Чи потрібно сушити праймер в лампі і як правильно наносити цей матеріал

Чи потрібно сушити праймер в лампі, особливості нанесення і види праймерів

При нарощуванні нігтів використовується такий матеріал, як праймер. Однак, незважаючи на те, що багато дівчат роблять нарощування нігтів і їх зміцнення, не всі знають, що таке праймер.

Праймер це прозора рідина, або гель, яку наносять на нігтьову пластину відразу після її первинної обробки: видалення кутикули, надання форми, полірування. Праймер володіє ефективним підсушують дією, проте його вплив на ніготь дуже щадне, ніготь не піддається зневоднення і його баланс не руйнується.

Склад і різновиди праймера можуть бути різними в залежності від впливу на нігтьову пластину і виконуваних процедур.

Існує кілька основних видів:

 • кислотні праймери;
 • безкислотні праймери;
 • преп-праймери;

кислотні праймери виготовляються на основі метакрилової кислоти. Що входять до складу елементи, покращують покриття нігтьової пластини, підвищуючи відкриття лусочок. Кислотний праймер сприяє кращому зчепленню наращиваемого матеріалу з природним нігтем і є сильним дегідратором.

Найчастіше використовується в роботі з акрилом, як правило, при нарощуванні кислотний праймер наносять в 2 шари,чекають повного висихання, про який свідчить утворення білого напилення, і лише після цього використовується акрил. Даний засіб не рекомендується використовувати для ослаблених нігтів.

безкислотний праймер злегка поступається кислотному в процесі зчеплення, проте є більш щадним засобом і менш шкідливим для шкіри навколо нігтя і нігтьової пластини. Використовується, як правило, для нарощування за допомогою гелю і при покритті нігтів гель-лаком.

Він створює на поверхні нігтьової пластини шорстку поверхню, завдяки чому відбувається краще зчеплення гелю з природним нігтем. Головний плюс даного праймера в забезпеченні нарощені нігті фортеці і стійкості.

Ще одним поширеним варіантом є преп-праймер, Або інша його назва – бондер. Він виконує функцію знежирення нігтів, що є важливим моментом при зчепленні натурального нігтя з матеріалом для нарощування. Використовується перед застосуванням кислотного або безкислотного праймера.

Незважаючи на популярність нарощування нігтів, багато дівчат не знають для чого потрібен праймер.

Професіонали стверджують, що праймер володіє наступними важливими властивостями:

 • Зберігає на тривалий час доглянутий вигляд нарощеного манікюру.
 • Підсилює зчеплення нігтя з штучним матеріалом, а також забезпечує функцію знежирення.
 • Є бактерицидним засобом, знезаражує поверхню нігтьової пластини.
 • Робить поверхню нігтя більш рівним і підвищує сприйнятливість до штучного матеріалу.
 • Забезпечує захист нігтя від руйнування і впливу акрилу і гелю.
 • Необхідний для роботи з пошкодженими, проблемними нігтями.
 • Необхідний для педикюру, так як нігті на ногах рідко володіють рівною, гладкою поверхнею.
 • Позбавляє нігті від жовтизни.

Також багато часто задаються питанням, як правильно наносити праймер, в салоні це робить майстер, безпосередньо перед процедурою нарощування.

Однак якщо праймер використовується самостійно, в домашніх умовах, то необхідно слідувати простий інструкції:

Крок 1
Відсунути кутикулу за допомогою манікюрною палички.

крок 2
За допомогою шліфувальної пилки зняти з нігтьової пластини натуральний блиск.

крок 3
Набрати трохи праймера, віджати кисть об краї флакона, або про серветку. Піднести кисть до центру нігтя і почекати поки праймер сам розподілиться по поверхні.Наносити праймер необхідно дуже тонким шаром, не допускаючи попадання на шкіру.

крок 4
Почекати поки праймер висохне. У деяких випадках його необхідно сушити в УФ лампі, про що, як правило, згадується в інструкції виробника.

крок 5
Після висихання праймера, про що свідчить поява на ньому світлого нальоту, можна приступати до нанесення матеріалу для нарощування, якого довгострокового покриття.

важливо.

При попаданні праймера на ділянки шкіри її необхідно ретельно промити великою кількістю теплої води для запобігання алергічних реакцій та подразнення.

Багатьох дівчат, самостійно використовують праймер, найчастіше цікавить питання чи потрібно сушити праймер в лампі при використанні гель-лаку і акрилового нарощування.

Фахівці стверджують, що праймер висихає досить швидко, протягом від декількох секунд до хвилини, тому сушити в УФ лампі його зовсім не обов'язково.

Однак деякі виробники випускають праймери, для яких сушка в УФ лампі необхідна, в такому випадку це обов'язково вказується в інструкції, що додається. При виборі праймера і великого їх різноманіття часто важко вирішити якесь праймер краще.В першу чергу слід взяти до уваги, що не варто вибирати дуже дешеві марки, так як їх застосування може вкрай негативно позначитися на стані природних нігтів і стійкості нарощеного манікюру.

Перед вибором праймера необхідно проконсультуватися з професійним майстром, який порадить праймер в залежності від стану нігтів і бажаних процедур.

На даний момент одним з кращих, рекомендованих праймерів, які мають хороші відгуки майстрів і клієнтів є праймер фірми "Блюскай". Також добре себе зарекомендували "Рунейл" і "Леді Вікторі".

Для кращої взаємодії і зчеплення праймера і матеріалу для нарощування або довгострокового покриття рекомендується використовувати засоби одного виробника.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: