Гель для біоламінування нігтів: про красу, жертви і тенденції

Гель для біоламінування нігтів: про красу, жертви і тенденції

Слабкі, тонкі, ламкі … Знайоме? Само не пройде. Проблему потрібно вирішувати, і не завжди тільки зовні. До розшарування і інших неприємностей може привести банальний брак цинку. Або заліза. Або манікюр з довготривалим покриттям, яке зовсім недаремно називають безпечним.

Так, тримається тижнями – наші бабусі про таке і не мріяли. На жаль, крім довговічною краси, гель-лаки нічого корисного запропонувати не можуть.

З іншого боку, історія знає чимало прикладів, коли в ім'я краси відбувалися справжні безумства. Чого вартий свинцева пудра, якої витончено вбивали себе красуні 18 століття. А миш'як для аристократичної блідості? А беладонна для блиску очей?

Ламкі нігті – суща дрібниця в порівнянні з тортурами, на які прирікали себе європейські модниці.

Проте, сучасний тренд "краса до кінчиків" змушує цю дріб'язкову проблему вирішувати, і біоламінірованіе нігтів пропонує привабливу перспективу, обіцяючи відновити, зміцнити і захистити. Цікавить? Давайте знайомитися.

Біоламінірованіе – що це?


У чому тут справа, стає зрозуміло, якщо згадати процедуру біоламінування волосся.Запечатування волоса в білкову плівку з метою його зміцнення і візуального перетворення свого часу стало хітом, поправшим звичайне ламінування.

Конкурент з приставкою "біо" перевершив свого суперника якістю, яке дозволяло шикуватися в чергу за красою вагітним, молодим мамам і алергікам.

У нейл-індустрії відбулася така ж еволюція. Було – ламінування. Стало – "біо". Зі складу зникла синтетика, а ціна значно підросла. Справедливості заради зазначимо, платити є за що.

Ламінування нігтів по протоколу "біо" полягає в нанесенні протеінсодержащего гелю і його полімеризації в лампі. Утворене полімерне покриття майже ідентично натурального нігтя, що не порушує дихання, дружелюбно сусідить з гель-лаками і тримається до 3 тижнів.

Куплені ефекти:

    харчування, зміцнення, створення захисного каркаса – одночасно;відновлення структури пошкодженої нігтьової пластини – відразу;забезпечення блиску, гладкості і натурального кольору – на час шкарпетки;можливість відремонтувати, вирівняти та змінити архітектуру.

Показання – будь-які нігті. Це не зайва турбота про красу.Захисту потребують навіть здорові нігтики, природну красу яких біоламінірованіе посилить і підкреслить. У складі продукту немає формальдегіду, толуолу та інших агресивних речовин.

Гель складається з протеїнів і вітамінів – такий раціон припаде до смаку всім. Хочете спробувати?

Як робити біоламінування гелями


Ще недавно нігті, як дві краплі схожі на здорові, можна було зробити лише штучним шляхом. "Довгограючі" нігтики вперто трималися на ринку, але, схоже, остаточно капітулювали. З настанням твердих гелів в їх присутності перестали потребувати.

З появою гелів для біоламінування і в гелях звичайних необхідність зникне. А ми поговоримо про монополістів, з ініціативи яких біоламінірованіе впевнено входить в ужиток.

Біоламінірованіе Nano Professional

Російська компанія Nano Professional, виробничий цех якої знаходиться в Німеччині, а штат ідейних генераторів в Москві, в лінійці гелів для біоламінування продовжила розвивати ключову концепцію бренду "все для здорових і міцних нігтів".

В біоламінірованіе нігтів Nano Professional залучені кілька продуктів компанії – гелі SILICONE (прозорий і камуфлирующий), дегідратор, праймер, база, топ.

На питання, чи можна замінити все, що не гель для біоламінування, аналогічними продуктами інших виробників, фахівці компанії не рекомендують ставити подібного роду експерименти.

Інструкція по біоламінірованіе нігтів засобами від Nano Professional

    Проведіть стандартну процедуру підготовки нігтів з обробкою кутикули, бічних валиків і вільного краю.Забафьте поверхню нігтьової пластини полірувальником для забезпечення матеріалами хороших умов для зчіпки.Обробіть нігті знежирювачем (Cleaner), дегідратором (Dry Bond) і нанесіть тонким шаром ґрунтовку (Protein Plus).Покрийте базою (Probase або Simple) і заполімерізуйте гель-лак в лампі (60 секунд в Nanolamp).У два шари нанесіть біоламінірующій гель. Перший – тонкою плівкою. Другий – щільніше, відтворюючи потрібну архітектуру нігтя. Кожен шар просушуйте.На цьому етапі біоламінірованіе можна завершити, покривши гель топом (Finich) і знявши липкий шар. А можна забафіть поверхню і перейти до кольорового дизайну.

Біоламінірованіе Patrisa Nail

Партнер німецького концерну Euro Nail компанія Patrisa Nail запропонувала, по суті, те ж саме – віскозний гель для біоламінування нігтів в двох відтінках. З них прозорий орієнтований на зміцнення і зростання, натуральний обіцяє відновлення і зволоження.

Хімічна формула гелів майже ідентична, тому пробувати можна будь-який, переконуючись або разочаровиваясь в заявленому німецьку якість.

Поетапна інструкція по біоламінірованіе засобами від Patrisia Nail

    Підготуйте нігті до процедури біоламінування, сформувавши вільний край, видаливши або відсунувши кутикулу, обробивши шкіру на бокових валиках.Забафьте нігтики полірувальником, протріть знежирювачем (Nagel Cleaner), нанесіть дегідратор (Нейл Преп) і безкислотний праймер.Тонким шаром втирайте віскозний гель і просушіть в лампі (2 хвилини в УФ, 30 секунд в LED).Другий шар гелю нанесіть густо, формуючи С-вигин, вирівнюючи поверхню і нарощуючи обсяг.Після просушування зніміть липкий шар. Залиште як є або нанесіть декоративне покриття.

Приховати можна все. Проблемні нігті – тим більше. Гель-лаки, врешті-решт, можна носити без перерви. Як і гелі для біоламінування, і перспектива в цьому випадку куди більш райдужна.

Гарантій, традиційно, немає, але спробувати варто, щоб мати з цього приводу свою компетентну думку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: