Тренувальні карти з малювання орнаментів. Частина 2.

Друга частина тренувального заняття з виконання орнаментів.

повертаємося до малюнків на тренувальних картах, Про які ми знаємо вже чимало і багато чому навчилися. На цей раз завдання трішки ускладнюється і візерунки будуть трохи різноманітніше і їх можна брати за основу для малюнків на нігтях. Однак спочатку пропоную освоїти техніку виконання даних орнаментів на тренувальній карті, опис яких я наводжу нижче.

Зараз я розповім детально як намалювати орнаменти, представлені на тренувальній карті зліва. Для початку її бажано завантажити і роздрукувати або ж просто взяти листок в клітинку і промальовувати ряд таких візерунків. Для виконання завдання Вам знадобляться акрилові фарби будь-яких кольорів, кисті для манікюру № 0 і 00, вода для споліскування кистей і серветка для її витирання. Сподіваюся Ви прочитали вступне заняття по тренувальним картками і готові до виконання малюнків.

Техніка малювання орнаментів на тренувальній карті.

1. Перший ряд тренувальної карти це свого роду довгасті стеблинки з листочками. Їх малювати досить просто. На аркуші представлено три етапи виконання орнаменту, саме так, по етапах і виконується цей малюнок.Візьміть акрилову фарбу будь-якого кольору і найтоншу пензлик № 00. Спочатку малюємо підставу – стебло. Для цього проводимо від низу до верху послідовно три вигнуті лінії з завитком на кінцях. Це досить просто. Прорисуйте так весь ряд. Потім перейдіть до другого намальованому стеблинки. Ускладнимо його, додавши кілька мазків у двох середник завитків (як малювати мазки, ми вивчали на попередньому занятті), як це показано на прикладі. Зробіть такі ж мазки у всіх стеблинок в ряду. Тепер повернемося до третього стеблу. Завершимо композицію, домалювавши на ньому мазки зверху і знизу, а також з другої сторони від завитків і між ними. Отримуємо такий дивовижний стебло з пелюстками.

2. Наступний ряд – прекрасний метелик. Вимальовується вона просто, в пару рухів. Для початку намалюйте її тіло з вусиками, провівши пряму лінію і два завитка в різні боки вгорі. Потім від середини тіла проведіть послідовно 4 вигнуті лінії, які поступово зменшуються, як представлено на малюнку. Такі ж вигнуті лінії, тільки три проведіть вниз. А тепер симетрично відобразіть отримане для крилець метелика з другої сторони.Лістік в клітинку допоможе зробити малюнок якомога рівніше.

3. На третьому ряду теж сидять метелики, Тільки трохи іншого виду. Кисть тут можна взяти трохи товщі – №0. Також починаємо з їх тіла, воно вже трохи менше. Далі малюємо верхнє крильце, поєднуючи дві вигнуті в різні боки лінії, щоб між ними залишився просвіт. Нижня маленьке крильце отримуємо просто притискаючи і відпускаючи кисть. І, як і раніше, симетрично відображаємо крила.

4. Наступна метелик представлена збоку. Намалюємо їй спочатку вусики з тілом. Потім крильця. Для цього малюємо одну вигнуту лінію і до неї приєднуємо дві закруглені, нижнє крило малюється в три Косанов: одна середня вигнута лінія і дві з боків до неї закруглені. Метелик готова. Результати моїх тренувань можна побачити на зображенні справа.

Тепер давайте підведемо підсумок всіх роботі. Ми намалювали дуже красивий стеблинка і цілих три різних види метеликів. Відпрацьовували натиск пензля і її спритність і натиск. Тепер можна спробувати такий же малюночок зобразити у себе на нігтях. Впевнена, що після таких тренувань проблем з цим не виникне, і Ви зможете зробити манікюр в домашніх умовах з будь-яким з цих малюнків.

В кінці пропоную загальну тренувальну карту двох останніх занять, скачавши яку можливо зробити обидва уроку.Хочете дізнатися більше тренувальних карт? Тоді підписуйтесь на мій блог і отримуйте нові уроки в день публікації. Всім удачі, з Вами була Тетяна!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: