Чим замінити обезжириватель для нігтів: підручні засоби, які завжди є в домашньому господарстві

Чим замінити обезжириватель для нігтів

Знежирювачах – це рідина, що прибирає з нігтьової пластини і візуально видимі й непомітні забруднення, до них відноситься жир, піт, бруд і т.д. Однак не завжди він виявляється під рукою, тому багато жінок цікавляться, чим замінити обезжириватель для нігтів.

Наведемо приблизний список:

 • Борна кислота є відмінною заміною професійної кошти. Знаходиться в продажу в усіх аптеках і коштує недорого. З легкістю видалить всі забруднення.
 • спиртом замінюють найчастіше. Він видаляє не тільки бруд і жир, але і масляну косметику. Мінусом спирту є сильна сухість нігтя після його використання.
 • Рідина для зняття лаку не зможе забезпечити повне видалення плям жиру та інших забруднень, особливо без ацетону в складі.
 • мильна вода. Підійде для одноразового використання в крайніх випадках. Розведіть рідке мило з водою і добре вимийте пальці і нігті. Ретельно просушіть серветкою або рушником.
 • Лимон або кислота лимонна. Корисності багато, а ефективність не доведена, так як лимон містить масла і шматочки від нього можуть залишитися на нігтях. Лак згодом може відшаруватися.Лимонна кислота, розведена у воді теж не ненадійна.

Кращим замінником може служити спирт, якщо немає побоювань, пересушити і шкіру, і пластину нігтя. Другим по дієвості засобом, варто борна кислота.

Правильний вибір замінника вплине на якість манікюру, тому вибирати треба вкрай обережно. Мильною водою зняти жир можна перед нанесенням звичайного лаку, але для нарощування або покриття гель-лаком він не підійде. Лимон також програє у багатьох випадках, так як містить природні масла і може залишати частки на нігтях.

Якщо використовувати рідину для зняття лаку, то тільки з ацетоном в складі. Борна кислота і спирт відмінно витруть і всі забруднення і природну кислотність пластини нігтя, тому переборщувати з їх застосуванням не рекомендується.

Як користуватися і чим можна замінити обезжириватель для нігтів

Витирати бруд і жир не слід ватою або ватяними дисками, так як останні залишають непомітні частинки на нігтях, це може привести до облущіванію або відшарування лаку, серветка повинна бути абсолютно гладкою.

Діє вона протягом години, тому якщо немає можливості вкластися в даний час, процедуру знежирення треба повторити.Торкатися до робочої поверхні не рекомендується, навіть якщо це сталося, треба знову обробити ніготь обраним засобом.

Важливою частиною є підготовка нігтів. Для початку потрібно прибрати або відсунути кутикулу, вибрати і зробити за допомогою пилочки форму для манікюру і запив верхній шар нігтя, знежирити, і тільки потім приступати до нанесення лаку. А чим можна замінити обезжириватель для нігтів перед гель-лаком?

Абсолютно всім треба запам'ятати, що використання кремів на жирній і живильним основі безпосередньо перед фарбуванням нігтів гель-лаком категорично заборонено. Частинки жиру з шкіри можуть потрапити під час процедури на ніготь і зіпсувати манікюр, навіть видалення жирного нальоту з нігтів не зможе врятувати.

У домашніх умовах останнім часом роблять покриття гель-лаком досить часто, і при цьому виникає питання, як заощадити на манікюрі. Деякі вирішують замінити професійні засоби на більш доступні, так замінюють обезжириватель.

Його можна замінити практично всіма раніше описаними домашніми засобами, але результат буде непередбачуваним.Вони сильно зіпсують пластину нігтя при частому використанні, так як стирають і захисний шар нігтів. Професійні засоби більш щадяще відносяться до кислотності верхнього шару нігтя.

Перед нанесенням шелаку також необхідно прибрати жирні плями і липкий наліт, в іншому випадку якість малюнка залишить бажати кращого, найкращим домашнім засобом може послужити будь-яка спиртосодержащая рідина.

Засоби, якими користуються майстри:

Дегидратор. Небажано використовувати його відразу на всі нігті, так як його дія обмежена за часом. Наносять за допомогою серветки, що не має ворсу безпосередньо на область пластини. У його складі присутній бутіцелат, який абсолютно не шкідливий. Принципи роботи:

 • прибирає зайву рідину;
 • знімає жир з нігтя;
 • стирає природне мастило і пил з брудом;
 • відновлює кислотність;
 • сприяє кращій сцепляемости між лаком і нігтем;
 • запобігає відшаровування лаків.

Праймер перекладається як грунтовка. Обробляється ніготь їм при підготовці нігтя до покриття лаками всіх видів і нарощування акрилом. Є два різновиди, такі як кислотні і не містять кислот.Наносять його після обробки пластин знежирювачем, і після цього чіпати нігті настійно не рекомендують. При маленьких помилках краще повторити процедуру знову.

 • безкислотний праймер працює як двосторонній скотч і підсилює ефект зчіпки між натуральної та хімічної поверхнями. Ніготь перед покриттям повинен бути абсолютно сухою. Добре підійде для пошкоджених і чутливих нігтів. Дбайливо ставиться до основи, але для дівчат з проблемною жирністю не підійде, так як лак може відходити.
 • кислотний праймер використовують перед нанесенням гелю основи. Це необхідно для того щоб лусочки пластин піднялися і добре зчепилися з покриттям. Не допускається вплив на шкіру, адже він агресивний і може залишити опік. Після висихання ніготь набуває білого кольору, що говорить про випаровуванні кошти.

важливо.

При підвищеній пітливості у клієнта рекомендується спочатку використовувати кислотний праймер. Це запобіжить шарування нігтів під гелем. Користуватися цим засобом весь час не потрібно, адже воно не щадить.

Бондер часто плутають з праймером, але у них різний дію.Бондер призначений для того, щоб штучний і природний шари краще з'єдналися, він має липку основу і його належить сушити під лампою. Крім цієї функції це засіб більше не має ніякої.

Зверніть увагу.

Праймер можна використовувати як замінник бондери, тому що інакше шелак або гель-лак буде просто зніматися з нігтя.

Домашні засоби припадуть до смаку всім, хто зациклений на економії. Серед них є те, що можна використовувати замість знежирювачах для нігтів. Вони завжди є під рукою або їх можна купити в найближчому магазині, але такі способи прибрати жир шкодять нігтям, знищуючи їх кислотний баланс.

Куплені засоби на порядок вище за ціною, але більш ефективні і дають гарантію якості, а деякі навіть мають властивість піклуватися і відновлювати пластину нігтя.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: