Чи можна фарбувати нігті і використовувати рідину для зняття лаку під час вагітності

Чи можна фарбувати нігті лаком під час вагітності

Прекрасно, якщо майбутня мама хоче виглядати приголомшливо в такий важливий період свого життя.

Якщо вона просто робить легкий манікюр в домашніх умовах час від часу, то немає ніяких приводів для хвилювання.

Проте варто знати, що хімічні речовини, що містяться в лаку для нігтів, можуть бути шкідливі при частому застосуванні.

В недорогі лаки зазвичай додаються формальдегід і толуол.

формальдегід використовується в якості затверджувача в лаках для нігтів. Вдихання його парів може дратувати очі, ніс, горло і легені. Існує відомий ризик раку, якщо ви піддаєтеся впливу високої концентрації формальдегіду протягом тривалого часу, скажімо, за родом діяльності.

  • Піддаватися впливу формальдегіду занадто часто для тілі не нешкідливо, але не зашкодить майбутній дитині. Формальдегід швидко руйнується в організмі.
  • У деяких країнах, наприклад у Великобританії, є правила, що обмежують кількість формальдегіду, який може бути доданий до продуктів. Межа зазвичай становить 0,2 відсотка, що дуже мало. Це означає, що ризик надмірного впливу є відносно низьким.

толуол використовується, щоб домогтися більш гладкого "ковзання" лаку по нігтя і його якнайшвидшого висихання. Як і у випадку з формальдегідом, систематичне вдихання парів толуолу може дратувати очі, горло і легені. Вплив високої концентрації толуолу може пошкодити нервову систему і викликати вроджені дефекти у ненародженої дитини.

Якщо ви майстер манікюру та педикюру у великому салоні, то постійна робота з лаком може становити небезпеку. Якщо ви все ж турбуєтеся про те, чи можна фарбувати нігті під час вагітності на роботі, зверніться до свого менеджера по техніці безпеки.

Ви можете знизити вплив формальдегіду і толуолу:

  • Використовуйте лак для нігтів, в складі якого немає толуолу і формальдегіду.
  • Використовуйте лаки для нігтів з формальдегідом та толуолом раз в тиждень максимум. Якщо ви працюєте в якості майстра манікюру, просите колег підмінити вас так часто, як можливо.
  • Відкрийте вікна, перш ніж робити градієнтний манікюр та інші види манікюру.
  • Чи не дуйте на нігті під час сушіння, щоб не дихати шкідливими парами.

Відповідно до одного з доповідей FDA, хімічні речовини в манікюрних лаках,рідинах для зняття лаку і тому подібних засобах, а саме метилметакрилат і ацетонітрил, є небезпечними і можуть викликати роздратування і висип на шкірі, контактний дерматит і отруєння.

Втім, періодична турбота про нігті навряд чи зашкодить плоду і майбутньої матері. Тому відповіддю на питання про те, чи можна фарбувати нігті під час вагітності, буде "так, але не часто".

Рідини для видалення лаку часто містять ацетон. У людей, довгий час піддаються впливу великих доз ацетону, є невелика ймовірність появи дитини з проблемами розвитку і вродженими дефектами.

Проте, навіть при використанні рідини для зняття лаку кожен день, немає ніякої небезпеки для вагітної жінки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: