М'ятий дизайн нігтів гель-лаком

Дизайн нігтів “М'ята фольга” гель-лаком

М'ятий дизайн нігтів я побачила в одному майстер класі гелем на типсах. Ідея дуже смілива й оригінальна, але мені стало цікаво, як дизайн з ефектом м'ятою фольги будуть виглядати на нігтях і як можна втілити таку ідею на гель-лаку. Якщо цікаво, то читайте далі, про все розповім.

Дизайн цей не самий довговічний, по крайней мере в такому виконанні, що придумала я, але здивувати їм оточуючих точно вийде. Для створення мятого об'ємного ефекту я вирішила скористатися гель-пластиліном, а щоб він блищав, як фольга, зробила на ньому втірку пластівцями Юкі.

Щоб поекспериментувати, на середньому нігті я вирішила зробити м'ятий ефект частково, а на безіменному, де він на всьому нігтики, втілила градієнт втіркой з зеленого в фіолетовий.

Можна спробувати зробити візерунок, створюючи м'ятий ефект, але відразу скажу, що це буде проблематично.

Про те, як створювався цей дизайн, ви можете подивитися на відео:

Нігті повинні бути підготовлені до покриття гель-лаком і нанесена база з просушуванням в лампі. Під втірку краще використовувати вирівнює гумову базу.

  • Для початку на всі нігті наносимо чорний гель-лак в 2 шари – саме на ньому втірка виглядає найбільш ефектно.
  • Бажано використовувати гель-лак без липкого шару або нанести топ без дисперсії. Однак деякі гель-лаки непогано тримають втірку і після зняття липкості. Ну а якщо ви хочете не втерти, а зробити красиві переливи, то можна і на липкий шар прикріпити пластівці.
  • Виконуємо втірку пластівців на нігті без дизайну. Для цього використовуємо спеціальний аплікатор або просто робимо це пальцем. Обережно – все навколо буде блищати! Зелена втірка у мене від Born Pretty – несподівано дає дуже крутий ефект, хоча в баночці напівпрозора. Фіолетові пластівці – від Nails Time, про них я вже писала.
  • Робимо м'ятий дизайн. Для цього на чорний фон наноси чорний гель-пластилін (у мене від Vogue Nails) досить повненьким шаром: спочатку катаємо кулька і крадемо на середину, а потім розпластуємо по всій поверхні. По краях шар робимо набагато тонше, щоб не перетворити ніготь в "лопату". Для цього щільно притискаємо матеріал плоскою кистю, змоченою в клінсере.
  • Чи не просушуючи, кладемо поверх невеликий шматочок целофановою плівки і притискаємо з усіх боків. Далі манікюрною лопаткою або зворотною стороною – сокиркою – робимо вм'ятини крізь плівку на пластиліні.Чи не зрушує матеріал до боків, а навпаки, йдемо від них до серединки. Коли закінчили, сушимо разом з плівкою.
  • По завершенні знімаємо плівку і наносимо топове покриття, дуже тонким шаром, втираючи його в усі складочки. Це потрібно для того, щоб зробити втірку, так як гель-пластилін не має тих властивостей, що гель-лак для чіпкості з пігментом. Сушимо. Знову ж, топ краще брати без липкості.
  • Переносимо втірку на пом'ятий поверхню. Я робила це віяловій пензлем, а потім втираємо. Тут вже пальцем і аплікатором в дірочки не потрапити, тому потрібно використовувати жорстку плоску кисть. Я зробила градієнт: з одного боку втірка зелена, з другої фіолетова.
  • Тепер перекриваємо всі це топом, таким же чином, як і перший раз: тонко і підлізаючи в усі складочки. Сушимо.

Аналогічним чином робиться дизайн на половинці нігтя. Можна таким же чином зробити пом'ятий смужку в центрі або що-небудь інше, придумане вами.

Пара фото, як це виглядає в наближенні:

На типсах я також спробувала зробити м'ятий дизайн за аналогією, але зі срібною втіркой. Нею це зробити простіше, так як пігмент невеликий, на відміну від пластівців, і просто залазить куди треба.Але мінус в тому, що він легко стирається на верхніх складках через їх гостроти. Однак це теж можна використовувати як родзинку – такі собі тріщини металу:

Що ви скажете з приводу такого дизайну? Вражає або здається занадто громіздким і відчайдушним? Чекаю вашої думки в коментарях і прощаюся до наступного уроку! Ваша Танюша.

Втірка надана інтернет-магазином Born Pretty Store.

Код на знижку в 10% всім читачам мого блогу при замовленні на сайті – MIIQ10.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: