Колекція Yazbukey x Shu Uemura: 13 засобів для губ

Цікаві факти про колекцію Yazbukey x Shu Uemura

Результатом колаборації японської марки косметики Shu Uemura і паризького ювелірного бренду Yazbukey стала колекція помад

У 2015 році об'єктом бажання бьютіголіков, які відчайдушно збирають лімітовані новинки, стала спільна колекція косметики Shu Uemura x Yazbukey. Тоді японський б'юті-бренд об'єднався з сестрами Емель і Язмін, які відомі в світі моди як раз під цим псевдонімом – Yazbukey. Вони зберегли дружні стосунки – це і зараз, через кілька років, представляють ще одну новинку: розроблену спільними зусиллями лінійку помад.

Авторки ювелірної марки привнесли в неї те, що і годиться: «дорогоцінний» сяйво, яке на губах з'являється завдяки фінішу з ефектом металік. У цьому матеріалі – докладніше про результати співпраці Shu Uemura і Yazbukey.

Помади і лайнери

Всього в колекцію Shu Uemura x Yazbukey увійшли 13 засобів для губ. Це, по-перше, помади Rouge Supreme Unlimited Matte Lipstick – дев'ять нових відтінків з ніжною, комфортної кремовою текстурою і матовим «фінішем».

Помади вийшли на будь-який смак: Carmen Bound і Tangerine Bound – для тих, хто в пошуку ідеального червоного, Brown is Brown – для любителів м'яких акцентів, темно-фіолетовий Grape Jam сподобається тим, хто не боїться експериментів з трендами, Powder Blue і того незвичніше – це суміш блакитного і бузкового.Ще чотири засоби – це рідкі лайнери для губ Magic Metallic Lip Liner.Бронзовий Bronze Ohh, золотий Gold Wow, сріблястий Gun Metal Bang і рожевий – з їх допомогою можна обводити губи, нафарбовані, наприклад, тієї ж матовою помадою, створювати оригінальний контраст текстур, дивуючи оточуючих своїм підходом до мейкапу.

  • Також їх радять наносити на губи як самостійний засіб, а після додавати на середину краплю прозорого блиску, щоб ефект металік виходив ще більш виразним, а покриття красиво виблискувало.


Ви вже спробували кошти з колекції Shu Uemura x Yazbukey? Поділіться своїми враженнями!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: