Найдовші нігті у світі: фото і рекорди Гіннеса

Дивовижні рекорди по найдовшим нігтям в світі

Якщо ви вважаєте, що у вас довгі нігті, то ви просто не чули про дивовижні рекорди з книги Гіннеса. У ній зафіксовані такі досягнення, які важко навіть уявити. Сьогодні ми розповімо вам, кому вдалося відростити найдовші нігті у світі, і запропонуємо подивитися фото цих дивовижних людей.

визнана рекордсменка

Історії відомо кілька подібних рекордів, але найвидатніший з них належить жительці Лас-Вегаса Кріс Волтон. Сорокап'ятирічна співачка, більше відома під псевдонімом Графиня, стала визнаною рекордсменкою Книги Гіннеса ще в 2011 році, відростивши нігті до довжини 91 сантиметр! А загальна їх довжина на всіх пальцях становить понад 6 метрів.

Сама жінка задоволена тим, як виглядають її руки. Вона стверджує, що нігті їй зовсім не заважають. Догляд за руками вона не довіряє жодному професійному майстру, самостійно проводячи все гігієнічні процедури і роблячи манікюр. За один раз вона витрачає близько 5 флакончиків лаку! Незважаючи на дуже довгі нігті, Кріс веде повноцінне життя – сама одягається, завдає складний макіяж, виконує домашню роботу і навіть набирає на телефоні СМС.

За словами співачки, вона не збирається розлучатися зі своїми нігтями, адже на їх відрощування їй довелося витратити майже 18 років! Кріс розповідає, що деякі люди лякаються її рук, думаючи, ніби вона тримає клубок змій. Але більшість відносяться до її зовнішності з гумором. На фото ви можете подивитися, як виглядає Кріс Волтон та її найдовші нігті.

Попередниця Кріс Волтон

Подібні рекорди були зафіксовані і раніше. До Кріс Волтон найдовші нігті у світі мала жінка на ім'я Лі Редмонд. Її найдовший ніготь досягає 80 сантиметрів. А ось загальна довжина навіть більше, ніж у нової рекордсменки – 7,5 метрів.

Чи Редмонд розповідає, що такі великі нігті – підсумок 27-річного відрощування. Щодня їй доводиться приділяти їм чимало уваги: ​​чистити зубною щіткою, робити манікюр, натирати спеціальними зміцнюючими розчинами. Незвичайна зовнішність принесла їй популярність – вона увійшла в книгу рекордів Гіннеса, у неї чимало шанувальників, готових придбати всього шматочок її "коштовності" за нечувані суми.

Незважаючи на все це, Редмонд оголосила, що збирається розпрощатися зі своєю гордістю заради хворого чоловіка, за яким їй доводиться доглядати.Правда, всупереч своєму наміру, вона поки не може зважитися на цей крок. Тим більше, що вона примудряється справлятися з усіма турботами. Навіть голить свого хворого чоловіка. Правда, спати їй доводиться окремо, опускаючи руки з ліжка, щоб не зламати "справу всього свого життя". На фото ви можете подивитися, як виглядали найдовші нігті за минулий рекорд.Мелвін Бут – рекордсмен-самітник

Менш відомий публіці людина на ім'я Мелвін Бут – лікар з Мічигану, якому вдалося відростити дуже великі нігті. Їх загальна довжина становила 9,5 метрів. Абсолютно незрозуміло, для чого він це робив і як міг працювати за своєю спеціальністю. Він не афішував своє досягнення і не вмів настільки вправно справлятися з повсякденними справами, як Лі Редмонд або Кріс Волтон. Практично ця людина прирік себе на довічне добровільне ув'язнення.

Йому нічого не коштувало за пару хвилин змінити свою долю. Для цього потрібно було просто взяти ножиці, але він настільки звик бачити себе таким, що не наважився зробити цього. Помер Мелвін в 2009 році у віці трохи більше 60 років. На фото зображений його видатний рекорд.

Трохи менш відомих рекордів

Ми розповіли вам не про всі рекорди.Ще кілька людей відчували пристрасть до довгих нігтів і намагалися відростити їх до неймовірних розмірів. Наприклад, Вен Жан з Китаю зовсім не переслідував мети потрапити в книгу рекордів Гіннеса. За його словами, довгі нігті – це всього лише спроба вгамувати свою надмірну запальність. Вони допомагають йому остудити любов до бійок, так як з такими нігтями просто неможливо стиснути руку в кулак.

Ще один чоловік з Індії Шрідхара Чіла, будучи підлітком, вирішив більше ніколи не стригти нігті на одній руці. Він дотримав дане собі обіцянку і зумів практично побити всі рекорди. Найдовший ніготь виріс до 130 сантиметрів! Індус щиро пишається своїм досягненням, але каже, що це коштувало йому багато чого. В першу чергу – здоров'я. Поступово нігті почали деформуватися, а через їх значного сумарного ваги нерви на лівій руці постраждали. Це призвело до глухоти на одне вухо. У 2000 році чоловік вирішив обстригти нігті, але зберіг їх на пам'ять. Коли йому доводиться відвідувати різні ток-шоу або інші заходи, то він неодмінно бере їх з собою.

Ці дивовижні рекорди шокують, але в той же час викликають непідробний інтерес. Життя таких людей здається загадковою і незрозумілою. У цій статті ми познайомили вас з дивними особистостями, які зважилися поставити на свою зовнішність незвичайний експеримент, відростивши неймовірно довгі нігті. На завершення ми пропонуємо вам подивитися цікаве відео про жінку з Росії, у якій найдовший манікюр в нашій країні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: