Способи виконання французького манікюру на нарощених нігтях.

Френч в нарощуванні: малювати або викладати?

Французький манікюр – це вже давно класика жанру. Краса, естетика, простота, універсальність і доглянутість – ось все, завдяки чому він став такий популярний у дівчат і жінок будь-якого віку і смаків. У нарощуванні нігтів френч виділяють як окремий спосіб моделювання. Насправді в ньому багато своїх тонкощів виконання, а зробити френч на нарощених нігтях можна абсолютно по-різному. Основні варіанти – малювати або викладати. Розглянемо їх більш детально.

Способи виконання французького манікюру в нарощуванні

 1. Френч за допомогою гель-фарби. Промальовування лінії посмішки проводиться після безпосереднього моделювання нігтів за гелевою або акрилової технології нарощування. Френч малюється з використанням гель-фарби білого кольору і тонкої кисті з довгим ворсом. Посмішка виходить рівною і природною. Мінус даного способу в тому, що при носінні фарби френч може сколюватися.
 2. Моделювання френча за гелевою технології. Першим етапом на нігтьове ложе наноситься тонка підкладка з прозорого або прозоро-рожевого гелю без подовження. Далі за формою або на типсах викладається посмішка білим гелем в стик.Поверхня нігтя перекривається шаром конструює гелю. Після опіла змодельований ніготь виглядає натурально і красиво. Явний плюс даного методу в тому, що при опиле ваш френч ніяк не постраждає, як це можливо при малюванні гелем, проте дана технологія досить трудомісткий за часом і вимагає високого професіоналізму від майстра.
 3. Моделювання за акриловою технологією. Технологія нарощування вельми схожа на гелеву з різницею в тому, що в якості матеріалів використовується прозора і біла акрилова пудра. Можна використовувати трохи іншу техніку: конструюють шаром викласти камуфляж. Це зручно, коли натуральний ніготь має деякі вади, тоді їх можна легко перекрити. Також в цьому випадку легко уникнути появи кордону між натуральним нігтем і білим кінчиком при його отрастании.
 4. Френч, мальований за допомогою гелю. Такий спосіб схожий на перший і відрізняється по техніці залежно від обраної для малювання кисті.
  1. Тонку кисть з довгим ворсом зручно використовувати для промальовування френча на коротких нігтях. Техніка нанесення в цьому випадку наступна: від лівого краю промальовування до центру і від правого краю доцентру.
  2. Якщо ніготь довгий, то краще скористатися плоскою кистю з середньою довжиною ворсу для швидшої роботи. При малюванні посмішки лінія френча проводиться від одного краю до другого, змінюючи кут повороту і по можливості не відриваючи кисть від нігтя для створення найбільш рівних країв лінії.
  3. Скошена кисть універсальна як для коротких, так і для довгих нігтів. Вона являє собою широкий плоский ворс, зі скошеним кінчиком – один короткий, другий довгий. Технологія нанесення така: на кисть набирається гель, ставиться перпендикулярно і проводяться лінії від країв до центру. Скошеної пензлем зручно малювати глибокий френч, а в допомогою тонкого довгого скошеного кінчика легко поправити виникають нерівності.

Основні тонкощі

 • Не залежно від того, робиться кінчик нігтя білого кольору або кольоровим, краще покривати його в два шари (крім випадку моделювання кінчика гелем або акрилом). Перший шар дає колір, другий – його насиченість і глибину.
 • Якщо ви робите кольоровий френч, то наносити його необхідно тільки на підкладку, тобто моделювання другим варіантом краще не робити.
 • Корекцію лінії посмішки до ідеально рівною необхідно проводити до полімеризації гелю в лампі.Найзручніше це робити скошеної пензлем, провівши її куточком з нижньої сторони френча в один дотик.
 • Дотримуйтесь пропорції: для максимальної природності кінчик нігтя по довжині не повинен перевищувати третьої частини всього нігтя. Тому якщо нігті довгі, а нігтьове ложе короткий, його необхідно подовжити за допомогою камуфляжу. Намагайтеся робити лінію посмішки однаковою за формою на всіх нігтях, навіть якщо форма натурального нігтя відрізняється.

На цьому тут все, думаю корисної інформації для роздумів багато. Удачи з вибором! Бувай!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: