Як правильно змивати макіяж при чутливій шкірі

Демакіяж для чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра вимагає особливого підходу. Це стосується не тільки вибору косметики, але і процесу демакіяжу. На що варто звернути увагу? Розповідаємо по порядку

Правильний вибір

Засіб для очищення чутливої ​​шкіри має бути м'яким. Віддавайте перевагу міцелярної воді або пінці для зняття макіяжу. Вони делікатно очистять шкіру від забруднень, при цьому її не травмуючи.

Обмежена кількість

Нерідко негативно реагує на косметику шкіра очей. Щоб цього уникнути, набирайте на ватний диск стільки кошти, щоб його краю залишалися сухими приблизно на 1 см. Тоді при натисканні на ватний диск засіб буде розподілятися по ньому, а не «видавлюватиметься» назовні.

Без поспіху

Багато продуктів мають супер-стійкістю. Для того, щоб розчинити таку косметику, очищає засобу може знадобитися час. Прикладіть ватний диск до очей, потримайте півхвилини і посуньте вниз акуратним рухом – так ймовірність того, що засіб потрапить на чутливу слизову, зменшиться.

Делікатність у всьому

Найчастіше, щоб змити макіяж з очей повністю, доводиться використовувати ватяні палички.Однак для чутливих очей вони можуть виявитися занадто жорсткими. Як уникнути неприємних наслідків? Візьміть ватний диск і складіть його в чотири рази. Затисніть пальцем вільні краю – і ви отримаєте «петельку», якій дуже зручно опрацювати область між віями на верхньому і нижньому столітті.

повна впевненість

Після демакіяжу змочіть чистий ватний диск тоніком і ще раз пройдіться по шкірі, щоб переконатися, що на обличчі не залишилося слідів косметики. В іншому випадку, чутлива шкіра може відреагувати запаленнями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: