінок, проте це теж можна використовувати як родзинку для різноманітності своєї палітри).
 • Магніт для гель лаку котяче око краще використовувати спеціальний, до того ж у нього є дуже зручна ручка, тому утримувати магніт на вазі не складає великих труднощів. Звичайно, це може бути і звичайний магніт, який десь завалявся будинку, але він повинен бути сильним. Можна навіть використовувати магніти для магнітних лаків і навіть з іншим малюнком.
 • Магніт за інструкцією потрібно тримати на відстані 2-3 міліметри від нігтя, на практиці це відстань краще збільшити до 5 мм – так ви точно не зможете випадково зачепити ще не висушений гель-лак і зіпсувати покриття. При цьому на саму чіткість ефекту це ніяк не впливає.
 • Найкрасивіше виглядає смужка, яка розташовується на всіх нігтях в однаковому місці, А не з'їжджає в бік.
 • Гель-лаки з ефектом котячого ока зазвичай дуже щільні, проте для максимально красивого ефекту найкраще наносити гель-лак по черзі, і кожен ніготь сушити в лампі по-окремо після створення ефекту магнітом.
 • Також для отримання більшої яскравості перед нанесенням топа спробуйте зняти липкий шар, якщо гель-лак його має, однак це може працювати не для всіх кольорів.
 • Гарний ефект виходить, якщо змішувати два гель-лаку і робити цікавий градієнтний перехід від одного кольору до іншого.
 • Покриваючи нігті в два шари, перший годі й промагнічівать, На глибину ефекту це не сильно впливає.
 • На таких гель-лаках красиво виглядає дизайн, але краще його продумати заздалегідь, щоб не вийшло так, що за ним не видно головного гідності гель-лаків котяче око – того самого відблиску!
 • Дуже красиво гель-лак з ефектом котячого ока виглядає в тандемі з прикрасами з каменів: браслетом, кільцем, брошкою …

Матовий ефект котячого ока

Ще один просто неймовірно красивий ефект – це матовий котяче око. Навіть складно сказати, що виглядає більш ефектно – матовий або глянцевий. Матовий гель-лак Котяче око виглядає по-справжньому оксамитовим і неповторним!

Домогтися такого ефекту найпростіше за допомогою матового топа, проте є й інші способи, наприклад, злегка забафіть глянцеву поверхню покриття. Але про способи створення матової поверхні гель-лаку я напишу трохи пізніше.

Огляд колекції гель-лаків Котячий Око Patrisa Nail

У моїй колекції гель-лаків Котяче око цього виробника є 5 кольорів.Саме їх я і покажу нижче окремо.

К2 Малахіт

Для мене це скоріше зеленоока кішечка, ну і на камінь малахіт колір теж дуже схожий. Тут я створювала похилі переливи-смужки, промагнічівая тільки другий шар гель-лаку котяче око, сушила кожен ніготь окремо.

К4 Рожевий кварц

Він мені нагадує більше малиновий з срібним металевим блиском. Наносити його можна і в один шар, але він буде трохи бляклим, тому я використовувала в два, кожен з яких промагнічівала. З цим гель-лаком рекомендую працювати з кожним ногтікі по-окремо, так як ефект котячого ока через деякий час розпливається і його потрібно "підтягувати" знову перед сушінням в лампі.

K6 Чароит

Дуже гарний, чарівний і насичений яскравий синій віддає сріблястим відливом при створенні ефекту котячого ока. Колір виглядає ще більш глибоким при нанесенні на чорну підкладку.

К8 Раухтопаз

Сріблясто-зелений – справжній котяче око в прямому сенсі цього слова! У створенні покриття цим кольором я промагнічівала тільки другий шар, потім сушила кожен пальчик в лампі, і відблиск вийшов навіть більш виразним, це дозволило трохи заощадити час.

К9 Аквамарин

Зачаровує темно-зелений, глибокий і холодний колір. При такому освітленні він здається металевим. Це мій улюблений гель-лак з колекції – від нього неймовірно складно відвести погляд!

K10 Берил

Цей красивий камінь поєднує в собі відтінки жовтого, зеленого, сірого і білого, а ось гель-лак мені здався зеленувато-золотим. Через велику кількість золотистого дрібного Гліттера, на жаль, сам ефект котячого ока проявляється слабо і ледь вловив на фото.

Як зняти гель-лак котяче око

Ніякої особливої ​​технології по зняттю такий гель-лакової системи не передбачається: вся процедура включає всі ті ж кроки, що і зняття звичайного гель-лаку:

 1. Спилюємо дизайн і глянсовий топ з нігтів. Струшуємо пил щіточкою, і якщо глянець десь ще проглядається, проходимся в цих місцях повторно.
 2. Беремо ватний диск і розрізаємо на 4 частини.
 3. Кожну частину змочують в рідині для зняття лаку.
 4. Прикладаємо її до нігтя і щільно обгортають фольгою. Підійде навіть звичайна харчова фольга.
 5. Тримаємо такий компрес близько 10 хвилин.
 6. Знімаємо по черзі фольгу з нігтів і видаляємо залишки гель-лаку апельсинової паличкою.
 7. Наносимо масло для кутикули і втираємо його масажними рухами.

Дизайн з гель-лаком котяче око

На гель-лаку Котячий Око можна робити все звичайні дизайни, як на будь-якому іншому гель-лаку, але варто все ж враховувати його особливості і не закривати магнітний перелив малюнком, наклейкою або чим би щось ще, а робити на ньому акцент, доповнювати його . Саме так для гель-лаків з ефектом котячого ока виникли свої дизайни, який краще робити тільки на ньому. До одним з них ставиться імітація зміїної шкіри, відео з виконання якого я показувала раніше. Дизайн є об'ємним, але за рахунок переливів кішечки до цього додається ще й глибина! Ще один варіант такого специфічного дизайну я покажу трохи пізніше.

Використовуючи різні нахили і сторони магніту, можна вже робити покриття навіть одного кольору абсолютно різним: похилим або прямим, яке збирає або розсіює, до кінчика нігтя або до ямочки.

Ну а зараз про звичайні варіантах дизайну на гель-лаку котяче око. У першому випадку я вибрала додаткові блискучі аксесуари – блискітки і плоскі круглі блискучі елемента. На безіменному пальці я зробила втірку блискіток в гель-лак, а на інших виклала візерунки декоративними елементами. Колір я брала аналогічний гель-лаку.

У другому випадку, так як колір нагадував справжній котяче око, саме його я і вирішила зобразити на одному ногтікі, а на двох сусідніх додати частково котячої смугастості. Розпис виконаний акриловою фарбою, яка поверх закріплена топом.

Сподіваюся, моя стаття була вам корисна, не дивлячись на багато буків, підписуйтесь на оновлення блогу і стежте за новими випусками! А з вами була я, ваша Танюша!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: