Макіяж Емми Уотсон: повторюємо макіяж і образ Емми Уотсон

Емма Уотсон на прем'єрі фільму «Красуня і чудовисько» в Лос-Анджелесі

Як повторити ніжний образ акторки? ФОТОінструкція

Лена Sevelenium
Б'юті-блогер

Щоб повторити образ Емми Уотсон в точності, потрібно додати «лжевеснушкі» – тим більше, що це актуальний тренд. Найпростіше намалювати їх олівцем для брів: він володіє необхідною текстурою і стійкістю.

Оформіть брови. У Емми вони густі і пухнасті біля основи. Створити такий ефект допоможе гель для брів Brow Precise Fiber Filler від Maybelline, який не тільки фарбує волоски, але і створює додатковий обсяг за рахунок вмісту мікроволокон.

Родзинка образу – незвичайні стрілки. Однак основа у них цілком стандартна – тонка підводка і довгий «хвостик». Якщо у вас немає досвіду в малюванні стрілок, в цьому вам зможе допомогти скотч.

На наступному етапі від закінчення стрілки проводимо практично пряму лінію у напрямку до складці століття. Важливо при цьому дивитися прямо перед собою, щоб чітко контролювати напрям лінії.

Такі незвичайні стрілки не вимагають додаткових колірних акцентів, тому досить нафарбувати вії тушшю, яка «розкриє» їх віялом і зробить погляд більш виразним.

Залишається доповнити образ коралової помадою з легким блиском і персикового рум'янами. Якщо під рукою немає рум'ян, їх можна замінити Тінто або навіть помадою для губ.

Вийшло повторити образ? Діліться своїми коментарями!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: