Френч градієнт (білий градієнт) на нігтях

Френч градієнт з системою Make up for nails

Манікюр Бебі Бумер (Baby Boomer) або френч градієнт – модний варіант комбінації френча і білого градієнта на нігтях. Я вже показувала один варіант такого дизайну нігтів з використанням гель-лаків. Тут я пропоную зробити модний манікюр Бебі Бумер на нігтях з смужкою градієнта в центрі з використанням системи Make Up for Nails від Nano Professional.

Make Up for Nails – це набір гелів виробництва Nano Professional для створення легкого і натурального "макіяжу" для нігтів на кожен день. Їх можна використовувати не тільки для нарощування, а й для створення френч градієнта на натуральних нігтях. Ці високотехнологічні матеріали за заявами виробника дозволяють зробити це за 20 хвилин. Давайте перевіримо!

До складу набору входить 3 інгредієнта – це Basic set ":

Primer 15мл – основа під майбутній макіяж нігтів. Його призначення очевидно – праймер наноситься поверх знежиреної нігтьової пластини в якості підготовки під тональні гелі. Саме завдяки йому забезпечується стійкість манікюру. Має плоску коротку кисть. Легко наноситься і моментально висихає. При цьому поверхня нігтя стає матовою. Його основна мета – поглинання вологи і збільшення склеиваемость з матеріалами.

White Highlighter 15мл – прозоро білий коректор для висвітлення і розстановки світлових акцентів. Можна наносити як на лінію френча для градієнта Бебі Бумер, так і на всю нігтьову пластину. По густоті це щось середнє між гелем і гель-лаком. За щільністю досить хороший: один товстий і один тонкий шар приховують натуральний нігтик. Кисть коротка і плоска, але працювати нею з матеріалом зручно. З мінусів – спливає з торця, тому краще підкоригувати це місце безпосередньо перед сушінням.

BB Cream 15 мл – камуфляж або тональний крем для макіяжу нігтів. Колір дуже приємний, коригує нерівності і приховує дефекти на нігтях. Насиченість пігменту середня, завдяки чому виходить плавний перехід французького градієнта і в той же час немає великої необхідності сильно фарбувати під кутикулу: відростив, переходу практично не помітно! Пензлик коротка і консистенція також аналогічна White Highlighter.

Обидва матеріали показали відмінну самовиравніваемость: для цього достатньо перевернути нігтик буквально на 10 секунд – і навіть без топа поверхню буде рівною.

В якості фінішного покриття рекомендується використовувати Nanlac finish by Nano Professional (15 мл).Він мені здався трохи рідкуватий, але тут від нього і не потрібно каучукових властивостей вирівнювання: поверхню і так рівна! А глянець і на вигляд і на дотик тут відмінний.

Додатково для підготовки нігтів може знадобитися дегідратор Dry Bond by Nano Professional 15 мл, особливо якщо нігті вологі або жирні. Кисть довга і вузька. Він видаляє зайву вологу з поверхні нігтів і швидко випаровується.

А ось і мій макіяж на нігтях з використанням системи від Nano Professional і дизайном:

Як зробити френч градієнт

Як зробити білий градієнт Baby Boomer з використанням цієї системи ви можете подивитися в моєму відео майстер класі:

Френч градієнт покроково:

 1. Підготовка нігтьової пластини:
  1. Попередньо виконується манікюр з видаленням кутикули і корекцією форми нігтів.
  2. Далі з нігтів знімається натуральний глянець за допомогою Бафа або пилки.
  3. Знежирюємо нігтьову пластину спеціальним засобом.
  4. Наносимо Primer. Увага: після його нанесення не можна чіпати нігтьову пластину пальцями – на неї потрапить жир. Якщо не впевнені, то працюйте з кожним нігтем окремо.
  5. При необхідності наносимо кондиціонер Dry Bond. Це робиться тоненьким шаром. Він повинен висохнути на повітрі близько 30 секунд.
 2. На дві третини нігтя тонким шаром наносимо White Highlighter – він буде майже безбарвним. Але це необхідно, щоб показати продукту, де він буде знаходитися. Тонким пензлем або пензлем для градієнта трохи розтягуємо його краю в центрі нігтя, щоб створити плавний перехід. Сушимо в лампі.
 3. Товстим шаром наносимо White Highlighter на вільний край, як би віджимаючи кисть про нього, а потім тонким пензлем вирівнюємо його і розтягуємо на необхідну довжину френча. Сушимо в лампі 30 секунд (LED).
 4. Тонким шаром наносимо від кутикули до вільного краю BB Cream. У стику трохи розтягуємо його тонким пензлем і сушимо 30 секунд.
 5. Далі набираємо на кисть матеріалу побільше і викладаємо його, трохи відступаючи від кутикули, у напрямку до центру. Ми не ведемо його пензлем в звичному сенсі, а тягнемо нитку і викладаємо, як гель. Тонким пензлем виправляємо градієнт, розтягуючи матеріал у кутикули та бокових валиків, а також на стику з білим кольором. Перевертаємо нігтик і даємо йому вирівнятися близько 10 секунд. Сушимо в лампі 30-60 секунд.
 6. Далі можна зробити опил, якщо є така необхідність (поправити форму, напливи, провисшие ребра). Використовуйте для цього пилку 100-180 грід. Але мені цього не знадобилося – матеріал відмінно самовировнялся.
 7. Перекриваємо топом Finish і сушимо в лампі. Не забуваємо про запечатування нігтів з торця.

Для нігтів з дизайном – смужкою градієнтом з блискіток в центрі я використовувала трохи іншу послідовність дій. В якості допоміжного інструменту я використовувала смужку трафарет.

 1. Наклеїла трафарет в центр нігтя. Можна, звичайно, обійтися і без нього, але так зручно відразу побачити, чи рівно по центру лежить наша смужка.
 2. Далі наносимо тонким шаром White Highlighter на 2/3 частини нігтя з боків від смужки, розтягуємо в градієнт тонким пензлем. Перед сушінням видаляю трафарет і при необхідності коректую краю, видаляючи напливи сухим пензлем.
 3. Повертаю смужку і наношу White Highlighter вже товстим шаром з розтяжкою в градієнт. Потім перед сушінням знову видаляю і вношу поправки.
 4. Тонким шаром наношу BB Cream, в тому числі і на порожню смужку в центрі вільного краю. Поправляю розтяжку і сушу.
 5. Далі потрібен більш товстий шар BB Cream. Наносимо аналогічно, як і на нігті без дизайну, тільки з перекриттям смужки в центрі. Сушимо.
 6. Далі я буду використовувати блискітки UNO Рідкий діамант номер 080С. Змішаю їх з фінішем до досить густої консистенції. Набираю на кисть і роблю градиентную розтяжку блискітками від вільного краю до кутикули.Тут також можна використовувати трафарети для рівної смужки, але, в цілому, можна обійтися, як бачите, і без них.
 7. Перекриваю дизайн топом.

Блискітки хоч і не найдрібніші, мають нерівні краї, але під топом зовсім не відчуваються.

У підсумку отримуємо ось такий ніжний дизайн з родзинкою і легким блиском.

Зазначу, що такий дизайн майже також легко виконується на лівій руці, як і на правій. В цілому на дві руки я витратила близько 2,5 годин. Але знову ж таки варто зробити знижку на те, що я при цьому знімала відео і робила це сама собі. У майстрів манікюру, я думаю, це буде в рази швидше: матеріали лягають без проблем і швидко сохнуть в лампі.

У шкарпетці все також відмінно: нігті не тьмяніють і не жовтіють. За два тижні у мене нічого ніде не відкололося.

Пишіть, чи подобається вам така система для нігтів і як вам дизайн. А тут у мене все, поки поки!

Набір надано для огляду магазином nano-prof.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: