Кисті для макіяжу: як і де зберігати кисті будинку

Де зберігати кисті для макіяжу?

При щоденному користуванні кистями для макіяжу, виникає питання, як їх зберігати

Інструменти для макіяжу необхідно утримувати в чистоті. Деякі кисті бажано мити відразу після використання, інші досить чистити раз на тиждень. Ті, кому не байдуже власне здоров'я і довговічність своїх кистей, так і роблять. Варто звернути увагу і на те, як ви сушіть свої кисті – якщо відразу після миття поставити кисті вертикально, то вода, що стікає з ворсу, може зіпсувати клей, на який кріпляться волоски до основи кисті. Щоб не сталося такої неприємності, і кисті служили вам вірою і правдою багато років, сушіть їх правильно: надайте волоскам потрібну форму і розкладіть на горизонтальній поверхні. І тільки потім прибирайте в пенал або ставте в ящик.

  • Пенал – незамінна річ для перевезення кистей. Однак для домашнього зберігання він може бути незручний, особливо якщо ви купуєте собі кисті різних фірм. Вони можуть бути різного розміру і просто не поміщатися туди. Хоча цієї проблеми може і не виникнути. У будь-якому випадку, не забувайте періодично прати свій пенал, так як на ньому також накопичуються бруд і бактерії.
  • Деякі дівчата пристосували для своїх інструментів невисокі скляні вази. Заповнивши вази сіллю, крупою (яку можна пофарбувати попередньо) або кава, ці умільці зробили не просто функціональну річ, а вже цілком самостійний предмет декору.
  • Щоб кисті для макіяжу не припадали пилом, рекомендується прибирати їх в ящики з кришкою. Це можуть бути шкатулки з горизонтальними розподілами або відділення комода. Головне, щоб кисті були закриті від пильного повітря.
  • Коли колекція кистей стає настільки великою, що однією вази вже не вистачає, можна використовувати спеціальні бокси з розподілами, які продаються в господарських магазинах. Зазвичай такі бокси бувають досить компактними, щоб прибирати їх в шафку, а ділення допомагають підтримувати порядок серед інструментів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: