Діагностика здоров'я по нігтях

Діагностика здоров'я по нігтях

Хіромантія застосовується дуже давно. Наші руки можуть багато розповісти про нас. Звичайно, багато скептично ставляться до подібного роду практикам. Однак вони існують вже не одну сотню, а то й тисячу років, і справно виправдовують своє існування.

У хіромантії для "читання" людини використовуються не тільки лінії на долонях, багато чого можна дізнатися і по нігтях. Цьому є наукове пояснення. Нігті людини, так само як і волосся, складаються з кератину. Дослідження в цій сфері показали, що форма і колір нігтів безпосередньо залежать від внутрішнього стану організму людини. Тому не варто залишати без уваги зміни, що відбуваються з нігтьової пластиною і намагатися змінити всі косметичними способами. Напевно проблема набагато глибше, ніж нам здається, і її необхідно усувати швидше за допомогою медицини, а не манікюру.

Наприклад, жовтуватий колір нігтів вказує на проблеми з печінкою, а червоний каже про еритреми. Молочно-білий колір нігтя можуть стати вісниками цирозу печінки. Білі цятки на нігтях свідчать про проблеми центральної нервової системи, а жовтуваті – про порушення мозку.

Якщо нігті ростуть дуже повільно, то це може говорити про проблеми з щитовидною залозою. У таких випадках необхідно відвідати ендокринолога.

Навіть шкіра навколо нігтів здатна нам про дещо повідомити, так блакитнувата шкіра навколо нігтя великого пальця говорить про порушення травлення.

Іноді на нігтях з'являються борозенки, вони також з'являються неспроста. Поперечні борозенки говорять про нездорове харчування, а борозенки вздовж нігтя – про проблеми з травленням.

Дірочки на нігтях повідомляють про проблеми з щитовидною залозою. Нігті шаруються – проблеми з кровообігом.

В діагностиці здоров'я людини також допомагає вивчення лунки нігтя. Зникнення лунки на великому пальці говорить про проблеми з черепом або мозком, а на вказівному – з кишечником або гінекологією, а ось зменшення лунки на середньому пальці говорить про проблеми серцево-судинної системи.

Величезний плюс на користь даного методу, це те, що нігті живуть максимум півроку, тобто оцінивши власні нігті можна отримати оперативну інформацію про стан організму і вчасно вжити заходів. На сьогоднішній день за станом нігтів можна встановити як мінімум 20 захворювань.Звичайно, не можна грунтуватися тільки на подібні результати. При виникненні підозр на захворювання необхідно негайно звернутися до відповідного лікаря.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: