Фрезер для нігтів: інструмент, здатний спростити життя професіонала і простій жінці

Фрезер для нігтів: загальні відомості про інструмент

Фрезер для нігтів – це манікюрний електричний інструмент, застосовуваний для корекції форми нарощеного нігтя або видалення кутикули під час манікюру або педикюру. Залежно від умов використання та цілі застосування можуть використовуватися різні фрезери і їх насадки.

Як правильно використовувати фрезер для нігтів:

  • Для безпечного використання інструменту, можна користуватися ним "на вазі" – потрібно обов'язково робити упор в робочий стіл обома ліктями. При цьому рука з ручкою фрезера повинна упиратися так, як зручно майстрові – мізинцем або безіменним пальцем, а при потребі і всією долонею.
  • При обробці нігтя кожен рух має бути коротким, але плавним і ковзної. Максимальна тривалість контакту насадки і нігтьової пластинки – 3 сек. Неприпустимо "врізання" фрезера в ніготь.
  • Постійно спостерігати за нахилом. Фрезер для манікюру і педикюру краще утримувати паралельно робочого столу.
  • Дотримуватися адекватну силу натискання. Сила, яка повинна використовувати фрезер для нігтів повинна бути еквівалентна натискання ручкою на папір при листі.

Фрезер для нігтів має цілий список переваг, в порівнянні з іншими манікюрними інструментами.В першу чергу це стосується безпеки пацієнта і майстри: при використанні фрезера ризик травмування зводитися до мінімуму. Також немає необхідності застосовувати будь-які розм'якшують кошти або процедури, уникаючи можливих алергічних реакцій та подразнення.

Значне скорочення часу на процедуру, в порівнянні з застосуванням звичайних манікюрних пилок. Можливість застосовувати фрезер для нігтів як натуральних, так і штучних. Також мінімізація навантаження на руки майстра, зручність у використанні та можливість проводити роботу в важкодоступних ділянках, наприклад в тріщинах або при видаленні кутикули.

Економія, завдяки відмові від використання пилок для нігтів і спеціальних размягчітельних засобів, а при використанні в домашніх умовах – на відвідини фахівця. Існують різні варіанти фрезера для педикюру та манікюру.

Фрезер для роботи в домашніх умовах. Відрізняється порівняно малою потужністю мотора і невеликою кількістю оборотів рези в хвилину: 10-30 Ватт і 2 тис. / Хв. відповідно.

Фрезер для манікюру і педикюру, нарощування нігтів. Інструмент, який можна використовувати в будь-яких умовах – як звичайній жінці в домашніх умовах, так і для професійної практики. Потужність від 30 до 60 ОТ. Швидкість обертання фрези – до 35 тис. / Хв.

професійні фрезери. Подібне обладнання здатне виконувати весь спектр робіт. Інструменти такого класу слід купувати тільки фахівцям для роботи в умовах салону краси. Потужність – від 60 Вт і більше, швидкість обертання – до 45 тис. / Хв.

Фрезер для манікюру і педикюру: різні варіації інструментів для різних умов

Як правило, фрезер для нігтів має в комплекті кілька насадок, які призначені для різних цілей.

Алмазний циліндр з овальним наконечником. Також може бути з карбіду і мати різний розмір – малий (укорочений), середній і великий (подовжений). Дана насадка застосовується для зменшення товщини нігтьової пластинки – "спилювання нігтя".

карбідний овал. Використовується для аналогічних цілей.

Карбідний циліндр без округлення на кінці. Крім "спилювання" нігтів при його допомоги можна виконувати френч, обробляти верхній і нижній край нігтьової пластинки і створювати нову "лінію посмішки".

одноразові циліндри. Можуть мати три ступеня абразивності: велике напилення, середні і дрібне. Такі циліндри застосовуються для фінальної шліфування нігтя.

Конуси зі зрізаним або округленим переднім краєм. Можуть бути алмазними і карбідних. Використовуються вони для вирівнювання переходу між природним нігтем і нарощеної нігтьової платівкою, для корекції в області нігтьових валиків і кутикули.

Для того, щоб визначитися, який фрезер для нігтів потрібно вибрати, слід визначитися з кількома моментами:

  • Ціль використання. Залежно від того, які маніпуляції повинен буде виконувати фрезер, безпосередньо залежить клас необхідного обладнання. Наприклад: фрезер для нігтів на ногах повинен мати максимально доступну потужність мотора, а при виконанні складних технік педикюру важливо мати і максимальну швидкість обертання фрези. В цей же час через їх високого ваги і громіздкість вони не підходять для роботи на виїзді, а при манікюрних роботах може бути досить пристроїв з середнього класу.
  • Денна навантаження на фрезер. При постійному потоці клієнтів "один за іншим" потрібно вибирати більш потужні варіанти,так як вони дозволяють обслуговувати клієнтів за більш короткий проміжок часу. У той же час, при помірному навантаженні можна вибрати більш дешеві моделі.
  • Умови роботи. Якщо майстер переважно працює "на виїзді", то фрезер для нігтів повинен бути максимально зручний в транспортуванні і мати мінімальну вагу. Також слід звернути увагу на моделі з захистом ручки від випадкового включення.
  • Ергономіка. Простий і в той же час дуже важливий критерій. Яким би дорогим і якісним фрезер ні, він обов'язково повинен зручно сидіти в руці, так як в іншому випадку це може обернутися надмірним навантаженням на майстра і травмою для клієнта.
  • Бюджет і компанія-виробник. Однак тут не все так просто. У випадку з Фрезер для манікюру і педикюру не завжди простежується закономірність "дорожче – якісніше". Вона існує, але не для всіх компаній. Тут варто орієнтувати на відгуки консультантів, інших майстрів і, якщо є, особистий досвід.

Популярні компанії-виробники. На даний момент існує досить велика кількість компаній, що займаються виготовленням фрезеров.Як правило, найбільш якісні це пристрої "Witalina" і "Multibor" українських компаній "Віталіна" і "Сателіт", "AnyXing" південнокорейської фірми "Micro-NX". Також хорошою репутацією у майстрів користуються прилади компаній "Promed" і "Proxxon".

Середня ціна на фрезери для нігтів економ-класу становить 20-50 $, для універсального використання – 100-200 $, професійні апарати – від 300 до 500 $. Максимально дорогі пристрої, здатні виконувати найвитонченіші маніпуляції на надвисоких оборотах і максимальних потужностях можуть коштувати 750-1000 $.

Більшість майстрів, які змогли підібрати для себе комфортний фрезер для нігтів, вже ніколи не повертаються в роботі іншими інструментами по своїй волі. Як правило, правильно обраний апарат не тільки істотно спрощує життя фахівця, але і повністю окупає себе, так як дозволяє більш швидко і якісно обслуговувати клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: