Шкода шелаку: 5 міфів про вреденості шелак для нігтів

Чи шкідливий шелак для нігтів? 5 міфів

З моменту появи на нашому ринку шелаку суперечки про його безпеки не вщухають. Розбираємося, де правда, а де вигадка

Строго кажучи, Shellac – це назва самого першого гель-лаку, випущеного на ринок. Однак дуже швидко назва бренду стало прозивним, і багато дівчат до сих пір продовжують називають шелаком гель-лаки інших фірм. Зараз число компаній, що випускають засоби для манікюру гель-лаком, обчислюється десятками, і всі вони відрізняються за якістю і ціною. Але незмінно одне: суперечки про шкоду гель-лаку. Є ті, хто вважає гель-лак небезпечним і ті, хто впевнений у його безпеки. Ми вирішили розібратися, чи мають поширені переконання під собою хоч якісь підстави.

Гель-лак містить небезпечні речовини

Насправді гель-лак за своїм складом навіть безпечніше звичайного лаку для нігтів. Він не містить в своєму складі формальдегіду, толуолу та інших небезпечних токсичних інгредієнтів. Гель-лак практично не має запаху, не проникає в структуру нігтьової пластини, а його використання допускається навіть під час вагітності.

Гель-лак псує нігті

При дотриманні технології нанесення і зняття, гель-лак не тільки не погіршує, а й зміцнює нігтьову пластину за рахунок захисту від зовнішніх механічних впливів.Завдяки цьому дівчата зі слабкою нігтьової пластиною мають можливість носити довгі нігті. Основне пошкодження нігтів відбувається при недбалому зняття гель-лаку або зайвої шліфуванні при нанесенні.

Для сушки гель-лаку потрібно ультрафіолетова лампа, випромінювання якої шкідливі для шкіри

Вченими доведено, що надлишок ультрафіолетового випромінювання, дійсно, має згубний вплив на наш організм. Однак в даний час існують не тільки ультрафіолетові, але і повністю безпечні LED-лампи, які на додаток до всього ще й набагато компактніше ультрафіолетового аналога. Якщо ви користуєтеся УФ-лампою і хочете убезпечити себе від випромінювання, придбайте спеціальні бавовняні рукавички, в яких відкритими залишаються тільки кінчики пальців, або змастіть руки сонцезахисним кремом.

Під час сушіння гель-лаку виникає печіння, що свідчить про небезпеку манікюру гель-лаком

Поява печіння при сушінні гель-лаку – явище досить поширене. Але воно не викликано якийсь небезпечної реакцією між гель-лаком і нігтьової пластиною. Гель-лак починає розігріватися під впливом ультрафіолетового або LED-випромінювання через наявність у складі спеціальних фотоініціаторів.Коли вони активні, вони провокують структурні зміни в самому покритті, в результаті яких воно набуває відому міцність. Сила печіння залежить від кількості фотоініціаторів в складі, від товщини нанесеного шару, від індивідуального больового порогу і навіть жіночого циклу. Єдиний спосіб зменшити паління – на кілька секунд прибрати руку з лампи і потім повернути її назад.

Зняття гель-лаку небезпечно через використання рідин з ацетоном

Ацетон, дійсно, може спровокувати сухість нігтьової пластини і викликати роздратування шкіри. Однак для зняття гель-лаку не використовується ацетон в чистому вигляді. Рідина для зняття гель-лаку завжди містить доглядають компоненти, які знижують або зовсім запобігають негативні наслідки контакту з ацетоном. Щоб зменшити час розмочування гель-лаку, не забувайте спилювати верхній шар, а щоб захистити шкіру – змащуйте її доглядають маслом перед тим, як обернути нігті фольгою.

Таким чином, знаючи нюанси і дотримуючись правильну техніку нанесення і зняття, гель-лак можна вважати цілком нешкідливим. Але періодично влаштовувати своїм нігтям детокс все одно не завадить.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: