Форма нігтів і характер людини: відмінні риси жіночого манікюру

Форма нігтів і характер людини: як вони пов'язані між собою

Визначити характер малознайомої людини не так-то просто. Не завжди зрозуміло, що зі сказаного ним є правдою, а що – брехнею, яка підгрунтя стоїть за тими чи іншими діями.

Тому люди здавна шукають невербальні способи розпізнавати особистості один одного. Є цілі напрямки і класифікації, що показують залежність характеру людини від рис обличчя, фігури, поєднання кольорів в гардеробі або його жестикуляції.

І хоча офіційної наукою ці напрями не визнані, в них міститься джерело цінних спостережень за людською натурою. Один з нетрадиційних способів визначити характер людини – зробити це, поспостерігавши за його руками, їх доглянутістю, формою і розміром кистей, долонь, пальців і нігтів.

Манікюр, звичайно, перше, що кидається в очі. За ступенем доглянутості рук і нігтів можна приблизно визначити стан здоров'я людини, його соціальний статус, тип роботи, ставлення до себе, до оточуючих і навіть риси характеру. Так що точно можна сказати, що форма нігтів і характер людини пов'язані між собою.

Нігті розрізняються не тільки за формою (вони можуть бути овальні або круглі, прямокутні, трапецієподібні, загострені, квадратні), але і по довжині, яка також може розповісти багато про що.Наприклад, для людей, професії яких пов'язані з роботою руками і гігієною (кухарі, кондитери, масажисти, деякі лікарі) характерні дуже короткі нігті.

Якщо ж вибір довжини нігтів не пов'язаний з професією, можна зробити висновки про характер їх власника. Товста і коротка нігтьова пластина говорить про запальну і надто вимогливому характер. Як правило, такі нігті належать енергійним, амбітним особистостям, які прагнуть багато чого досягти в житті.

Нігті середньої довжини вказують на сильний, незалежний характер їхнього власника, вміння логічно мислити і приймати зважені рішення. Дуже довгі нігті належать творчим, непередбачуваним, екстравагантним натурам, схильним до спонтанності і несподіваних вчинків.

Колір нігтьової пластини також має важливе значення. Вважається, що рожевий або персиковий відтінок говорить про сталість і силу характеру. Блакитний або фіолетовий – свідчить про схильність до серцевих захворювань і зайвої чутливості. Занадто темні, або надто бліді нігті, можуть бути ознакою запального характеру.

Варто звернути увагу на загальну доглянутість рук,стан і колір шкіри на тильній і лицьової сторони долоні. Гладкий вологий шкірний покрив говорить про хороше здоров'я і добродушного вдачу. Суха потріскана шкіра може свідчити про проблеми з обміном речовин, водним балансом і бути ознакою підвищеної нервозності. Жирні блискучі долоні вказують на схильність до стресів і підвищену збудливість.

Важливим є і колір шкіри на руках. Вважається, що рівний, здоровий відтінок шкіри говорить про хороше здоров'я, гострому розумі, врівноваженості і спокої. Занадто бліда і тонка шкіра може бути ознакою байдужості людини до проблем інших. Червоні руки з мармуровим малюнком говорять про проблеми з тиском і підвищеної дратівливості.

Ознакою добродушного людини є великі долоні, якщо рука при цьому ще й м'яка, повна, значить милосердя і увагу до ближніх йому не чужі. Якщо у чоловіка рука трохи вузлуваті, а кінці пальців тупі, швидше за все він володіє хорошим почуттям гумору. У жінок ці ознаки говорять про любов до усамітнення і скупості.

Товсті, грубі долоні середньої величини належать людям, не сильно прагнуть до нових знань і розширення свого кругозору. Для недовірливих людей характерні маленькі долоні.Якщо при цьому вони здаються надмірно худими і кістлявими, їх володар найімовірніше гневлив і гордий.

Як визначити характер по формі нігтів у жінок

Жінки більш схильні приділяти свій час і увагу манікюру, тому легше визначити характер по формі нігтів у жінок.

Овальні або круглі нігті. Така форма нігтів властива жінкам чутливим, емоційним, вразливим і мрійливим. Вони схильні ідеалізувати навколишній світ і людей, які згодом нерідко їх розчаровують. Власниці овальних або круглих нігтів – романтична натура, приділяють багато уваги приємним дрібницям. Незважаючи на це, вони не потерплять проявів несправедливості до себе та інших у своїй присутності, які не побояться заступитися за слабкого і сказати правду, якщо це потрібно для чиєїсь захисту.

прямокутні нігті. Власники такої форми нігтів – дуже яскраві запам'ятовуються особистості. Як правило, вони заражають оточуючих своїм позитивом і вірою в краще майбутнє. Ще одна їх риса – працьовитість і завзятість в досягненні поставлених цілей. Їх дуже складно збити з наміченого шляху. Вони живуть на широку ногу, схильні до максималізму, можуть доходити до крайнощів в своїх проявах.Часто їх відрізняє прагнення до незвіданого, бажання винайти щось нове, а не йти уторованим шляхом.

трапецієподібні нігті. Ця форма нігтів зустрічається досить рідко. Втім, їх власники, маючи дуже високу самооцінку, вважають і себе великою рідкістю, винятком з правил. Часто їх любов до себе межує з гордістю і зарозумілістю, але величезний плюс в тому, що вони практично не залежать від думки оточуючих, слідують покликом серця і не турбуються, що скажуть люди. Однак на заваді в досягненні бажаних результатів може стати підвищена дратівливість і конфліктність. Часто бувають мрійливі, але проявляють себе швидше як люди науки, ніж мистецтва.

Квадратні нігті. Людей з квадратною формою нігтів відрізняє непохитне спокій навіть у найскладніших ситуаціях. Вони мають підвищену стійкість до стресів, прагматичністю, умінням зважити всі плюси і мінуси, прийняти розумне виважене рішення по будь-якому питанню. У них добре розвинені лідерські якості, вміння надихати і вести за собою, брати максимум відповідальності. У навколишніх вони викликають відчуття надійності і сили.Однак іноді можуть взяти на себе занадто багато і засмутитися через навалилися проблем.

загострені нігті. Власниці нігтів загостреної форми – ексцентричні і яскраві натури. Їх відмінна риса в тому, що вони вважають за краще матеріальні цінності духовним і відкрито заявляють про це. Часто бувають педантичні й акуратні до межі. За життя дуже активні, ініціативні, мрійливі. Сповнені ідей, але для їх реалізації не дотримуються строгого плану, а діють швидше за натхненням.

Також можна визначити характер людини за формою і довжині пальців рук. Довжина мізинця говорить про альтруїзмі або, навпаки, про егоїзм його володаря, ніж палець довший, тим людина безкорисливо.

Співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців розповість про пріоритети роботи і особистого життя.

Безіменний палець відповідає за особисте життя і почуття, вказівний – за кар'єру і реалізацію в суспільстві. Який з них довше, той і буде пріоритетним для даної людини. Якщо пальці однакової довжини, значить для нього сім'я і кар'єра однаково важливі. Великий палець відображає силу волі свого володаря.Якщо перша фаланга довша – перед вами впевнена, цілеспрямована особистість, яка звикла добиватися свого. Якщо ж, навпаки, довше друга фаланга, швидше за все людина ведений, легко керований і залежний від чужої думки.

Середній палець, як правило, трохи викривлений в бік безіменного або вказівного. Якщо в сторону вказівного – ця людина звикла все тримати в собі і приховувати свої емоції від оточуючих. В сторону безіменного – перед вами відкрита людина, яка заявить про свої емоції, не відкладаючи справу в довгий ящик.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: