Техніка омбре і французький манікюр

Французький манікюр омбре

Абсолютно нова і настільки популярна на сьогоднішній день техніка омбре, є одним з видів французького манікюру. Така техніка є градиентное поєднання кольорів. Для її створення майстра добиваються плавного переходу між двома різними відтінками. В результаті виходить надзвичайно красиво і незвично.

Для техніки омбре використовується губка. Вона необхідна, щоб добре розподілити кольору по нігтьової пластини. Таким чином, після нанесення лаків на нігті, кордонів між квітами зовсім не видно.

Щоб зробити самостійно такий французький манікюр омбре, вам стане в нагоді основний лак, чорний лак або сірий, щоб вийшов плавний перехід, що закріплює лак, а також губка.

Перед початком створення даного манікюру, накрасьте все нігті базовим кольором, як це показано у відео уроці. Потім нанесіть кілька крапель одного лаку на спеціальну зручну поверхню і, взявши губку, акуратно нанесіть лак на ніготь. Після цього виконайте процедуру ще раз, дочекавшись повного висихання першого шару.

Наносячи губкою лак, не забувайте добре друкують куточки нігтьової поверхні.Так робіть кілька разів, поки не досягнете потрібного ефекту. Як тільки ви отримаєте потрібний градієнт, закріпіть результат безбарвним лаком.

Французький манікюр з модною технікою омбре насправді створюється досить легко, тут потрібна лише невелика практика.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: