Місячний манікюр для музичних вихідних: 4 етапу

Фестивальне літо: манікюр для музичного вікенду

Вчимося робити місячний манікюр – і заодно тестуємо колекцію Essie Resort, присвячену Індії

Місячний манікюр, який залишається в тренді кілька сезонів, був популярний ще в післявоєнному Голлівуді. Актриса не обрізали кутикулу і, щоб нафарбувати нігті яскраво-червоним лаком, відступали кілька міліметрів від контуру нігтя. Моду на «лунки» повернула Діта фон Тіз: зірка відтворила черговий ретро-образ, який все сприйняли як щось нове і сучасне.

Нова колекція Essie Resort, що складається з чотирьох відтінків, присвячена Індії не просто так: індійські дизайнери буквально «підірвали» останню Тиждень моди в Нью-Йорку. Майстер з манікюру Людмила Шумбасова радить доповнити такий манікюр флеш-татуюваннями з індійськими мотивами – і сміливо вирушати на музичний фестиваль. Розповідаємо, як повторити образ:

Людмила Шумбасова
Майстер з манікюру, керівник підрозділу сервісу Shelly

нанесіть базу

Знежирте нігтьову пластину і нанесіть базове покриття: чи не втомлюємося повторювати, що так лак ляже рівніше і протримається довше.

©

Прокрасьте ніготь по контуру

Візьміть тонку кисть зі штучного ворсу і флагманським відтінком колекції Going Guru ( «Стаючи гуру»)прорисуйте контур нігтьової пластини (біля основи лінія повинна бути трохи товщі) на кожному нігті.

©

Нанесіть лак другого відтінку

Рожевим відтінком Dehli Dance ( «Танець в Делі») акуратно зафарбуйте залишилася поверхню нігтя – використовуйте для цієї мети базову кисть з флакона. Спочатку зробіть великий мазок по центру, потім проскрасьте ніготь з боків. Дійте швидко: як і будь-який лак на основі білого пігменту, Dehli Dance швидко загусає.

©

використовуйте топ

Дайте покриттю висохнути і покрийте нігті топом: він додасть блиску і щільності.

©

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: